Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jobb a kutya, mint egy férj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb a kutya, mint egy férj?

Figyelt kérdés
Nem rég láttam a tv ben egy ilyen reklám valamit amibe ez volt a kérdés,és két nő sorolta miben jobb egy kutya egy férjnél,szerintem a nők betegek agyilag mindig piszkálják a férfiakat valamivel,mintha ők különbek lennének.Erre annyit mondok hogy akkor költözzenek össze a kutyájukkal.

2014. ápr. 15. 23:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
8%

10:01


"Az ugye eszedbe sem jut, hogy minden valamire való férfi mellett egy talpraesett nő áll, aki a háttérben irányítja? "



Az ugye eszedbe sem jut, hogy minden valamire való férfi mellett egy talpraesett nő áll, aki a háttérben irányítja?

Majd a vagyonát lenyúlja!!


"Ostobaságod már- már lenyűgöző.."

2014. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
22%

Nem igazán akarok állást foglalni, de ez kicsit megütött. :D


"Az ugye eszedbe sem jut, hogy minden valamire való férfi mellett egy talpraesett nő áll, aki a háttérben irányítja? "

Ha a nő annyira tudja mit kell csinálni, akkor miért pazarolja az idejét, hogy egy fogyatékos férfit terelgessen?

2014. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
91%
19%-os, te nem az a 18 éves fiúcska vagy, aki semmit nem csinál, de mivel más férfiak igen, ezért ő is érdemel valamit, mert kukija van?
2014. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
19%

# 20


Ez hogy jön ide?


# 21


Még én vagyok az ostoba? Első mondatodban leírod azt az ostoba közhely blődséget hogy minden férfi mellett ott egy nő majd mondod hogy nők nélkül nem lennénk itt, de mi ebben a hatalmas "igazság" amikor fordítva is k**vára így van? Vagyis férfiak nélkül ti sem lennétek itt. Ettől még teljesen igaz amit mondtam mert a fentebb írtak kiegyenlítik egymást.


Visszatérve az első mondatodra egyáltalán nem igaz hogy minden valamire való férfi mellett egy "talpraesett nő áll. Ez egy ostoba nagyot mondó mondat pont olyan elcsépelt és férfiellenes mint "a nőknek mindig igazuk van" de nincs ezen mit csodálkozni ti nem tényeket, érveket mutattok fel hanem ilyen baromságokkal dobálóztok.


Amit én állítottam az egy jól leellenőrizhető tény volt. A kérdés meg pont azért ennyire szánalmas mert a nők vannak oda a házasságért, nekik a mindenük hogy ők legyenek a középpontba. Szándékosan nem mondtam azt hogy egy napig mert ez nem igaz, nem egy napig hanem egész életükben. Egy nőnek mindig szüksége lesz egy férfira hogy körbe nyalja a s**gét, pénzelje, megdugja és gyereket csináljon neki. És erre azzal jönni hogy mert minden férfi mellett ott egy nő nem több cak szavakkal dobálózásnál.


Másrészt tegyük fel hogy igen ott van egy nő, de miért? Ez az igazán érdekes kérdés. Berlusconinak és Ecclestonenak is jóval fiatalabb felesége van/volt de vajon nekik köszönhetik hogy ilyen sikeres életük van? Fordítva vagyis hogy azért van/volt szép, fiatal feleségük mert sikeresek sokkal hihetőbb mint hogy azért keresték halálra magukat mert engedtek annak az ostoba társadalmi nyomásnak amit házasságnak vagy monogám párkapcsolatnak nevezünk. Bár ha ennyi pénzem lenne én is házasodnék.


Jól jellemez titeket nőket hogy szerintetek a férfi legyen gazdag, jóképű és hatalma is legyen de mi a csúnya gonosz férfiak beérjük egy kedves átlagos lánnyal is. Szóval az hogy egy sikeres férfi mellett ott egy nő az egy elcsépelt hazug sz*rság vagy ha komolyan vesszük akkor csak a nők felszínességét, és alacsony erkölcsi színvonalát bizonyítja.

2014. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Tudom melyik reklámra gondolsz, ami a Viasaton megy. Remélem tudod, hogy azt is férfiak írták.:)
2014. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Úgy látom sikerült egy kis vitát kirobbantanom,van aki hülyének nézett van aki mellém állt azért jó hogy nem mindenki hülyézett le.És az az igazság hogy sokszor a nők többet képzelnek magukról mint akik,többnek hiszik magukat pedig nem,mindíg megéreznek valamit,vagy jobban tudnak,vagy jobban értenek meg sorolhatnám de ha mindenben ennyire tökéletesek miért nem cselekednek,azért mert a női megérzés is sokszor hamis.Egyébként amelyik nő meg jobban szereti a kutyáját az meg is érdemli ,én is szeretem az állatokat de azért egy bizonyos szintig.
2014. ápr. 18. 23:22
 27/32 anonim ***** válasza:
21-es: Mert semmi értékes nincs benned, csak a pénzed, és ez a büntetés érte. Ilyen egyszerű. Amúgy pedig tényleg vannak olyan férfiak, akikre azt mondom, hogy inkább egy kutya, mint ő. Pl.: Elé kell tenni a kaját, terrorizál, ha nem az van, amit ő akar, agresszív, iszik, szerencsejátékozik, letörik a keze, ha meg kell fogni a mosogatószivacsot, és még estig sorolhatnám.
2014. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

egy reklámból ne vonjad már le azt a következtetést, hogy a nők kutyákat akarnak férfiak helyett :D

ezt a hülyeséget még életemben nem hallottam valódi hús-vér nő szájából.

tehát ezen ne szívd föl magad.

2014. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
hahaha, 22 ott a pont
2014. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
83%

Ha hazaérek mindig örömmel fogad,mindig jókedvű,mindig örül ,ha menni akarok Vele valahova és hűséges.

Ezt jelenleg csak a kutyám teljesíti. Pedig folyton ismerkedek férfiakkal.

2014. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!