Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez csak nekem esne rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem esne rosszul?

Figyelt kérdés

A párommal több éve együtt vagyunk, élünk.

Építi mindenki a maga kis karrierjét, alapozni akarjuk a jövőt. A problémám a következő: lassan már 2. éve folyamatosan utazgat külföldre. Munkából kifolyólag. Együtt viszont még soha nem voltunk sehol. Hiába hozom fel neki, szerinte én csak féltékeny vagyok a sikerére.



2014. jan. 13. 10:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha jól értem, neked a közös utazás hiányzik. Lepd meg, vegyél neki szülinapjára, vagy más ünnepre egy wellness hétvégét. Ha messzebbre akarsz menni, akkor meg állj elé, és mond meg, hogy ez neked nagyon tetszene, menjetek el. Nem bonyolultabb ez.
2014. jan. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Utoljára venni akartam egy 30ezer forintba kerülő wellness hétvégét. Erre közölte, hogy ilyenre most ne költsünk... Ez volt tavaly nyáron. Idén elutazik megint egy távoli országba, de szintén a céggel és nélkülem. A nyaralásról meg hallani sem akar.
2014. jan. 13. 10:21
 3/21 anonim ***** válasza:
2%
Istenem nők, micsoda problémák...
2014. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Viccelsz, engem se visz el, arra hivatkozva, hogy még csak 2 éve vagyunk együtt (bezzeg a hülye haverjaival elmegy mindenhova). (Na jó, azért nagy ritkán-félévente egyszer-elmegyünk valamerre) A megoldásom? mivel az összes haverja lassan külföldre megy, így egyedül marad, megnézem hát, mi változik, ha semmi, akkor repül.
2014. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is sokat utazik a párom külföldre munkaügyben rövidebb-hosszabb időre. Amikor tudja, hogy lehetséges, akkor mindig megkérdezi, hogy van-e kedvem vele menni (általában nem megyek), amikor hosszabb időre megy, akkor pedig mindig kimegyek hozzá 2-3x meglátogatni. Mondjuk nem tudom, hogy mit dolgozik a párod, mennyi időt tesz ki neki kint. Én ilyenkor, amíg dolgozik, megnézem a várost, sétálgatok, élvezem, aztán a szabadidejében pedig együtt megyünk el enni, kirándulni kicsit. Vesd fel neki. Ha alapból elzárkózna, nekem is rosszul esne. Az meg még valahol érthető is, hogyha ennyit utazik, akkor a szabadságát itthon, nyugiban szeretné tölteni, és nem utazással.
2014. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Szerintem dobd fel azt, hogy te is elmész a barátnőiddel, vagy ahogy ezt megtudod oldani egy időre, és nézd meg, hogy mit reagál rá.
2014. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk páromat és engem is küldenek külföldre 1-1 hétre 2-3 havonta.

Szinte mindig meg tudjuk oldani,hogy akkor a másik szabit vesz ki és együtt megyünk (egyébként egyedül mennénk,tehát nincs kolléga,akit zavarna a másik).

A meló napi 8 óra vagy annyi se,addig a nem doglozó fél várost néz,stb,meló után együtt sétálunk nagyot,kirándulunk,maradunk hétvégére is.

2014. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik, Ő nem akarja hogy ilyenkor én is kimenjek vele. A mostani útra is mondtam, hogy elkísérném, de szinte belesápadt. Azt mondta, ennyi időt kibírunk külön. De mindig???
2014. jan. 13. 10:54
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, esküszöm, hogy nem gonoszkodásból mondom, de nem lehet, hogy valaki várja odakint? Mármint ha állandó hely(ek)re megy. Abba meg bele se merek gondolni, hogy esetleg mást visz magával...


Adott esetben engem is zavarna a dolog. Mondom ezt úgy, hogy mi egy éve vagyunk együtt, a párom megy ki külföldre meglátogatni ismerősét, akit én nem ismerek, de engem is visz magával. (nem én kértem, ő nem akar nélkülem utazni)

2014. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Utolsóval egyet kell, hogy értsek. Szerintem is másról szól ez ebben a formában.

Ha túl gyakran jár ki, akkor még egy kicsit annak is utána lehetne nézni, hogy tényleg kimegy-e, vagy csak mondja.

2014. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!