Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes még kínlódni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még kínlódni ezzel a kapcsolattal vagy inkább válásnak van több értelme?

Figyelt kérdés
A férj hajnaltól estig dolgozik, hétvégén is. Soha nincs otthon. Emellett a napi sör és cigi mindig elfogy. Jól keres, de mégis gondot okoz a megélhetés, nyilván ezek miatt. A feleség még otthon van a legkisebb babával és már teljesen elege van. Egyedül szinte mindig mindennel, plusz az anyagi gondok és az a nagyon nyomasztó tudat, hogy lehetne másképp is, ha a férje normálisabban àllna a dolgokhoz.
2014. márc. 22. 10:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
picit konkrétabban?Milyen a kapcsolat,menniyt foglalkozik a férj a gyerekkel?
2014. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%

Ha a feleség otthon a gyerek miatt, nyilván ő nem tud pénzt keresni, így más választása nem nagyon lehet a férfinek. Nyilván nem jókedvéből dolgozza ki a belét hajnaltól estig, hanem a családot próbálja eltartani.

A sör meg a cigi pedig egyáltalán nem nagy bűn, ha nem issza magát részegre esténként.

2014. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mivel soha nincs otthon és akkor is fáradt, ìgy nem túl sokat. A kapcsolat lehetne jó, ha nem a cigi meg a sör lenne az első, hanem a szükséges és kötelező kiadások. Ezt nem képes betartani, én meg nem akarok ìgy élni. Hiába beszéltük meg többször, semmin nem változtat, inkább nálam keresi a hibákat.
2014. márc. 22. 10:45
 4/28 A kérdező kommentje:
Akkor az is rendben van, hogy el vannak maradva a számlák, de cigi meg sör mindig van? Nem rendszeres a fizetés, ìgy nyilván nehezebb, de a szándékot se látom. Úgy gondolom az lenne a helyes, hogy amit kell, azt befizetni, ha marad lehet sörözni meg cigizni és nem fordìtva, hogy ha marad, akkor fizetünk közüzemi számlákat...
2014. márc. 22. 10:49
 5/28 anonim ***** válasza:
13%
Miért nagy baj, hogyha megiszik mindennap 1 doboz sört? Szerintem tök normális ez a dolog és túl reagálod... látom nagyon meguntad, hogy egész nap otthon vagy ( gondolom te vagy a feleség.. ) és minden apróságba belekötsz...
2014. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

első vagyok! Próbáltad megbeszélni a férjeddel a gondokat? Elmondtad neki hogy mi bánt téged?

Gondolom közös kasszán vagytok,hazaadja neked a fizetését?

Próbáld azt elérni,hogy neked adja oda,te be tudod majd így fizetni a számlákat.

VAGY:

költözz el egy időre,nézd meg hogy mit csinál majd.Hátha észheztér.

2014. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Csak azoknak, akik nincsenek tisztaban az arakkal, napi 1 sor es 1 doboz cigi havi szinten 30 ezer forint!
2014. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem 1 dobozról van szó, "kedves" 61%... gonoszkodj máshol, köszi. Odaadja, de teljesen mindegy, mert el is veszi, amennyi neki kell. Mivel nem havi egyszer van nekik fizetés, hanem összevissza, ìgy nehéz nyomon követni. Már javasoltam a közös kassza megszüntetését, de nem tartotta be.
2014. márc. 22. 11:08
 9/28 anonim ***** válasza:
37%

És te mennyit adsz a családi kasszába? El tudnád tartani magatokat egyedül?


Heti hét nap dolgozik, hajnaltól estig, ne haragudj, de ez embertelen. Neked van eleged? Szerintem neki lehetne. Ezt nem lehet bírni valamilyen feszültségoldás nélkül. Erre használja az alkoholt és a cigit. Én biztos nem bírnám, ha valaki ennyit dolgozna értem/értünk. Akkor nem szülnék gyereket, vagy amint lehet, menne bölcsibe, hogy tudjak pénzt keresni én is. Nem is értem, minek vállaltatok ennyi gyereket. Nekik is milyen lehet már, hogy alig látják az apjukat :(


A cigi ára meg: Amióta így felment, mindenki tekeri. Havi adagot simán ki lehet hozni 5-6 ezer forintból. Nincs az 30 ezer Ft/hó.

2014. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
28%
Ha van miből megoldani,akkor válj.Úgy vettem ki,hogy minimum három gyerek van,mert kettőnél még nem mondják,hogy legkisebb.Ennyi gyerekkel már nehezebb új párt találni.
2014. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!