Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akit egyszer megvert a ferje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit egyszer megvert a ferje, az kapott utana masodjara is?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan esetrol, hogy egyutt maradtak, de az elso veres utan legalabb 10 evig nem volt masodik veres?

2014. jan. 29. 12:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Ne áltasd magad!

Az a férfi, aki egyszer megver egy nőt, az többször is meg fogja tenni!

Vagy idejében ott hagyod vagy ihatod a levét!

Sajnos ezek száraz tények!

2014. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
7 éve kaptam egy pofont, együtt maradtunk, azóta nem történt ilyen
2014. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Első verés után folyamatosan kapott, de mivel a nő szerette vele maradt, gyereket szült neki, a verések megmaradtak,de már a gyerek is kapott, évek után különmentek,de nem a nő lépett hanem a pasi dobta ki.
2014. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Még nem láttam olyat, hogy egy férfi csak egyszer verte volna a nőt. Tényleg nincs ilyen, aki egyszer megteszi, bármikor így rendezi a problémát.
2014. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Így van. Aki egyszer megengedi ezt magának, az legközelebb is meg fogja tenni.


Ismeretségi körömbe volt egy nő, aki kapott egy pofont. Mondtam neki, hogy amilyen gyorsan lehet, menjen el a gyerekkel együtt jó messzire. Mire Ő. Egy pofon nem a világ, véletlen volt.


Legközelebb nagyobbat, és többet kapott. Még mindig bízott benne, hogy ez volt az utolsó.

A harmadik alkalommal, már a kádba verte drága férje a hajánál fogva a fejét, közbe ahol tudta és érte ütötte, a gyerekük meg utána hónapokig bepisilt.

No akkor már elhitte nekem barátnőm, hogy ennek nem lesz vége. Elváltak.

2014. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

5!

Még olvasni is borzalmas volt a történetet! :(


De remélhetőleg elég elrettentő, hogy minden nő tisztelje már magát annyira, hogy DE, egy pofon is a világ!

És nem egyeznek az erőviszonyok.


Plusz tovább is fog menni a férj és még tovább és később már az sem zavarja, ha a gyerek is végig nézi!


Hihetetlen komolyan, ezek a nők ezt igénylik?!

Nem hiszem! Akkor meg tessék változtatni!!!

2014. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem jelenti azt ,hogy aki egyszer kezet emel utána is fog ... Ezt nem tudhatja senki ! Édesanyámat apu egyetlenegyszer ütötte pofon 32 éves korában... (a miérteket nem részletezném,vagyis inkább anyut tudnám kihozni hibásnak ) ,és utána soha többet ,ma már hetvenen túl vannak mindketten , de nagyon szeretik egymást a mai napig . :)
2014. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen egy pofon a szüleimnél is volt. Házasság elején valamin összevitatkoztak, anyám beszólt valami nem túl hízelgőt az anyósára apámnak, aki lehúzott neki egy pofont. Utána kölcsönösen bocsánatot kértek egymástól - anyám a beszólása miatt, apám a pofon miatt. Azóta nem ismétlődött meg - immár 35 éve.


Apámat néha viccesen egypofonosnak hívjuk, mert én is egyetlen egyszer kaptam pofont tőle - szintén valami csúnya beszólásért, amit kamaszkoromban eresztette meg. A lendülettől fel is borultam, de inkább a döbbenetre emlékszem, fájdalomra nem. Nálam se ismétlődött, pedig már vagy 15 éve volt.


Ha nagyon gondolkozom a kutya is kapott egyszer, mert megharapta... azóta harapás se volt (egyértelmű volt a kutya számára a kommunikáció), és apám se kevert le többet a blökinek.


Mondjuk tény, hogy nem mindegy a szituáció. Nem mindegy, hogy láthatóan felindultságból, átgondolatlanságból csattan el a pofon - és azonnal nagyon rosszul érzi magát tőle a pofont adó, vagy higgadtan osztogatja a pofonokat, konfliktuskezelési eszközként.

2014. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
53%
Amilyen gyorsan csak lehet lépj le!! Aki egyszer megtette meg fogja tenni többször is!
2014. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Én abban hiszek, hogy ha valakinél egyszer úgy elszakad a cérna, hogy megver egy nőt, akkor legközelebb is adódik olyan alkalom, hogy ezt megteszi (és minden alkalommal, amikor elszakad a cérna....). Lehet, hogy van 1-1 olyan ember, aki olyan szinten megbánta és olyan akaraterővel rendelkezik, hogy többé soha, de ritka, mint a fehér holló. Mondom ezt úgy, hogy sosem volt részem ilyenben, de én így gondolom.
2014. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!