Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mire gondolnatok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnatok ebben az esetben? Megcsalt?

Figyelt kérdés

Ebben a honapban nem valtottam ki idoben a fogamzasgatlot,igy kesobb mar nem kezdtem el szedni.Mar regota beszelunk rola,hogy vallalunk meg egy babat,de vegul 2 napja megkertem a ferjem,hogy inkabb vegyen ovszert.Azt mondta,hogy szerinte van otthon.Ez mar eleve furan hangzott,mert az elmult 7 evben folyamatosan gyogyszert szedtem,igy nem hasznaltunk ovszert,9 eve vagyunk hazasok,de valahogy annyira tele volt a fejem minden massal,hogy nem tulajdonitottam neki jelentoseget.

Majd amikor oda kerult a sor,kertem,hogy huzzon ovszert.

Lattam,hogy keresi,vegul a ruhai kozott(oltony zsebeben?) talalt egy bontatlan csomagot.Nyilvan nem az elmult napokban vette,ahhoz tulzottan keresni kellett es nem is abbol a szekrenybol oltozkodik altalaban.

Mikor megkerdeztem,hogy miert volt itthon ovszer,mikor evek ota nem hasznaljuk,annyit mondott,hogy mert vett.

Kijottem es becsaptam magam mogott az ajtot.(a lejarati datum a csomagolason 2017,igy nem 7 evvel ezelottrol maradt meg)

Most ra sem tudok nezni,nemhogy magyarazatot kerjek.Valahogy o is sertodottet jatszik.

Mivel a csomag bontatlan volt,lehet,hogy csak tervben volt a megcsalas,ezt nem tudom.

Egyaltalan semmit nem tudok,ossze vagyok zavarodva.En vagyok a hulye es ok nelkul problemaznek? Bar ezt azert nem hiszem.Mit tennetek a helyemben?



2014. ápr. 25. 13:10
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
16%
Várd meg a következő(biztosabb) jelet.Aztán szakíts.
2014. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
74%
Igen, néma gyereknek anyja se érti a szavát. Így semmire nem mész, csak magadat kínzod. Meg minket húzol, mert kíváncsiak vagyunk mi a sztori vége. Szerintem semmi komoly, csak már vegyél erőt magadon, és beszéld meg vele.
2014. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
ha 2017ben jár le, akkor legkorábban tavaly év vége felé vehette. de most itt hiába gyártunk elméleteket, beszélj vele
2014. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

azért mondta el, mert nem tulajdonít jelentőséget neki, szóval nem csalt meg, nem is készült rá konkrétan, csak úgy mindenesetre tartotta


csak mert nálunk is volt pont hasonló eset


a párom elment egy másik városba felvételizni fősulira, vasaltam az öltönyét stb az öltöny sokáig csak lógott egy szekrényben később (nem rakható gépbe, majd valamikor tisztító)és én is mit találok benne? egy óvszert.


meg is jegyeztem neki, hogy érdekes, hogy a felvételire óvszerrel is készülni kellett. és neki is olyan semmilyen reakciója nem volt, nem esett pánikba, nem kezdte el védeni magát, csak úgy semmi. szóval a szándékot de az olyat, aminek kicsi a valószínűsége, hogy bekövetkezzen, egyszerűen nem látják hibának.


ezzel nem lehet mit kezdeni.


de én később megtudtam (más miatt már szakítás után mondták el mások) hogy amúgy simán kipróbált már prostit mellettem, nem csinált belőle rendszert, de nem egyszer csúszott be. ő ilyen volt.

2014. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

Megkerdeztem,azt mondta,hogy azt hitte van itthon,de nem talalt,igy tegnap vette.Az arat is megmondta.Valamint,hogy nem a zako,hanem a dzseki zsebeben volt.Abban a szekrenyben talalt ures akasztot,igy oda akasztotta be.

Azt meg mindig nem ertem,miert kellett annyira keresni,ha valoban tegnap vette,de szeretnem elhinni amit mond.

2014. ápr. 25. 15:14
 36/50 anonim ***** válasza:
10%
Unatkozol az az igazság.
2014. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
45%
Blokkot nem kérted el meg a drogéria kamerájának felvételét?
2014. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
67%

ebben az esetben nem tudhatom mi volt..

de példa:


mi s 5 éve fog. gátlóval védekezünk..

de van itthon óvszer..

úgy lett, hogy a férjem vett, arra az esetre, ha olyan helyen szeretne (velem) együttlenni, ahol problémás lenne magunkat rendbe tenni..

plusz, többször előfordult, hogy antibiotikumot szedtem, tudva levő, hogy olyankor szükséges a kiegészítő védekezés

így azóta én szorgalmazom, hogy legyen itthon mindig.


tehát ha épp nem vagyok ott, bevásárláskor, amikor eszébe jutott, lehet nem is mondja, csak lett volna otthon


ez csak példa..


de én sem tartom életszerűnek, hogyha tilosban jár, akkor a javaslatodra, hogy vegyetek óvszert, azt mondaná, hogy van otthon

2014. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezd meg melyik boltban vette, te mész és megnézed tényleg abban az árban lehet e venni ugyan azt! Érdekes az biztos :(
2014. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
49%
sztem igazat mond
2014. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!