Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem egy tinilánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egy tinilánnyal csalt meg. Ugye, hogy ez még rosszabb?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk házasok, egy 2 éves kisfiunk van. Most bukott le a férjem, hogy a munkahelyén az egyik tanuló lánnyal lefeküdt. A lány még csak 17 éves. A férjem meg 36. Amúgy is fájt volna a dolog, de nekem ez így még rosszabb. Szerinte meg nincs jelentősége,hogy hány éves volt. De azt mondta megbánta, nem tudom higyjek e neki. Fel se tudom fogni. Már több mint 1 hete tudom, egyelőre nem tudom mi lesz, én itt vagyok a gyerekkel, ő meg hazament az anyjáékhoz mert mondtam is neki, hogy nem akarok egyelőre vele találkozni. Annyira tanácstalan vagyok. :(
2014. máj. 3. 21:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
43%
Teljessen mindegy hany eves.
2014. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Most csakis a szivedre hallgass! Ha nem akarod latni, ne talalkozz vele. Ha meg akarsz bocsajtani, tedd meg, de csak ha szivbol jon.

Most ne az szamitson, hogy a gyereknek apa kell, hanem te.

Vark, gondolkozz, idovel meglesz a megoldas.

2014. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Mindegy, hogy 17, vagy 77 éves. A megcsalás az megcsalás. Tudom, hogy rossz neked, de az életkor semmit nem befolyásol.
2014. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
100%
Van aki meg tud bocsátani, én nem tudnék.
2014. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy hány éves, nem téged minősít, hanem a férjedet. Nagyon gáz, amikor valaki ennyire nem tud uralkodni az ösztönein. Pont ezért vagyunk emberek. Én nem tudok férfiként nézni egy ilyenre.
2014. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
5-ös: Igen, bennem is pont ez kavarog... :(
2014. máj. 3. 21:34
 7/37 anonim ***** válasza:
95%

De azt mondta megbánta, nem tudom higyjek e neki.

Persze! Higgyél csak neki!

Legközelebb majd nem bukik ki belőle, megtartja magának, és élhettek boldogan, vígan egy nagy hazugságban.... nekem ezek után gusztusom se lenne hozzá!

Jó ki lehetett éhezve, feleannyi idős csajt szúrt ki magának...bár megjegyzem, sztem sem az a leglényegesebb, hogy mennyi idős.

Ha egy negyven éves nővel csalt volna meg, mosolyogva legyintettél volna, hogy " Jah! Oké!"

2014. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudnám megbocsájtani, mert okának kell lennie annak,hogy megcsalt!
2014. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
5%
A fiatalság édes varázsa. Egy tininek némely F sokkal nehezebben tud ellenállni. 37 évesen méginkább, 16 évesnek méginkább igy lesz!!!!!! Ezt vedd tekintetbe ha megbocsátasz. Tudod, hogy egy picipunci milyen nagy varázs?
2014. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek esnek ugyanolyan súllyal a latba a különböző történések. Az persze minden kapcsolatban fontos, hogy milyen a partner megbízhatósága. Viszont sokszor még saját magunkat sem ismerjük annyira, hogy pontosan meg tudnánk előre mondani, hogy adott helyzetben hogyan viselkedünk majd. Ne emészd magad, mert esetleg még te is kerülhetsz olyan helyzetbe, minta férjed. Ilyenkor inkább a jövőre nézve kell gondolkodni, hogy milyen a valószínűsége annak, hogy ez a későbbiekben is bekövetkezik majd (párszor) és lelkileg mennyire elviselhető, mennyire fogja megingatni esetleg többször is a párkapcsolatot. Mert az nem járható út, hogy az egyik felet ilyen lelki inzultusok érik esetleg folyamatosan.
2014. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!