Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mire gondolnatok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnatok ebben az esetben? Megcsalt?

Figyelt kérdés

Ebben a honapban nem valtottam ki idoben a fogamzasgatlot,igy kesobb mar nem kezdtem el szedni.Mar regota beszelunk rola,hogy vallalunk meg egy babat,de vegul 2 napja megkertem a ferjem,hogy inkabb vegyen ovszert.Azt mondta,hogy szerinte van otthon.Ez mar eleve furan hangzott,mert az elmult 7 evben folyamatosan gyogyszert szedtem,igy nem hasznaltunk ovszert,9 eve vagyunk hazasok,de valahogy annyira tele volt a fejem minden massal,hogy nem tulajdonitottam neki jelentoseget.

Majd amikor oda kerult a sor,kertem,hogy huzzon ovszert.

Lattam,hogy keresi,vegul a ruhai kozott(oltony zsebeben?) talalt egy bontatlan csomagot.Nyilvan nem az elmult napokban vette,ahhoz tulzottan keresni kellett es nem is abbol a szekrenybol oltozkodik altalaban.

Mikor megkerdeztem,hogy miert volt itthon ovszer,mikor evek ota nem hasznaljuk,annyit mondott,hogy mert vett.

Kijottem es becsaptam magam mogott az ajtot.(a lejarati datum a csomagolason 2017,igy nem 7 evvel ezelottrol maradt meg)

Most ra sem tudok nezni,nemhogy magyarazatot kerjek.Valahogy o is sertodottet jatszik.

Mivel a csomag bontatlan volt,lehet,hogy csak tervben volt a megcsalas,ezt nem tudom.

Egyaltalan semmit nem tudok,ossze vagyok zavarodva.En vagyok a hulye es ok nelkul problemaznek? Bar ezt azert nem hiszem.Mit tennetek a helyemben?



2014. ápr. 25. 13:10
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
93%
Férfi vagyok, ennek tudatában olvasd amit írok. Nem tudom megmondani, hogy megcsalt-e. Számomra teljesen logikátlan, hogy lebuktatja magát. Hidd el az őszinte elbeszélgetést nem lehet semmivel pótolni. Csatlakozom azokhoz, akik azt mondják, jó lett volna rögtön.
2014. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy céloztál neki, hogy gyereket akarsz, ő meg beparázott, hogy nem szeded be a gyógyszered?
2014. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Jó, most olvastam. Na, lehet, hogy mégsem akar babát.
2014. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

Nem en,hanem o hozta fel a baba kerdest mar sokszor.Egyebkent mar van egy fiunk.

Teljesen lenyegtelen dolgokrol beszel azota,pl hogy elmegy gyorsan befizetni a telefont,nezzem meg ezt vagy azt.Valaszolni nem tudok,mert amint hozzam szol konnybe labad a szemem.

Probalok erot gyujteni,hogy megint rakerdezzek miert volt a ruhai kozott ovszer.Vagyis inkabb a lehetseges valaszhoz probalok erot gyujteni.

2014. ápr. 25. 14:24
 25/50 anonim ***** válasza:
Fura, de egy óvszer szavatossági ideje kb 3év, szóval 2014+3=2017, szóval simán vehette most, hogy mondtad, hogy vegyen.
2014. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudtam kibogozni, hogy akkor te most megkérted 2 napja, hogy vegyen óvszert, mert kell, vagy a kérésed és a bizonyos este között már nem vett, de mégis volt a ruhájában?
2014. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is van óvszer a lakásban, pedig évek óta nem védekezünk (fölösleges, mindketten meddők vagyunk) és amúgy is csak kéthavonta vagyunk együtt...(de ez más lapra tartozik). Ettől függetlenül van, mert vmi rendeléshez küldték. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet más magyarázat is, nem csak a megcsalás
2014. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
93%

Az utolsó jól mondja. Két napja kérted meg, hogy vegyen óvszert. Akkor (2 napja azt mondta szerinte van otthon). Lehet, hogy azt hitte. Aztán kiderült, hogy nincs, vett egyet, ezért volt a ruhájában. És amikor kellett, elővette.


Akár így is történhetett. De lehet, hogy nem. Szóval vegyél egy nagy levegőt, és kérdezz rá. Ha most vette, lehet hogy még ott a blokk a tárcájában.

2014. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

2 napja megkertem,hogy vegyen,mert elkestem a gyogyszeremmel.Epp a boltban voltunk,mondtam,hogy valasszon egyet.Azt mondta,hogy nem kell,mert van otthon.Akkor viszont kesesben voltam a munkahelyemrol, 1000 dolog jart a fejemben es nem kerdeztem ra,hogy miert van otthon.

Utolag beugrott,hogy akar maradhatott is nagyon regrol,de az mar biztos lejart.Ha kesobb visszament volna venni akkor meg miert teszi azok koze a ruhak koze,amiket nem hord?

2014. ápr. 25. 14:39
 30/50 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, még egyszer mondom, beszéld meg a pároddal, ahelyett, hogy rágod magad, amivel semmire sem jutsz.
2014. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!