Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik a nagyobb bűn egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a nagyobb bűn egy házasságban:a megcsalás vagy egy kémprogram feltelepítése a számítógépre?

Figyelt kérdés

A barátomnak segítettem felrakni a számítógépükre egy keylockert,mert ő nem egy PC guru ,de megkért,mert olyan furcsa lett a kis felesége az utóbbi hetekben.Egy heti megfigyelés után kiderítette a feleségéről,akinek ő volt az első az életében,hogy már pár éve lefeküdt az autószerelőjükkel,a szomszéddal is kavart és most terhes a kollégájától,akivel még csak pár hete melegedhetett össze.Természetesen mindegyikükkel tartja még a kapcsolatot,ezért derült ki a levelezéséből.

A barátom teljesen padlón van,a válásról beszél csak és arról,hogy talán vele próbálta volna felneveltetni a gyereket a 28 éves kis felesége,ha ez nem derül ki,mert nekik még nincs gyerekük.

A legfurcsább számomra az,hogy nagyon sok ember jobban elítéli őt az egy heti megfigyelésért,mint a feleségét a megcsalásokért.Akkora bűn lenne a bizonyíték szerzés ,ha érzi az ember,hogy valami furcsa?



2014. ápr. 15. 17:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

A "szűz" hölgyemény most könyörög a barátomnak,hogy elveteti a babát (bár világ életében arra vágyott) és fogadja vissza,mert őt szereti és a másik pasival nem is volt jó.

Két hete még arról beszélgettek,hogy milyen undorító a megcsalás és miért nem lehet lezárni egy kapcsolatot mielőtt egy másikat elkezd valaki.

Nagy színész.

2014. ápr. 15. 18:32
 12/23 A kérdező kommentje:
A programok könyvtárban kell szétnézned,de a vírúsírtó is kakukkol ha talál ilyet.
2014. ápr. 15. 18:36
 13/23 anonim ***** válasza:
91%

Köszönöm! :-)


Egyébként egyértelműen a megcsalás a nagyobb bűn.

2014. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Megcsalás a nagyobb bűn nyilván! Ne érezd magad rosszul, nem tehetsz semmiről:))
2014. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát hasonló sztorim van...Teljesen boldogan éldegéltünk a férjemmel,amig hála a facebooknak képbe nem került egy kamaszkori szereleme...Ezzel még önmagában nem is lett volna baj,ha nem örülnek mag a kelleténél jobban egymásnak...Aztán amikor pár folyton ez a nő volt a téma,meg állandóan a fb chat előtt ült a férjem,kb fél év mulva azért elkezdett érdeklni,hogy mégis ugyan miről beszélegetnek...Az is feltünő volt,hogy már totál be volt sózva,hogy jön haza,egyáltalán nem értettem,hogy nekem most ezért miért kéne kiugrani a cipőböl örömömben...(mert amúgy külföldön dolgozik,1-2havonta jött haza egy hétre).Hát kiderült nem csak kávézgatni járnak havonta amikor a nő hazajön.....A nő persze szintén hátasságban él,gyerek is van no commet.Ja és azt már nem is említem,hogy 10 ével öregebb nálam,és egy szottyadt bálna(bocsánat)...És természetesen nálunk is a férjem volt felhábordova én voltam a bunkó aki még nem hallott levéltitokról,meg magánéletről(!)...Megjegyzem 8 éve voltunk együtt és előtte soha,de soha nem jutott eszembe mégcsak a telefonjához se nyúlni...:(((
2014. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Csak ne hogy ide keveredjen egy aggleány, mert az megmagyarázza Neked hogy a feleséged csak a boldogságát kereste és MINDENÉRT TE VAGY A HIBÁS. Gondolom ismerős a szöveg ha más hasonló kérdésekre adott kommenteket is olvasol. Engem az egyik a korábbi kérdésnél férfi létemre f-tyire ácsingózó vénkisasszonynak nevezett.
2014. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%

15-vagyok!

Gondolom nem nekem írtad,de azért ilyen is van...Én anno mielőtt "botrányt" csináltam,próbáltam végigondolni becsületesen,nem én vagyok-e a hibás,de semmit nem találtam.Nem vagyok elhanyagolt,a szex otthon rendben volt,nem lett belőlem a megismerkedésünkhőz késpet egy bálna,se hátisárkány,stb-stb...És amikor a férjem már lejebb adott a felháborodásából(mert turkáltam a gépében),egyszerűen nem tudott választ adni,hogy miért.Megjegyzem,ha egy 20 éves bombázóval csal meg azt még valahogy megértettem volna,de így...Még akkor is megkérdeztem,hogy valami nem volt rendben itthon,azt mondta de,minden rendben semmi gond nincs...Ö engem szeret,csakhát az emlékek,meg blablabla...Amúgy nem is értem,hogy gondolta,hogy nem derül majd ki...Vagy arra játszott,hogy amit el akarsz rejteni azt tedd ki az ablakba...?Hát úgy látszik ez se jön be midig...:)

2014. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Érdekelne miért lettem lepontozva...
2014. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Csak úgy megjegyzem, hogy válásnál a kémprogram használata nagyobb hátrány, mint a megcsalás, ugyanis az előbbi büntetendő törvényileg.
2014. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%

19: Hat azert erre kivancsi lennek. Adnal egy linket.


Mert kemkedes letezik az egesz vilagon. A mai napon is emberek millioit figyelik meg.

2014. ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!