Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet kibirni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibirni?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy a férj nem engedi a feleségét sehovà kikapcsolodni. Hogy birjàk ezek a nök? Miért nem lépnek?

Csak nekem természetes, hogy elmenjek oda ahova akarok?



2014. márc. 20. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
a férj iránti érzelmek nagyobbak, mint a szórakozás utáni vágy
2014. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De ennyire? Nekem példàul kell, hogy néha egyedül legyek, elmenjek sétàlni, utazni egy kicsit. Mindig azt csinàltam amit akartam, és a pàrom is elmehet bàrhovà.

Sokszor olvasom hogy nem mehetnek ki a feleségek/baràtnök, nem hiszem el hogy ezt ki lehet birni! A hàzassàg nem kényszer:) Megfulladnék egy olyan kapcsolatban ahol bekorlàtoznak!

2014. márc. 20. 20:32
 3/17 anonim ***** válasza:

Nálunk nem az a helyzet, hogy nem engedne, hanem hogy 11 évig úgy éltünk együtt, hogy igényünk sem volt rá. Most jött el az az idő, hogy nekem lenne igényem, de fel sem merem vetni. Nem azért mert félnem kellene tőle, hanem mert nem tudom hogyan magyarázná meg magának. De erről nemrég írtam is ki egy kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Egyébként ahol a férj nem engedi el a feleségét szórakozni, ott szerintem ennél komolyabb gondok vannak...

2014. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én igazán emlékszem ilyen kérdésre, már csak azért sem, mert, mi az, hogy "engedi", talán a papája a feleségének?


Kikapcsolódásra szükség van, alkalmasint akár külön-külön is, de ha több a külön-külön, mint a közös, akkor minek vannak együtt?

2014. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Elég régóta olvasom a gyakorit de még egy ilyen kérdést sem láttam. Olyant, hogy a nőt nem engedi dolgozni talán egyet kettőt de ott is csak lusta a nő semmi más és jó indoknak hangzik szerinte ez.
2014. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Velem például gyakran vitázik is a férjem, hogy miért nem járok el sehová. De volt egy "barátnőm", akiben akkorát csalódtam, hogy nincs már kedvem barátkozni egy ideig. Aztán a férjem "barátnői" is az idegeimre mentek már, az értékrendjük teljesen eltér az enyémtől. Szinte antiszociális lettem a mindenféle erkölcstelen, önző ember miatt. Max. sétálni megyek a gyerekkel, vagy egy másik barátnővel 2 hetente egyszer egy kávéra, mert ő is inkább az az otthonszerető, gondos, családcentrikus jó anya.
2014. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Ni csak!

A szado-mazochista perverzió rejtelmei!


Mert épeszű / épérzékű férj és feleség nem csinál ilyent egymással!!!

2014. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, hasonloképp vagyok én is:) Kicsi baràti köröm van, de ök igazi baràtok:)

Régebbi kérdések ezek, de kommentek formàjàban is olvastam ilyenröl, ezért is a kérdés.

2014. márc. 20. 21:46
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Nekem semmi igényem, hogy elmenjek bárhová és bárkivel (ehhez hozzá járult az is, amit a 6-os írt a csalódásokról). 8 éve vagyunk házasok, de számomra nincs jobb társaság, mint a férjem és énmagam. Ciki, nem ciki, ez van.

Ő meg pláne így van ezzel.

Sokszor olvasom itt, hogy csajos bulik, meg csajos nyaralások... hát, beleőrülnék, az biztos ezekbe az időtöltésekbe. :)

2014. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy más is ilyen mint én:))
2014. márc. 20. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!