Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jobb a kutya, mint egy férj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb a kutya, mint egy férj?

Figyelt kérdés
Nem rég láttam a tv ben egy ilyen reklám valamit amibe ez volt a kérdés,és két nő sorolta miben jobb egy kutya egy férjnél,szerintem a nők betegek agyilag mindig piszkálják a férfiakat valamivel,mintha ők különbek lennének.Erre annyit mondok hogy akkor költözzenek össze a kutyájukkal.

2014. ápr. 15. 23:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező,elaltatott-e már a Xanax,vagy még mindig nem dolgoztad fel,hogy a Tappancs szerencsésebb nálad?
2014. ápr. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
81%
Akkor te azt a férji elvet vallod, hogy az élet akkor kezdődik, amikor a gyerekek elköltöznek, és a kutya is megdöglik végre?
2014. ápr. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, hát ilyen humortalan pasinál, aki egy reklámon így problémázik és felhúzza magát, tényleg jobb egy kutya :D :

Az meg, hogy a nőket agyilag betegeknek tartod, no komment...de ne csodálkozz, hogy a kutyának sem kellessz :D

2014. ápr. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
13%
Igazából a nők sokkal jobban rá vannak szorulva a férfiakra mint fordítva. Elég ha csak a filmekből, sorozatokból indulunk ki. A nőket a "romantikus" vagyis az olyan filmek érdeklik ahol egy gazdag, sikeres, jóképű férfi nyalja körbe a s*ggüket míg egy a férfiak által kedvelt filmben a nő max azért van benne hogy legyen kit megdugni. Ez jól jellemzi hogy a nők mennyire nincsenek hasznára a társadalomnak ezért van ez a beteges féltékenység, gyűlölet a részükről a férfiak iránt. Ha nem lenne ez a "modern" globalizált társadalom és mindenkinek magának kellene helytállnia az életben akkor a nők sehol sem lennének.
2014. ápr. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
97%
#14 - micsoda utopisztikus kép, egy boldog, meleg, gyorsan kihaló társadalomról :)
2014. ápr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
95%
Most őszintén, hány éves vagy, hogy TV-reklámot ennyire képes vagy komolyan venni?
2014. ápr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
42%
Van egy ismim, volt egy pitbullja.Utáltam azt a dögöt állandóan átrontott hozzánk.Akkor volt kisbabám, és sokszor rám hozta a frászt.Szóltam neki többször csináljon vele valamit mert féltem a gyerekem tőle.Szó szó nagy parasztja azt mondta nagy kínjába neki ez a dög többet ér mint a nő.Mondtam neki akkor bacogasd a kutyádat
2014. ápr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
7%
én is értem mire gondolsz... annak idején valaki feltett egy kérdést itt..és igen, nagyon nagyon sokan irták azt, hogy inkább kutyákkal barátkozik, mint emberekkel, a kutyát töbrre értékelik, mint az embereket..és a kutya fialását a szüléshez hasonlitotta az illetö... sokan állatmenhelyeknek adományoznak, a szomszéd meg inkább dögöljön éhen..én sem értem mi ez a -kutya b.u.zi világ..együtt aludnak a kutyával, nincs párjuk az embereknek, a kutyával foglalkoznak ugy, mint egy kisgyerekkel...szoval, én értem, hogy nem a reklámrol van itt szo, hanem erröl az egész állatb.u.ziságrol
2014. ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%
Belegondoltál abba, hogy a legtöbb reklámkészítő férfi? Ez is egy pasi műve lehetett, aki szintén rossz véleménnyel van a nőkről :-DD
2014. ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
97%

Időpont ma 05:13

Ostobaságod már- már lenyűgöző..

Az ugye eszedbe sem jut, hogy minden valamire való férfi mellett egy talpraesett nő áll, aki a háttérben irányítja?


Azon se akadj ki, hogyha szerinted nincs szükség nőkre, semmire se jók, akkor ti férfiak a világon sem lennétek..

2014. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!