Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik a nagyobb bűn egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a nagyobb bűn egy házasságban:a megcsalás vagy egy kémprogram feltelepítése a számítógépre?

Figyelt kérdés

A barátomnak segítettem felrakni a számítógépükre egy keylockert,mert ő nem egy PC guru ,de megkért,mert olyan furcsa lett a kis felesége az utóbbi hetekben.Egy heti megfigyelés után kiderítette a feleségéről,akinek ő volt az első az életében,hogy már pár éve lefeküdt az autószerelőjükkel,a szomszéddal is kavart és most terhes a kollégájától,akivel még csak pár hete melegedhetett össze.Természetesen mindegyikükkel tartja még a kapcsolatot,ezért derült ki a levelezéséből.

A barátom teljesen padlón van,a válásról beszél csak és arról,hogy talán vele próbálta volna felneveltetni a gyereket a 28 éves kis felesége,ha ez nem derül ki,mert nekik még nincs gyerekük.

A legfurcsább számomra az,hogy nagyon sok ember jobban elítéli őt az egy heti megfigyelésért,mint a feleségét a megcsalásokért.Akkora bűn lenne a bizonyíték szerzés ,ha érzi az ember,hogy valami furcsa?



2014. ápr. 15. 17:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"Csak úgy megjegyzem, hogy válásnál a kémprogram használata nagyobb hátrány, mint a megcsalás, ugyanis az előbbi büntetendő törvényileg."


Ha közös gépre teszi fel, vagy olyanra, amit a nő is használ, de alapvetően a férfi tulajdona, senkinek semmi köze hozzá. Ez a program eredetileg billentyűzet leütést ment le, biztonsági okokból, szóval lazán van kiskapu, hogy miért használja.

Kb. olyan, mint a torrent. Maga a torrent nem illegális, mert fájlt megosztani szabad, csak nem más szerzeményét. Ennyi.

Aki meg lebukik ezáltal, és azzal jön, hogy így a törvény meg úgy, még pofán is b*sznám.

2014. ápr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

en is csinaltam ilyent, bar az eredmenyrol nem tudok.

pc szerelo vagyok, ha az a feladat, meg kell csinalni, ez tok legalis progi, amig nem a bankkari pint szeded el.

en u ugy megtennem a jobaratnak is.

2014. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam ilyet.

Kedves férjem baromi furan viselkedett. Egyszer véletlenül rájöttem h van egy kamu email címe. A hivatalos szinte közös volt

a vaterazas miatt.

Szóval telepitettem a refog probaverziojat.

Hát égett a képem rendesen.

Újraalkottatta a nagyim gyűrűjét amit anno elveszítettem.

2014. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!