Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet együtt élni miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet együtt élni miután vége a kapcsolatnak? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
A férjemmel vége a házasságunknak, de még pár hónapig nem tudunk szétköltözni.
2014. márc. 29. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy elötte az utolsó idökben - lényegében semmi nem változik attól, hogy megegyeztek a válásban.
2014. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg megterhelő, de semmivel sem másabb, mint döglődő házasságban élni. Gondolom amíg együtt éltek az anyagiak közös, egyébként meg mindenki éli a kis saját életét. Ha nem veszekedtek, akkor azért kibírható.
2014. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát, én ennél rosszabbul bírom! Minden nap belehalok lelkileg! :( Ott van mellettem, de mintha kilométerekre lennénk! Idegenként élek együtt a gyermekem apjával, húgként alszom a férfivel, akiért régen elemésztett a tűz! Szívem szerint a nap minden percében üvöltenék, hogy hogyan történhetett ez velünk és miért nem volt hajlandó tenni ellene...
2014. márc. 29. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Te mindent megtettél a házasságodért? Nem csak egy ember felelős azért, ha tönkre megy a házasság, hanem mind a ketten!
2014. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minden emberileg lehetségeset megtettem a házasságunkért! Ő nem foglalkozott velem, de akkor is próbálkoztam. Mindent megtettem érte, hogy boldog legyen mellettem! Ő viszont egyre kevésbé érdeklődött irántam. Milliószor kértem, hogy mentsük meg a házasságunkat, beszéljük meg a dolgokat, de ő csak ígérgetett, de nem tett semmit.
2014. márc. 29. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:

hát irtó nehezen


én egyik rokonomat látom, meséli, pl ők úgy élnek együtt, hogy az asszony már nem is főz rá, levegőnek nézi, külön alvás, stb, közben ő meg a szívét lelkét (munka, pénz, ház) kitette, hogy mindenük meglegyen, másik lakástól függ csak, ami intéződik, hogy meddig laknak még együtt.


én a férfiban/rokonomban azt látom, mint általában egy hős katonán, hogy vállán nagy harcok súlya, szemeiben már megszáradt könnyek, a végén már csak komoly arccal a beletörődés.


a szívem megszakad érte.

gondolom ilyesmin mehet át kérdező is.


tehát válaszolva, más sem bírja, csak kénytelen, mert muszáj :(

2014. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

* szóval olyasmit látni amikor élete értelmét veszíti el az ember


és én mint csupán kívülálló, komolyan én is alig birom az ő fájdalmát (lehet mert rokon)

2014. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én évek óta így élek a férjemmel, ahogy ti most...
2014. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És hogy bírod ezt évekig???
2014. júl. 11. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!