Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik megcsalják házastársukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsalják házastársukat és lebuknak azok direkt buknak le?

Figyelt kérdés
Kint hagynak emailt, stb.
2014. ápr. 21. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy van olyan köztük. De szerintem egyszerűen csak több a hülye.
2014. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, mert ennyire hülye senki nem lehet. Ha nem akarok lebukni, akkor csalok, ha lebukok akkor válni akarok, csak akkor gerinctelen vagyok, hogy ezt nem merem megmondani, hanem kiprovokálom.
2014. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
A végtelenségig nem lehet mindent eltüntetni, minden hazugságra emlékezni, faarccal belehazudni a házastárs szemébe. Előbb-utóbb valamin elcsúszik, vagy a párjának lesz gyanús valami és kutakodni kezd, de az is gyakori, hogy a szerető bekavar egy éjjeli sms-sel, "véletlen" telefonálással.
2014. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez már megint milyen ostoba kérdés? Miért érzik egyesek azt, hogy egyfajta embertípus és élethelyzet létezik?
2014. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem a 3. válasz nagyon hasznos. A férjem hagyta lemerülni a gépet, aztán hopp, egy e-mail ugrott a szemem elé, mikor bekapcsoltam. Tuti figyelmetlenség, mert utána kutattam, és sejtelme sem volt róla, hogy láttam.
2014. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legtöbbször nem szándékosan, hanem tudattalanul. Annyira marja őket a bűntudatuk, hogy bár megmondani egynesen nem merik, úgy intézik, hogy a másik "véletlenül észrevehesse" végre azt, amit nagyon el akarnak mondani.


Ezért "felejtik" el jelszavazni a gépet, nyitva a monitort, nyitva a levelet stb.

2014. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy direkt hagyta e az ágyban a telefonját. Én véletlen sikerült elolvasni. Jó dolog az érintőképernyő.


Több, mint egy éve csinálta... Gerinc nem volt. Azt mondta, nem akarta elmondani, mert kikészültem volna tőle. Hosszú és fájdalmas... Ez van. Soha nem kutakodtam utána, semmit se. Ő rendszeresen nézte kinek mit írok, itt mit írok ki, mit válaszolok, telefonom ellenőrizte-szóvá is tette, hogy üres a híváslista, hogy törlöm az sms-t. Hogy kevés emailt tartok meg... Ok nélkül, max mérgesítette a kapcsolatunkat... Közben nála kellett volna rendet rakni...


Aztán tombol és rombol hangulatomban elmentem dugni- előtte sem azóta sem- persze csak sejtette a "korai" hazaérkezésből, hogy esetleg. Az persze nem elfogadható, mert mi az, hogy engem egy idegen... Neki szabad együtt élni, nekem tilos hülyeséget csinálni. Pláne, hogy ő már nem akar az életem része lenni, nem a férjem, nem a párom, csak egy idegen.

2014. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értem a kérdésedet kedves Kérdező. Biztos van ilyen is. De az esetek többségében valóban arról lehet szó, hogy nem lehet a végtelenségig szemrebbenés nélkül hazudni.
2014. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!