Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki egyszer megcsalt megteszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer megcsalt megteszi másodjára is?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt kiderült hogy megcsalt most de először de félek hogyha megbocsátom megteszi még egyszer mi a tapasztalatotok ilyen téren ha megcsalt a párotok megbocsátottátok ? 23N
2014. ápr. 25. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Van olyan aki utána is megteszi, és van olyan aki többet sose. Én pont egy olyanba akadtam, aki megtette mégegyszer.
2014. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Megtette,megbocsájtottam.

Nem ez volt a nehéz,hanem most az.Bízni benne,hogy nem teszi meg mégegyszer...

2014. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
23 éves vagy, nem tudom hány éves a barátod, de annyira nagyon fiatalok vagytok még, és a 6 év olyan hosszu, hogy ezer meg egy lesz neked is, és neki is.
2014. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Én a te helyedben befejezném. Ha 50+ lenne, sok sok év együtt, gyereke stb, akkor talán terápia meg egyebek.

De ha már 6év után, megtette, akkor meg fogja. Gondolom első kapcsolat, fiatalok vagytok, rájött, hogy jaj nem élt stb.

2014. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
6 év ilyen fiatalon örökké valoság lehet egy fiunak.. bocs, hogy ezt irom, de nem lesz ebböl semmi. vagy ha lesz, akkor nem most, talán majd egyszer ujbol visszataláltok egymáshoz, addig még szorakozzatok, flörtöljetek, randizzatok mással is.
2014. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
23 évesen én nem próbálkoznék újra. Ha te nem voltál annyira fontos neki, hogy csak te legyél, akkor ilyen fiatalon ne horgonyozz le mellette. Lesz jobb is!
2014. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hogyan csalt meg, milyen körülmények között, mikor. Azért ezek fontos adatok. Nem kell mindjárt temetni a kapcsolatot. Persze ha a fenti kérdések alapján arra jutsz, hogy nem érdemes folytatni, akkor szakíts.
2014. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze,hogy meg teszi.Ígér fút fát többet sose.Aztán mindig újra és újra. csak okosabban.A hülye nője meg be is veszi mert ő olyan fontos biztos nem.Hát téved.
2014. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
persze csakhogy van egy 2 éves lányunk is
2014. ápr. 25. 18:51
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha nincs következménye a dolognak akkor meg fogja tenni újra, mert veled megteheti. Ha nagyon szereted és ettől az egy esettől függetlenül jó a kapcsolatotok akkor talán adj neki egy esélyt.. de ne add olcsón.
2014. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!