Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a megcsalt fél megbocsátana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a megcsalt fél megbocsátana, de a megcsaló azzal az indokkal elköltözik, hogy nem tud a férje szemébe nézni a hűtlenség után, az kamu indok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 11:05
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem. Most nem tudom, mi van vele. Mindenki felhívtam, akinél meghúzhatta magát, de senki nem tud róla semmit. Komolyan mondom, megnyugodnék, ha tudnám, hogy a szeretőjével van biztonságban. Inkább hagyjon el, mint hogy baja essen! A rendőrséget még nem merem hívni, mert nem telt el még egy nap sem, de nagyon aggódom.
2014. ápr. 19. 12:02
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, neked ismerned kell a feleségedet. Milyen nő ? Azt nézed ki inkább belőle, hogy most valahol a szeretőjével legyen vagy azt, hogy egy bárban igya magát az asztal alá ? Legyél őszinte magaddal. Ha azt gondolod, hogy a másik pasival van, mert így ismered és ezt nézed ki belőle, akkor nincs más kérdés.
2014. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
73%
Ne aggódj, biztos vagyok benne hogy semmi baja nem esett!
2014. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem az a nagyobb vétség, hogy megcsalt téged, hanem az, hogy most eltűnt és hagyja, hogy aggódj. Na ez az amit nem bocsátanék meg. 28/L
2014. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit higgyek, ez a hűtlenség is elképzelhetetlen volt eddig a számomra.
2014. ápr. 19. 12:22
 16/30 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi a pasaassal van tudod ki az keresd nala
2014. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom, hogy ki az.
2014. ápr. 19. 12:53
 18/30 anonim ***** válasza:
83%
Kam indok. Ha kicsit is számítanál neki, akkor most erőt venne magán és szembenézne a te dühöddel, szomorúságoddal, csalódottságoddal, esetleges megvetéseddel. Mivel már nem érdekled, ezért a könnyebb utat választotta és elmenekült. Meglehet, hogy most még nem a szeretőjével hempereg, de hogy még ezen a hosszú hétvégén ott fog kikötni, mert ott tárt karokkal várják, az holtbiztos. Ne aggódj miatta, semmi baja nincs azon kívül, hogy gerinctelen szegényke.
2014. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
86%
Előttem szóló, nem biztos hogy akkor is tárt karokkal fogadják, ha ha a pasi a z egész nőt a nyakába kapja. tudod sokkal jobb amíg a másé!
2014. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
52%
Én fiatalabb koromban kerültem a lányokat, annál jobban kedveltem a fiatal asszonyokat. Tudom nem szép, de nem én szoktam kezdeményezni.
2014. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!