Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? Már magamat is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már magamat is idegesítem, gondolom neki még rosszabb.

Figyelt kérdés

Néhány nap múlva szülök (kiírás szerint). Eddig jól viseltem a terhességet, de kb az utolsó egy hétben - ciki, nem ciki - de nagyon hisztis vagyok.

Fáj, nyom, nehéz, ülve se jó, állva se jó, fekve se jó, nyomja a hólyagomat, fáj, ha mozog, szóval már nagyon túllennék rajta. Emiatt feszült is vagyok, mert pihenni se nagyon tudok már.


Csóri férjemen csattan, ő egyelőre nagyon hősiesen tűri, csak kisebb visszaszólásokat kapok, ha már nagyon elviselhetetlen kezdek lenni.


Mit tudok ezzel kezdeni? Nem szeretném maximumra feszíteni az idegeit, de nem is tudatosan csinálom, korábban nem volt rám jellemző.


2014. máj. 8. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Szegény "csóri" férjed.

Amúgy nem értem, miért kellett ehhez külön kérdést kiírnod. Mindenkinek nehéz az utolsó pár hét. Nemsokára szülsz, addig még valahogy ki kell bírnod...

2014. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét hisztit csak kibír anélkül, hogy elválna nem?

Tudja szerintem ő is hogy nehéz ez most neked.

2014. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tök jó, hogy észrevetted. Ez az első lépés. Most majd még jobban kell figyelned, mert az első pár hét sem piskóta és még durvább lehet a helyzet a non stop etetés-altatás-peluscsere háromszögében. Nálunk 9 hétig tartott ez a nehéz időszak. Kitartást nektek és szép szülést!
2014. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem kinőttél már abból a korból mikor hisztériázhat egy gyerek.

Mit fogsz hisztériázni akkor amikor 2 napokat nem leszel képes aludni a gyerek miatt? Földhöz fogod csapdosni magad? vagy a férjeden töltöd ki? Felnőtt ember vagy, viselkedj ahhoz méltóan, függetlenül attól, hogy terhes vagy. A másik emberre terhesen is tekintettel kell lenned.

2014. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na hát ezt hívják házasságnak. Te belátod hogy hisztis vagy, ő meg ennek ellenére szeret :)

Nem akkora dráma ez, biztos beszélgetnek a haverokkal ahol már van gyerek, és a többiek elmondják neki milyen kiállhatatlanok a terhes nők az első 3 és utolsó 1 hónapban. Tisztába van vele, hogy mi történik, ne aggódj. Várd a babát, mindjárt megérkezik.


Hogy mit tudsz csinálni azt nem tudom, max amikor nem bírod tovább nem a férjeden vezeted le a feszkót, hanem csak úgy a semmibe. Azért őt nem kell bántani.

2014. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé hsztis pillanataidban köszönd meg neki, hogy ilyen hősiesen tűri. Sosem árt, ha szóban is kifejezed, hogy örülsz neki, hogy veled van, és kibír így is:) Egyébként ott van a gyereke a hasadban, és a türelemre még zután lesz igazán nagy szüksége:D Remélhetőleg tisztában volt legalább valamennyire azzal, hogy mivel jár a terhesség, meg egy gyerek, mielőtt belevágtatok, szóval nem lehet nagy meglepetés neki, hogy most a szülés előtt hisztis vagy.
2014. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

oh..ez még semmi a kialvatlansági, meg a kimerültségi hisztitől ..igazából azt kell túl élni az egész családnak az elején!

Egy kis baba születése nem úgy néz ki mint a filmekben!Ezt jó ha mindenki tudja..és nem is véletlenül lép le annyi férfi a baba születése után!!!Most mindegy hogy szépítjük! :)

Az hogy most hisztis vagy, az szerintem teljesen normális..az utolsó hetekben én még aludni is alig tudtam a 2. terhességem alatt.Hogy hisztis voltam-e??HÁT PERSZE!! :D Sőt, volt hogy majdnem egy órát bőgtem a konyhában, mert már annyira kimerültem.De ez van, ez ilyen.. Szerintem az ember olyan embernek szül gyereket, aki jóban rosszban vele van..és igaz most jó mert babátok lesz, de rossz mert ez neked most nem kicsi szenvedéssel jár.Én ilyenkor csak a leendő apukáknak csak annyit szoktam mondani, hogy nagy levegő, és kitartás!! :)

2014. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Van már egy gyereke, nekem ez az első, úgyhogy kettőnk közül ő a tapasztaltabb.

Alapvetően kiegyensúlyozott vagyok, szerencsére hormonálisan se borított meg a terhesség, most is a fizikai nyűgök toltak el rossz irányba.


Figyelmeztettek korábban, hogy a terhesség vége már ilyen, akkor viccesen mondtam is neki, hogy az utolsó egy hónapban jogom lesz kibírhatatlannak lenni - ilyen szempontból szerencse, hogy csak kb az utolsó egy hétnél "törtem meg".


Jól viseli, csak konkrét szituációkban szól néha. Talán a hisztis helyett a nagyon türelmetlen a legjobb kifejezés. "Ne pöc-sölj már, induljunk, pisilni kell, menjünk már gyorsabban, stb" jellegű kifakadásaim vannak.


Elnézéskéréseken túl vagyunk már, általában röhög egyet, hogy ő már arra készül, hogy a szülés alatt (ő is bent lesz) miket fogok majd a fejéhez vágni. Attól kevésbé félek, ott szerintem senki nem fogja komolyan venni, amit mondok kínomban :)


Igen, az első időszak is biztos húzós lesz, bár szerencsére segítséggel jól el vagyok látva, ő is itthon lesz, illetve az összes nagyszülő rágja már a küszöböt, hogy bármikor ugrasszuk őket, ha segítség kell. Már tőlük is előre elnézést kértem :)


Remélem aránylag nyugodt gyereket dob a gép. Vagy legalábbis túl fáradt leszek/leszünk hülyeségeken vitatkozni.

2014. máj. 8. 18:28
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont hogy a kérdező férje legyen rá tekintettel, hogy hisztis az asszony, aki nem mellesleg terhes, és már szó szerint szenved. Hadd ne kelljen ilyenkor is a férfi lelkét ápolgatni, úgyis folyton azt hallgatjuk hogy ők a megtestesült racionalitás, akkor csak fel tudják fogni, hogy ilyenkor a nő sárkány lesz, mert a terhesség/szülés megviseli a szervezetét és az idegeit is, és ez nem olyan "hiszti", amiről jogosan várja el a férj hogy visszafogja.
2014. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!