Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek felvállalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felvállalja a szeretőjét? Vagy mire lehet ezt a viselkedést vélni?

Figyelt kérdés
A történet :van egy hölgy ismim,szeretői státuszban, ha mondhatom így. A szeretője nős pasi...a csajszi amiket posztolgat facen, ahhoz a pasi szinte mindhez hozzá szól... némelyiknél célozgat is, milyen jó a csajszival. Otthonról írogatnak, otthoni számról hívja a pasi, hétvégén délután szoktak talizni, mikor a pasi felesége otthon van. Ez nekem, meg a barátnőmnek sem világos... nem fél hogy lebukik?

2014. ápr. 28. 14:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%
Érdekes egy barátnőd van ha ennyire lesüllyedt. Kicsit ízléstelen.
2014. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
22%
Na akkor meg is érdemli a hölgyemény. Ha van isten, nem ussza meg a dögje monokli nélkül:)
2014. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit eszik rajta, ránézésre is látszik, hogy le van pukkanva. Azt mondja sajnálja, segíteni szeretne rajta, mert amúgy meg ha vele van jó gyerek, nem iszik... mesélte viszont, hogy sokszor felhívja ittasan, olyankor bolond, meg írogat ittasan, " megcsalsz, meghalsz " üziket... ilyet én is láttam, mutatta.
2014. ápr. 28. 15:16
 14/22 anonim ***** válasza:
Sajnálatra nem lehet alapozni egy párkapcsolatot. Egy ilyen lerobbant pasi esetében a feleség csak jól jár, ha a pasi lebukik és ennek ürügyén a pasi hibájából megszabadul tőle. De az sem kizárt, hogy anyuci számító és apucival összefogva veszi hülyére a barátnődet. Jó lenne, ha a barátnőd ezen a lehetőségen is elgondolkozna egy kicsit.
2014. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,amit eddig írtatok, meg fogom ezt mutatni neki, hátha magához tér. Mondjuk mondani azt mondja, nem venné a nyakába a pasit, de egyszer, mikor éjjel írt neki hogy baj van, meghúzhatja magát nála pár napra, a barátnőm rögtön rábólintott... alig bírtam lebeszélni, hogy mondja vissza, ne csináljon hülyeséget... akkor pl a pasi hetekre el is tünt, együtt nyomoztunk utána mi lett vele...
2014. ápr. 28. 15:53
 16/22 anonim ***** válasza:

A barátnőd nagyon naív!


Ha azt képzelgi, hogy a kedvéért, szerelemből meg fog változni ez az megélhetési (!!!) szerető, akkor nagyon téved.


Az alkoholista csak az alkoholba szerelmes. Nem tud másba szerelmesedni, mert minden gondolatát az elkohol köti le: amikor van, akkor megissza, amikor nincs, akkor azért kajtat, hogy legyen.


Ha a barátnőd azt akarja, hogy kifossza ez a "szegény, szerencsétlen, sajnálni való" tróger, akkor csak hajrá!


Hagyja magát totálisan tönkretenni, lenullázni, kifosztani lelkileg, emberileg, egészségileg!

2014. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"együtt nyomoztunk utána mi lett vele..."


Mi a frásznak nyomoztok utána?


Örüljetek, ha eltűnik a ködben örökre!


Azért te sem vagy százas! :-(


Tessék racionálisan gondolkozni: ez az alkoholista tróger, akinek kifelé áll a rúdja a házasságából, belekapaszkodik a barátnődbe, kihasználja.


A barátnőd szeretetre vágyik, s ezért képes leadni magát egy ilyen gazemberhez.


Legalább neked legyen eszed. A magadhoz való megvan, mert akkor nem vetetted volna fel itt a témát.


Kapd el a barátnőd grabancát és menjetek el minden lehető alkalommal vidékre, külföldre, szórakozni, moziba, színházba, koncertekre.

Egy normális, egészséges ,tisztességes új pasas kigyógyítja a barátnődet ebből a fertőből.

2014. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Hűű micsoda álompasi!!!

Nős, alkesz, munkanélküli, a feleségét és a barátnődet sem tiszteli, még egy tragacsa sincs szerencsétlennek.

Csodálkozom mindig, amikor ilyen szuper férfiegyedeknek nemcsak feleségük, de még szeretőjük is van!

2014. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én örültem, amikor kiderült, hogy a volt férjemnek a szeretőcske azért rendezett körülmények között él, tartósabb kapcsolat, mert így nyugodt szívvel pattintottam ki a lakásomból és az életemből. Legalább nem az utcára ment, most már legyen az új nőci gondja-baja, én meg röhögök rajta, hogy övé a "főnyeremény". Komolyan az lenne nekem a legnagyobb elégtétel a történtek után, ha gyereket csinálna neki az ex.
2014. ápr. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ma megmutattam mindent amit írtatok. Csajszikám mélységesen egyetért a hozzászólásokkal, viszont közben ráírt a pasi... ő meg... mint akit kicseréltek, elolvadt... tényleg lehet vki ennyire kis hülye, ha szerelmes? Köszi, hogy segítettetek....remélem azért elgondolkozik azokon amiket írtatok.
2014. ápr. 29. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!