Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felbukkano feltekenyseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbukkano feltekenyseg legyozese?

Figyelt kérdés

A felesegem kalandba keveredett ezelott 1.5 evvel. Bar csak chateltek "allitolag". Addig a kezemet tuzbe tettem volna erte. (Hat igy utolag jo hogy nem tettem. Szoval akkor eleg eros szemelyiseg valtozason mentem keresztul.)


Viszont azota nem turom el, ha mas pasik hulyulni/kacerkodni akarnak vele. Az egyik baratommal nagyon osszevesztem, mert eppen csak furan puszilta meg a felesegemet. Legalabbis en igy lattam, ugyhogy szova tettem. A masik kozos ismerost meg befenyitettem, hogy vegyen vissza a jopofizasbol, mert leutom. Pedig csak poenkodott, ha igy bizonyos ido elteltevel visszagondolok.


Szoval nem biztos, hogy azota kulturember modjara kezelem ezeket a dolgokat. Az affer elott ha valaki beprobalkozott nala, akkor direkt elmentem onnan, hogy ne is "zavarjam" oket. Nem is tudom, hogy olyankor mi tortent, mert akkoriban sokkal jobban hittem magamban. Adtam neki teret.


Ezek a megnyilvanulasaim elegge erzelmekbol jonnek. Valahogyan erobol akarom oket megoldani es nem gondolom, hogy ez jo lenne. Gondoltam, hogy idovel javulni fog es hat persze valtozik is, csak nem gondolom, hogy tudnam meg egyszer olyan nyugodtan ott hagyni massal dumalni.


Es hogy mi a kerdes: Ez mar tulzott feltekenyseg? Es hogy hogyan tudnam magam ujra erzelmileg fuggetleniteni ettol az egesztol? (Valahogy a hitem hagyott el, hogy jo pasi vagyok.)



2014. ápr. 23. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ez már túlzott féltékenység a részedről, amit kétség kívül a feleséged váltott ki. Ha nem tudsz felejteni, megbocsátani azt mond meg a feleségednek és közösen döntsetek a jövőtökről.
2014. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok a barátommal, csak beszélgettek a csajjal, de sok olyan volt benne, ami rám nézve nagyon nem volt jó.. szerencsére semmi olyan nem volt, szóval se egy szív, se egy szeretlek, vagy kedvellek, vagy valami, meg akkor azt gondolta a csaj csak egy jó barát. Aztán persze a r_ohadék szerelmet vallott. Sokat hazudozott nekem akkoriban róla, szerencsére azt konkrétan tudom hogy semmi olyan nem történt, de akkor is... azóta még féltékenyebb vagyok. Ő meg azóta megbánta, meg minden kapcsolatot megszakítottak, tudom hogy nem cserélt volna le engem arra a csajra, de hát.. én elmondtam neki, de folyamatosan hülyének néz, és zavarja a féltékenységem, mert ő nem az rám. Persze, mert nem adok okot. Hát, nem tudom nálunk mi lesz. Próbáld megbeszélni vele. Látszik rajta, hogy megbánta azokat a dolgokat? Úgy amúgy minden rendben van?
2014. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Elvesztett a belé vetett bizalmad. Ennyi az egész. Ha nem tudod visszaállítani, akkor válts.
2014. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

hmm

szal én nő vagyok

van egy nagyon jó fej párom - imádom is nagyon


de nekem jól esik ha flörtölnek velem

akár élőben akár cheten

nekem szükségem van rá h ne csak a párom mondja nekem h jó nő vagyok

hanem ismeretlenek is mondják



ha 1,5 éve volt és tényleg csak chat akkor nem kellene ennyire felfújni a dolgot

gondolom neki is kell néha egy külső megerősítés h ö tényleg jó nő

ha nem történt ennél több akkor fog fel úgy h egy önbizalom növelő tréningen járt .-)


gondolj bele: neked is legyezgetné a hiúságod ha egy másik nő flörtölgetni kezdene vele :-)

2014. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

még annyit kell hozzá tennem

én is pontosan úgy gondolok azokra a flörtökre :-)

és a párom is tudja h ennél több nem is lesz :-)

2014. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó,veled gondok vannak lelkileg,ha idegen emberek bókjaira szorulsz.Az önbecsülésed egyenlő a nullával.
2014. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14:17


Azért mert te riba*ckodsz, még nem követendő!!

2014. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!