Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennel, ha a ferjed nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel, ha a ferjed nem akarna megszakitani a kapcsolatot a multjabol egy olyan szemellyel, akivel anno alkalmi kapcsolata is volt?

Figyelt kérdés

Hazasok vagyunk 3 eve es tobbszor mar megkertem,hogy ne beszeljen a lannyal,mert mergezi a kapcsolatunkat vele es rosszul esik,mindig az a valasz jott ra,hogy nagyon sokat segitett ez a lany neki es nem lenne szive letorolni. Arrol van szo,hogy amikor uj varosba ment munka miatt a ferjem es meg nem ismertuk egymast,akkor ez a lany adott neki szallast es etelt kis idore. Neha-neha ossze is fekudtek egymassal,habar a lany mar hazas evek ota,de a ferje katona..szoval neha-neha rajtakapom azon a ferjem,hogy ezzel a lannyal beszel,habar evek ota mi mas varosban elunk,de neha hazamegyunk latogatoba es akkor siman talalkozhatnanak. Tegnap is egy ilyen volt,lattam,hogy elkoszonnek egymastol,ezert masnap itthon felejtette a telefonjat a ferjem es beleneztem a beszelgetesbe ( tudom,hogy nem szep,de ugy ereztem,meg kell tennem). A lany mondja neki,hogy kar,hogy amikor itt volt legutobb,nem tudta meglatogatni ot..es ha legkozelebb jon,mindenkepp szoljon neki. Mondta a ferjem,hogy persze legkozelebb mindenkepp meglatogatja majd es telefonszamot csereltek,de epp amikor a ferjem irta volna az ovet,akkor a lany leirta helyette es irta,hogy meg mindig tudja a szamat a ferjemnek szivbol. A ferjem erre,hogy tenyleg? Es hogy puszi erte. Erre irta a lany,hogy na ezt betartatja vele..mikor elkoszontek a vegen,a ferjem odairta neki,hogy fontos neki. Amugy semmi gyanus dolga nincs a ferjemnek,de ez a csaj engem mar kezdetek ota irrital.

Ti mit reagalnatok erre? Mit lehet ezzel kezdeni?


2014. ápr. 24. 09:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Mondom én, hogy nem létezik nő-férfi barátság... :D

Az egyik mindig többet akar (még ha csak egy pillanatra is)

2014. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Bár az én kapcsolataimban még nem volt ilyen, néhány vészesen hasonló példát láttam már ismerősi körben:


-Két régi osztálytársamból lett házaspár egy osztálytalálkozó után, ahol a pasi tartotta a kapcsolatot a falujából származó gyerekkori szerelmével. Annak is volt már férje, mégis néha-néha beszéltek egymással. Ez annyira zavarta a feleséget, hogy teljesen féltékennyé vált, és állandóan veszekedett a férjével. A férje a kedvéért ritkította a kontaktust, de mivel annak a nőnek a férjével is barátok lettek korábban, mégis néha elment hozzájuk. A felesége nem volt hajlandó vele tartani. Valószínűleg nem csalta meg sose a feleségét, mégis ráment erre a házasságuk. Egyébként még a nő férje is próbált beszélni a barátja féltékeny feleségével, de neki sem hitt... Elváltak. A pasi továbbra is találkozik a gyerekkori szerelmével és annak párjával. Közben meg talált magának új feleséget, akit nem zavarnak a régi barátok, szerelmek.


-A másik a kollégám. Ő a felesége exére volt féltékeny. A feleségének meg már elege lett a férje alaptalan gyanusítgatásaiból, ezért maga kezdeményezte, hogy költözzenek el egy másik városba, ide a férje szüleihez. Így távol vannak az extől, a munkahelyü(n)khöz még közelebb is, és most lenyugodott a kollégám. :-)


-Meg arra is láttam már példát, hogy a pasi (régi kollégám) valóban csalta a feleségét az exével, akihez bármikor fordulhatott... A felesége állítólag nem volt elég jó az ágyban, vagy keveset törődött vele, nem tudom. Mindenesetre megcsalta, a feleség ezt megneszelte, mert ők is gyakran csevegtek neten és mobilon. Hát nem az együttléteikről csevegtek, ezért nem is titkolta a férj, hogy néha beszélnek. De rájött a feleség, hogy nem csak ennyiről van szó. És eztuán kicsapta a balhét a feleség, válóperrel fenyegetőzött. A férj erre megígérte, hogy befejezi, meg nem jelentett neki semmit, blabla.

A feleség megnyugodott. A férj pedig továbbra is csalja, csak most már titokban...

2014. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!