Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgokon szoktatok összeveszni a párotokkal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy nagyon lassú, én me türelmetlen. Hogy mindig csak én kívánom a szexet.
2010. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kvantumfizikáról :)
2010. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mostanában mindenen - és ez elég kellemetlen .- az én számból minden car - máséból vicces - állandóan féltékennyé akart tenni - most kicsit lazábbra vettem a dolgokat és több időt szentelek a barátaimra - akik 90% ban csajok - most kicsit helyrerázódott az agya.


De ez is ember és idegállapot függő


22F

2010. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmin.
2010. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sokat totojázik,képtelenség vele időben elindulni bárhova is.Továbbá utálom,hogy 10percenként tapiz,csak úgy spontán akár komoly beszélgetés közben is és olyankor nem figyel rám.

Az túlzás,hogy veszekedni szoktunk,inkább csak kisebb vitáink vannak:D

20L

2010. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
apró szar dolgokon :D
2010. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Féltékenykedésen, féltékennyétevésen, bizalmatlanságról, szexről, őszinteségről, hazudozásról, és kb majdnem mindenről. Egészen más emberek vagyunk, ő egy beképzelt öntörvényű, én pedig egy szelíd önbizalomhiányos. Ugyhogy szar az egész, nem tudom meddig húzzuk. Ja és 3éves kapcsolatról van szó! 17/L
2010. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Iszonyú féltékeny, ha nélküle teszem ki a lában valahova, már kaparja a falat - szinte beteges.

Elvárja, hogy én ne nagyon mászkáljak nélküle, de ő mehessen a haverjaival inni, szívni - nem engedem - és ez persze nem tetszik neki.

Kb. ennyi. De ez mindennapos. 20L

2010. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
apró dolgokon veszekszünk és azokat jól fel is fújjuk.. meg képtelen bocsánatot kérni a hibái miatt és ez kiborít..
2010. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vajon mi történhetett az itt leírt kapcsolatokkal ?
2010. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!