Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van ennek így értelme? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme? Vagy ne nézzem a múltat?

Figyelt kérdés
Bár ez az egész még a jelenemre is kihat. 3 éve megcsalt a párom.Még csak 1 csók volt,meg sms-ek találkozók.Sajnos mindent elolvastam..kitépte a szívem...elhagytam. 7 hónapig voltunk külön.A lánynak akivel megcsalt volt barátja, illetve már a férje. A 7 hónap alatt nagyon sokat találkoztam a párommal 1-2 éjszakára stb. Nekem sajnos az érzelmeim nem múltak el iránta,de gyanítom teljesen azért neki sem.Viszont ő szerelmes lett ebbe a lányba, legalább is most olvastam el az akkori 476db sms-üket..Hogy miért? Ennek is van oka..1: a gépen van évek óta kerülgetem,eddig nem volt fontos,hogy a múlton rágódjak.2. ennek a lánynak a mai napig küld néha smst a párom.Azok után amit olvastam eltudom képzelni miket írhat neki,de erre még majd kitérek. Amíg én azt hittem a 7 hónap alatt, hogy jelentek neki valamit valami olyat mint ő nekem, rá kellett jönnöm, hogy nagyon nem.Amilyen sms-eket írt a lánynak..olyanokat nekem sosem..sosem volt velem olyan kedves mint vele...szerette..és szerintem még mindig szereti.Egyet biztosan tudok..csak azért jött velem újra össze, mert a csaj a férjét választotta. Ráadásul akkora játékos a kiscsaj,hogy hozzátette, soha nem szeretett úgy senkit és nem bízott úgy senkiben mint a páromban valamint egyéb intim dolgokkal kapcs.-ban is de szuper stb...Párom meg benyalja az ilyen dumát..nem gondolkodik,hogy ha ez igaz lenne akkor vele lenne nem a férjével. Szóval baromira átverve érzem magam és kérdéses,hogy én most mi vagyok neki?Mert velem baromira nem ilyen amilyen vele volt. Csomószor gondol rá a mai napig,pedig már 3 év eltelt azóta. Igaz az is, hogy közben született egy gyerekünk.A párom haverja amikor nálunk volt át akarta adni a páromnak a telefont mert ez a lány beszélni szeretett volna vele.Álítólag párom nem beszélt vele...de nagyon rossz, hogy még mindig 3 év után is ez a téma. Ha ennyire visszahúz hozzá a szíve akkor miért nem megy el? :(( Az sms-eket meg amiatt olvastam el,mert mostanában megint elhidegültünk egymástól..illetve inkább ő tőlem.
2014. ápr. 9. 07:38
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Ja a "még csak 1 csók volt" azt arra értettem,hogy akkor még nem feküdt le a csajjal.De utána igen...akkor is amikor velem is..még megkockáztatom, hogy egy napon is. :((((
2014. ápr. 9. 07:43
 2/39 anonim ***** válasza:
97%

Ugye tisztába vagy vele hogy mi az első kérdésem?

Igen, ezt nem értem, gyereket szültél neki pedig láttad hogy meg akart csalni, inkább el akart hagyni. 7 hónap szünet után megint összejöttél vele...

Szerintem csak azért van veled mert ott a gyerek, és mert a màsik làny màr foglalt. De ez nem jelenti hogy szeret téged.

2014. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
Miért vagy vele? Nézd ennek a pasinak csak azért kellesz mert a nővel nem tudott összejönni és jól jön egy nő aki minden megtesz neki magyarán hülyének lehet nézni. Ha ezt te évekig tűröd az a te bajod.
2014. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
figyi, szerintem ha a csaj elhagyja egyszer a férjét akkor a párod rögtön ugrani fog és hátra se nézz... inkább te dobd mint ő téged...
2014. ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul akkora játékos a kiscsaj"


Egyre több az ilyen nő, aki "több farkat is tart a tűzben" egyszerre, akik a férjük mellett is szeretőt tartanak!!

Valamit tudhat...

2014. ápr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
97%
Azert nem megy el, mert nem kell a csajnak. Te meg mazochista vagy, h visszafogadtad, gyereket szultel neki es meg mindig ezen ragodsz. Ennyi ido alatt mar regen elmult volna... Mit lehet erre mondani? Ki mint vet, ugy arat.
2014. ápr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%

Bocsi, de erről a sztoriról a "nincs ló, jó a szamár is" mondás jut eszembe. A történetben sajnos MOST te vagy a szamár.


Lépj! Minél hamarabb! Hidd el fogsz találni magadnak mást.

2014. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
96%
Így vállaltál gyereket vele akkor már törődj bele, hogy az életetek része az a lány is.
2014. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is rögtön az jutott eszembe, hogy

- miért kellett egyáltalán visszamenni hozzá?

- miért nincs benned nőként annyi önbecsülés és tartás, hogy ha megcsaltak, átvertek huzamosabb ideig, akkor nem kuncsorgunk a másiknak, még ha ő Adonisz is személyesen

- miért kellett erre a bizonytalan, tingli-tangli kapcsolatnak sem nagyon nevezhető függésre gyermeket vállalni


...sajnálom szegény kicsit, ennek rövidesen ismét szakítás- könyörgés-megalázkodás lesz a vége.


Akkor tudnál kilépni ebből az ördögi körből, ha belenézve a tükörbe egy értékes nőt, egy anyát látnál- nem pedig egy olyan férfi után nyavalygó kislányt, aki csak pótléknak kell egy nagy szerelem feledtetésére.


minden jót: egy feleség és édesanya

2014. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%

"Vagy ne nézzem a múltat?"

bocs, ez nem a múlt hanem a jelen .

Miért nem megy el?

azért mert neki így kényelmes ,ki van nyalva a segge ,ráadásul kétfelől is.

Csomagold össze a cuccait ,nyomd a kezébe ,szevasz.

Lehet most fájni fog nagyon, de így semmi esélyed a boldogságra.

Ő meg röhög a markába és kihasznál,macázgat,smsezget megcsal,legyen önbecsülésed ennél még az is jobb (ezerszer) ha egyedül vagy.Ha lezártad meg jöhet egy sokkal jobb kapcsolat egy jobb emberrel(mondjuk ezt a lécet amit ez a pasi felállított nem nehéz megugrani :)

2014. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!