Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mire gondolnatok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnatok ebben az esetben? Megcsalt?

Figyelt kérdés

Ebben a honapban nem valtottam ki idoben a fogamzasgatlot,igy kesobb mar nem kezdtem el szedni.Mar regota beszelunk rola,hogy vallalunk meg egy babat,de vegul 2 napja megkertem a ferjem,hogy inkabb vegyen ovszert.Azt mondta,hogy szerinte van otthon.Ez mar eleve furan hangzott,mert az elmult 7 evben folyamatosan gyogyszert szedtem,igy nem hasznaltunk ovszert,9 eve vagyunk hazasok,de valahogy annyira tele volt a fejem minden massal,hogy nem tulajdonitottam neki jelentoseget.

Majd amikor oda kerult a sor,kertem,hogy huzzon ovszert.

Lattam,hogy keresi,vegul a ruhai kozott(oltony zsebeben?) talalt egy bontatlan csomagot.Nyilvan nem az elmult napokban vette,ahhoz tulzottan keresni kellett es nem is abbol a szekrenybol oltozkodik altalaban.

Mikor megkerdeztem,hogy miert volt itthon ovszer,mikor evek ota nem hasznaljuk,annyit mondott,hogy mert vett.

Kijottem es becsaptam magam mogott az ajtot.(a lejarati datum a csomagolason 2017,igy nem 7 evvel ezelottrol maradt meg)

Most ra sem tudok nezni,nemhogy magyarazatot kerjek.Valahogy o is sertodottet jatszik.

Mivel a csomag bontatlan volt,lehet,hogy csak tervben volt a megcsalas,ezt nem tudom.

Egyaltalan semmit nem tudok,ossze vagyok zavarodva.En vagyok a hulye es ok nelkul problemaznek? Bar ezt azert nem hiszem.Mit tennetek a helyemben?



2014. ápr. 25. 13:10
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
63%

Rögtön kellett volna magyarázatot kérned!

Most túl sok időt hagytál neki, hogy kitaláljon valami kamuszöveget.


De az is furcsa, hogy nem keres téged, hogy megmagyarázza.


Igaz, ezen nincs mit magyarázni...

2014. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
64%
Én is évek óta szedek fogamzásgátlót, de a vőlegényem nem hord magánál óvszert olyan ürüggyel, hátha elfelejtem bevenni a gyógyszert stb. Egyszer valóban előfordult 3 év alatt, hogy 1 szemet este pótoltam a reggeli bevétel helyett, de rögtön másnap EGYÜTT vettünk/választottunk óvszert, 1-2 hétig. Maradt belőle nekünk is, de mégsem hordja magával az autóban, vagy a munkaruhájában..tehát nekem is érdekes lenne, és gyanús is egyben. Mert ha még régről maradt otthon is, attól még nem látom értelmét annak, hogy napközben/munkahelyen magánál hordja...
2014. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem fordult elő veled ez alatt a 7 év alatt, hogy elfelejtetted bevenni a tablettát, és a biztonság kedvéért védekezni kellett? Szerintem lehet, hogy korábban ilyen esetre vette. De mindenesetre sértődöttség helyett faggasd ki, hol vette, mikor,miért...stb.

Nem hiszem, hogy egyből a legrosszabbra kellene gondolni.

2014. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

En vartam volna a magyarazatot.Megkerdeztem miert van itthon ovszer,mikor nem hasznaljuk.Erre jott a rovid valasz,hogy mert vett.Nem rohantam ki rogton,vartam volna a folytatast,de nem volt mas mondanivaloja.Leperegtek bennem a latott kepek.Nem az ejjeli szekreny fiokjaban,vagy a furdoszobaban volt az ovszer,hanem a ruhai kozott, valaminek a zsebeben.Hozza tartozik,hogy a ferjem az ev 6 honapjaban csak hetente jar haza a munkaja miatt.Az autoban szexelos korszakunkbol mar reg kinottunk,nem lett volna ertelme zsebben tartani az ovszert.

Mikor mindez lepergett bennem utana rohantam ki es csaptam be az ajtot.Azota sem probalt meg magyarazatot adni,pedig mindketten itthon vagyunk.

Oszinten szolva felek kicsit rakerdezni,mert attol sem ereznem magam jobban,ha azt mondana,hogy megcsalt,vagy csak tervezte a megcsalast.

2014. ápr. 25. 13:55
 15/50 A kérdező kommentje:
Ja es a 7 ev alatt egyszer sem hasznaltunk ovszert.
2014. ápr. 25. 13:58
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, úgysem hagy majd nyugodni a téma. Ő biztos nem fogja felhozni.
2014. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
84%
Ebben az esetben igen, nagyon gyanús. Sajnálom.
2014. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
28%
Mindez nem feltételezi azt,hogy megcsalt,vagy arra készült,bár benne van a pakliban.Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni,mondom ezt úgy,hogy magam is elég gyanakvó típus vagyok.Egy esélyt adj a férjednek,hogy megbeszéljétek a dolgot nyugodt hangnemben.Én mindenestre úgy vélem,mostanában vehette és eltette,mert megkérted rá,csak elfeldkezett róla,hova rakta.
2014. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
88%
Mi 2 éve vagyunk együtt soha nem használtunk óvszert és én is érdekesnek találnám ha lenne itthon, főleg hogy tudom hogy ki nem állhatja az óvszert... Ugy hogy én is elgondolkodnék rajta!
2014. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
46%
Illetve ha már a kérésed előtt is megvolt,lehet,hogy biztonsági okokból vett,hátha kell.Persze a megcsalás sincs kizárva,de nem ez az egyetlen opció.
2014. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!