Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki egyszer megcsalt megteszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer megcsalt megteszi másodjára is?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt kiderült hogy megcsalt most de először de félek hogyha megbocsátom megteszi még egyszer mi a tapasztalatotok ilyen téren ha megcsalt a párotok megbocsátottátok ? 23N
2014. ápr. 25. 17:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

oh 21 évesen szültél neki, akkor sok boldogságot.

kicsit el van cseszve az életed, de magadnak köszönheted!

2014. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

én egy helyzetben tudnám 1x megbocsátani a megcsalást. Akkor ha szex nem történt, csak mondjuk megcsókolták egymást a csajjal egyszer...egy ilyet meg lehet bocsátani.


Ha már össze is fekszik más nővel a pasi, az már nagyon gerinctelen...1 pillanatig se jutottál eszébe amikor másik nőt dugott...az ilyenek újra meg fogják tenni. Én nem tudnám megbocsátani.


Amellett szerintem túl fiatal is vagy ahhoz, hogy egy csaló mellett horgonyozz le.

2014. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyszer megbocsátottam egy egyéjszakást neki,másodjára 7hós viszonnyal coming outolt,szülés előtt 2hónappal.Én ezt tapasztaltam,nem tudom mennyire általános a sorozatos megcsalás.
2014. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
29%
Figyi ha magától bevallja,akkor soha többé nem fogja megtenni!Hidd el!És egyre szorosabb lesz a kapcsolatotok!Egyszer megbotlott,de ez kivel ne fordulna elő?!Az én élettársamnál is előfordult ez,de ő úgy adta elő,hogy egyszer,de csak egyszer kipróbálhatod mással is!Hogy megnyugodjon azt mondtam,hogy meg tettem,és mindketten könnyeztünk,hogy soha többé nem lesz ilyen.Mondjuk az én részemről nem is volt,ez a jó hazugság!
2014. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

a volt élettársam megtette..egyszer. hitegetett, hogy csak egyszer tette meg, és engem akar, és tölem akar gyereket, feleségül vesz..stb stb. a családban mindenki ismerte, és szerette, ugy voltam vele, hogy adok neki még egy esélyt....

rá 3 honapra kiderült, hogy mással is van kapcsolata!!! kétségbeesésemben beszéltem a volt feleségével (egy kis városban lakunk), hogy mégis árulja már el miért váltak el...tudod, hogy miért? - mert gyereket csinált a szomszédasszonynak!!! végül mindent bevallott a volt párom, hogy engem hányszor csalt meg, hogy igen, ezért váltak el..ezekután még félévig verte az ajtomat, hogy bocsássak meg neki! na persze...soha többet nem beszéltem, minden nöt sajnálok, akihez valaha köze volt és köze lesz!

2014. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
14: azért mert neked nincs tartásod, másnak még lehet!
2014. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
16..Hú!!!Hány éves vagy.Találkozzunk ráteszem az életem,hogy másnap az ágyamban kötsz ki!Mert annak szerelemnek vége lett mert az anyós közénk állt!Még a nők az érzékenyek?????Megmondom,hogy nem tudnál nekem ellenállni!DE még ezek után se!!!!!A héten 2 nőt gomboltam le magamról,mert ez lett belőlem!Ha valakibe beleszeretek az megcsal!Inkább kerülöm ezt az érzést és kösz jól elvagyok így is!De akinek van valakije azzal soha nem kezdek ki,ha hazudik az az ő lelkiismerete,nem az enyém!!
2014. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Megmondom,hogy nem tudnál nekem ellenállni"


nem képzelsz egy kicsit sokat magadról?


Amúgy aki szereti a férjét/feleségét, azt nem lehet elcsábítani, és még csak nem is hú de nehéz ellenállni...bennem pl semmi nem mozdul meg más férfiak iránt, mivel szeretem a férjemet. Még egy Vin Diesel sem tudna elcsábítani, pedig őt igazán jó pasinak tartom. Egy Brad Pittet meg pl kicsit sem.

2014. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Már alakul is!A figyelem felkeltés megvolt!Válaszoltál:2 lépés!3-adik: tagadsz közben Vin gázolajra gondolsz:)!
2014. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó. Van akinél "típushiba" és állandóan hűtlen, de van aki egyszer botlik meg.

A megbocsájtást szerintem ne ettől tedd függővé, hanem a viselkedésétől. Mennyire bánta meg? Mennyire teper? Mennyire parázik attól, hogy elveszíti a családját? További kérdések te meg tudsz-e úgy bocsájtani neki, hogy zavartalanul folytatjátok a kapcsolatot? Fel tud-e épülni újra a bizalom? Mert ha nem, megette a fene az egészet.

Egy biztos. Most egy kicsit szorítsd meg a hurkot a nyakán. Ha meg is bocsájtasz, nem kell azt egyből megtudnia. Teperjen érted, a közös jövőért, érezze hogy most mindent elveszíthet egy kaland miatt. Legyen ez neki olyan borzalmas emlék, hogy a jövőben hagyja ki a kínálkozó alkalmat egy újabb kalandra.

2014. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!