Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalás után, akik a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után, akik a gyerek miatt maradtak együtt-mesélnétek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, nálunk is ez lesz. Nem tudom, van-e jogom robbantani, megfosztani a gyereket attól, hogy mindennap láthassa az apját. De nekem is járna egy olyan társ, aki legalább tisztel.

Nektek a fenti megoldás hogy vált be?


2014. ápr. 4. 15:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszed, ha a gyerek nagyobb lesz, nem fogja tudni hogy anyu meg apu nem szeretik egymást? Dehogynem... a gyerek csak gyerek de nem hülye. Észre fogja venni és meg fogja viselni....


A gyereket bármikor láthatja amúgy a férjed, meg kell egyezni.


De persze a te döntésed, hogy olyan emberrel élsz együtt aki megalázott, tiszteletlen, és nem is szeret.... mert aki megcsal, az nem szeret. Mondhat bárki bármit.

2014. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hidd el nem teszel jót azzal a gyereknek ha csak muszájból vagy az apjával. Ha úgy érzed így már nem tudsz élni,ha nem tudod megbocsájtani,és elfelejteni a megcsalást válj el! A gyermeketek most még csak két éves most még nem érzékeli,hogy valami nem oké köztetek,de ha nagyobb lesz úgyis észreveszi,hogy valami nem stimmel. Ekkor szerintem két dolog lehet majd. Az egyik az,hogy esetleg ha rájön,hogy csak miatta maradtatok együtt akkor bűntudata lesz,hogy anya csak azért boldogtalan mert én vagyok. A másik pedig az,hogy mivel ezt látja otthon a saját párkapcsolatába is ezt viszi majd tovább. Ha fiú azt,hogy így is lehet bánni egy nővel,ha lány akkor pedig esetleg majd ő is benne találja magát egy ilyen helyzetben,és nem fog belőle kilépni mondván anya sem tette. Lássuk be egyik alternatíva sem jó! Attól mindketten lehetettek tökéletes szülők mert már nem egy fedél alatt laktok! Szerintem ha úgy érzed ki kell lépned ebből a házasságból akkor most tedd meg míg kicsi a gyerek. Még most könnyebben viselné hiszen gyakorlatilag ezt szokná meg,ha nagyobb lesz keményebb dió lesz az biztos!
2014. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Rossz otlet. Most te fontosabb legyel magadnak. A gyerek a lathatas kereteben talalkozhat az apjaval, te pedig keress magadnak tarsat.
2014. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Csak engem érdekel, hogy mégis hogy jutottatok ide?

Rèszletezhetnéd, mert nagy valószínűséggel te is hibás vagy benne...

Az ötleted pedig, hogy csak a gyerek miatt maradsz vele, hát...inkább nem írom le mit gondolok!

Vagy van egy nagyfokú bűntudatod a helyzet miatt, ezért nyelnéd be a megcsalást?

2014. ápr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk 2,5 éves a gyerek. Férjemmel 13 éve vagyunk együtt. Az utóbbi évben max. 10-szer volt köztünk intim kapcsolat, idén eddig talán 2, amikor nagy nehezen engedett. Általában elutasít, hogy hagyjam békén. Korábban arra hivatkozott, hogy meghíztam. Azt mondta, ha lefogyok 10kg-ot, akkor hozzámnyúl, sikerült, persze nem volt változás.


Közben van egy kedves haverom, aki nagyon figyelmes velem. Többször felajánlotta, hogy habár külföldön él, ha hazajön, megadná azt a gyengédséget, amire vágyom, barátilag. Nehéz helyzet, mert borzalmas így élni. Nagyon vágyom egy ölelésre, egy csókra.


Férjem évek óta nem csókol meg, mert azt 2csak tinik szokták" :(( Tanácstalan vagyok

2014. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

" Nem tudom, van-e jogom robbantani,"


Szerintem inkább nem mersz, és hárítod a felelősséget a pillanatnyilag könnyebb, de hosszú távon jóval nehezebb irányba.

2014. ápr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!