Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti miken szoktatok összeveszni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miken szoktatok összeveszni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezném.
2013. okt. 25. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Pl azon, hogy folyamatosan ismerkedett és találkozgatott más lányokkal a hátam mögött. Aktívan társkeresőzött is. De már nem veszekszem, kidobtam!
2013. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktunk, velem nem lehet veszekedni... :)
2013. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikben nem értünk egyet,mert ő sajnos nagyon makacs és nehezen győzhető meg bármiről.
2013. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na én pont azon húzom fel néha magam, hogy a párom elképesztő nyugodt tud maradni én pedig robbanékony vagyok :)

Nem csodálom, hogy csak abból lesz a legjobb egyenruhás, aki képes hideg fejjel gondolkozni, ezt nem lehet tanulni.

De ne értsen félre senki , ez nem panasz. Csak nekem fura , hogy ő ilyen, mert én NŐ vagyok és nem fogom vissza az érzelmeimet, meg kell szoknom még .

Pont emiatt nehéz vele összeveszni, de nincs is min szerencsére, azért sem, mert nem találkozunk túl sokat :(


27L

2013. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 egytüneményvagyok ***** válasza:
Semmin. Ha valamit nem lehet normálisan megbeszélni, akkor keressen mást. Ha élvezi a veszekedést, akkor is. Nem azért vagyok együtt valakivel, hogy veszekedjek.
2013. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi még nem vesztünk össze, de én amúgy se vagyok az a típus. Nem szeretek veszekedni.

22L

2013. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi sajnos bármin. Elég hirtelen haragúak vagyunk mindketten, ha elgurult a gyógyszer kell egy kis idő, amíg lenyugszunk, csak utána tudunk tiszta fejjel kommunikálni. Ezt tudjuk egymásról, ezért ha valamelyikünk felhúzta magát megvárjuk míg lenyugszik és akkor kezdünk el érdemben vitatkozni az aktuális problémáról.
2013. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A pénzen. De azon elég gyakran. Merthogy mindkettőnk keresete rendben van, mégis sikerül elszórni. Aztán hóvégén kopp van. De amikor mondom, hogy kicsit oda kellene figyelni, rögtön közli, hogy oké, akkor majd keres másodállást és akkor soha nem fogunk találkozni.

Máson nem igazán :)

2013. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi sem szoktunk veszekedni. Ő szorongó típus, nekem meg mindegy.
2013. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amióta együtt vagyunk, 3,5 év alatt nem veszekedtünk még a férjemmel. Ezt le is kopogom. Ő nagyon türelmes fajta, a megbeszélés híve. Én is. illetve nekem meg volt olyan kapcsolatom, ahol állandóan a veszekedés ment (féltékenység miatt).


Egy ilyen 10 hónapos veszekedéskapcsolat után nekem nem kell olyan pasi aki állandóan szítja a vitákat, és szerencsére nem is ilyen:)


Ha poénból megpróbálok gerjeszteni valamit, azt is elröhögjük mert képtelenek vagyunk komolyan veszekedni.:) egyszerűen nincs min...


27/N

2013. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!