Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a megcsalt fél megbocsátana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a megcsalt fél megbocsátana, de a megcsaló azzal az indokkal elköltözik, hogy nem tud a férje szemébe nézni a hűtlenség után, az kamu indok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 11:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
43%
Ezt az oldalt elnézve kezdem úgy érezni, hogy ti férfiak akkor sirtok értünk, ha a cipőnket töröljük belétek!!! Menj, nyald a talpát, fogadd vissza, és remegj az orgazmustól mi den egyes alkalommal amikor félrekur-.-
2014. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Jól érzem, hogy ezt tapasztalatból írtad?
2014. ápr. 19. 13:50
 23/30 anonim ***** válasza:
mással van, ez meg kamu ok, hogy nem bír szemedbe nézni. ennek annyi
2014. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Mindenki azt hiszi,hogy csak másokkal fordulhat elő vagy csak a filmekben,amíg saját maga meg nem éli.Annak van igaza ,aki azt írta,hogy megcsalás és meg csalás között is van különbség.Azt monják,hogy a nők nagy része csak akkor tud félrelépni ha érez valamit a másik fél iránt.Ez lehet egy fellobbanás is, amit egy pár nap múlva már mindennél jobban megbánhat.

Amit én gondolok: még nem ismeri eléggé a pasit,mert más egy szeretői viszony és más egy új emberrel együtt élni,ezért most valószínű együtt vannak és a közös jövőjüket mérlegelik.Lehet menne,de fél és akkor majd megpróbálja visszasírni magát,de vannak olyan undorító emberek is akik kipróbálják az újat és ha az nem jön össze akkor is megpróbálnak visszalépni a régi kapcsolatba.

Légy erős,mással is megesett már!

2014. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Megtalálták részegen, mindjárt hazahozzák. Nagyon megnyugodtam.
2014. ápr. 19. 15:58
 26/30 anonim ***** válasza:
Ehh....
2014. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Azt lehet tudni, hogy miért csalt meg?

Szerintem az, hogy nem tud a szemedbe nézni, óriási kamu.

Nekem sajnos volt olyan, hogy a párom érzelmileg megcsalt, állítólag megbánta , szégyellte magát, de annyira nem, hogy ne tudjon a szemembe nézni, de megbeszélni nem tudtam vele, hiába is könyörögtem, hogy beszéljük meg, vagy bármi ilyesmi, a válasz csak annyi volt: Nem tudom.

Könnyű volt ezt hajtogatni minden kérdésemre.

A lényeg, hogy azóta szétmentünk, én mondtam ki, még egy ideig ( pár hónapig) jött utánam, könyörgött, de nem engedtem.

Utólag nem bánom, hogy szét mentünk, nem voltunk egymáshoz valóak.

Szerintem te is csak örülhetsz, hogy sikerült megszabadulni tőle, így van egy lehetőséged, hogy megtaláld azt a személyt, akivel később boldog lehetsz. Ki tudja, hogy kit ismerhetsz meg ezek után, csak meg kell adnod az esélyt neki, legalább annyira, hogy pár szót váltotok.

2014. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
De hát én nem fogok elválni! Tegnap este óta ivott, pedig nem is szereti az alkoholt. Egy esélyt mindenki megérdemel. Sok-sok beszélgetés kell ide, nem, hogy kidobjam, mint a szemetet.
2014. ápr. 19. 18:29
 29/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt jól megbeszélted magaddal. Mi is volt a kérdés célja?:)28/L
2014. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 mustafa33 ***** válasza:

Kérdező, ha úgy teszed ahogy írtad az utolsó komentedben, jól teszed.

Bárhogy is van, nem tudhatod nem fordul e ez elő egyszer fordított helyzetben is. És lehet hogy magadnak előlegezel meg egy megbocsájtást. Nem tudhatod mit hoz az élet. És az is lehet, hogy ezután fog mégjobban szeretni. A férjek iylenkor szoktak mintaférjé válni. Reméljük, hogy a feleségek is. Persze lehet, hogy nem így lesz. Az élet kiszámíthatatlan. De a megbocsájtás többször nyerő.

2014. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!