Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt szerintetek? Kérdezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt szerintetek? Kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Mindig álomkapcsolatnak gondoltam a mienket, szerencsésnek éreztem magam. 14 éve vagyunk együtt, fél évvel ezelõttig minden rendben volt. Akkor éreztem rajta, hogy kicsit elege van a hajtásból. Sokat dolgozunk, fõleg õ, a semmibõl értük el azt, ami most van. Megkértem, hogy járjon el a barátaival, engedje ki a gõzt. Elsõ hónapban mûködött is, felszabadultabb lett, de egyre többet járkált el, munkája is volt bõven, nekem is több dolgom lett, itthon mindketten inkább a gyerekekkel foglalkoztunk egymás helyett. Holott addig mindig szakítottunk idõt egymásra.

Tehát elmentünk egymás mellett, õ eljárkált, hol felszabadultabb volt, hol lehangolt. Már akkor megfogalmazódott bennem, hogy ez a kettõség egy nõnek és a büntudatnak tudható be. De nem akartam elhinni róla vagy bevallani magamnak.

Pár hete úgy jött haza, hogy nagyon maga alatt volt. Bújt, szinte könnyezett, azt mondta nem jó ahogy elmegyünk egymás mellett, szeret, csináljuk máshogy.

Nem értettem, akkor örültem, mert én is tudtam, hogy gond vanamin vâltoztatni kell.

Azóta kedves, figyelmes, boldogabb, érzemhogy szeret.

Mégis ott motoszkál a fejemben, hogy minek tudható ez be. Volt e nõje vagy sem. Ha rákérdeznék és igaz, akkor úgy gondolom bevallaná. Viszont nem tudom akarom e tudni. De ez a bizonytalanság sem jó.

A leírtak alapján szerintetek volt valakije?

Akarnátok tudni?



2014. máj. 9. 08:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#19-es

egyáltalán honnan tudod, hogy tényleg megcsalta? nincs semmi kézzelfogható bizonyíték, csak találgatások vannak, és ha ártatlanul meggyanúsítja a férjét, azzal nem lesz semmi jobb.

2014. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem meggyanúsítani, hanem hangsúlyozni szerelmünket ésközölni azon félelmünket, hogy esetleg megcsalás megtörténhetett. Az emberi kommunikáció gyönyörűségesen árnyalt csatornahalmaz.


" Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni."

2014. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
56%
Aki azt írja, hogy a férj megcsalta a feleségét, mivel is tudja ezt alátámasztani? Ja, hogy semmivel értem a logikátokat!
2014. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
6%
Nem akarnám tudni!Inkább adnék magunknak mondjuk 1 évet, hogy azalatt hogy működik tovább a kapcsolat.Ha minden jól megy,akkor folytatódik a kapcsolat és te is meg tudsz neki bocsátani.
2014. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
41%

"közölni azon félelmünket, hogy esetleg megcsalás megtörténhetett."


persze és majd minden egyes haverokkal bulizás után, meg minden egyes hangulatváltozás után faggassa a feleség az urát, hogy nem e csalta meg, mert ő úgy érzi, mintha. ezt inkább bizalmatlanságnak és féltékenységi rohamnak hívják, nem egészséges kommunikációnak.


persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy a kérdező betegesen féltékeny ez miatt az aggodalma miatt, de ha minden jó, minek felkavarni az álló vizet. de te tudod.

2014. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
88%

A kérdező gyanakszik, hogy a férje félrelépett. Erre valószínűleg oka is van, néhány erős hangulatváltozást, bűntudatot a kérdésben is említ.

Nem tudom, ti milyen házasságban éltek, én olyanban, ahol nem félek feltenni kérdéseket.

Tudom, nehéz megérteni, de vannak olyan világok, ahol normális, emberi hangnemben beszélgetnek emberek, túl minden vádaskodáson, gyanúsításon, bizonyítgatásokon.


Ha azt érezném, amit a kérdező érez, biztosan rákérdeznék, hogy van-e valamilyen robléma a kapcsolatunkkal, hogy tudnánk megoldani, gondolt-e arra, hogy kiszáll belőle, ill. bele tudna-e szeretni valakibe. Nem ördöglakat és nem is sértő.

2014. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
93%

Igen megcsalt és szerintem a másik nő dobta. Ezért kellett odabújni hozzád. Akarnám tudni és az lenne a véleményem, hogy nem akarok az lenni, aki "végül is, ha nincs más"....

Szerintem a megcsalás 14 év után pofoncsapás, megalázás, elárulás, sértés.

2014. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Mi az hogy a kérdező engedte el??????????

Ledöbbentem az ilyen válaszokon.


Azért a járjon el, engedje ki a gőzt, nem azt jelenti hogy engedje másik nőbe a spermáját....de most komolyan....


Én nem tudnék ugyanúgy ránézni, megcsókolni, megölelni, lefeküdni vele, amíg meg nem tudom hogy volt e valakije... rákérdeznék.


Ráadásul ha volt valakije, ki tudja ki fia borja...milyen nemi betegsége van, és én mit kaphatok el ha nem védekeztek...és én nem tudok semmiről és lefekszünk egymással....


És ha megcsalt akkor egyértelmű hogy nem szeret engem, és elválnék tőle.


Engem marhára nem tudna meghatni hogy UTÓLAG megbánta a dolgot....utólag rohadt könnyű megbánni bármit is. Nem kellene megtenni ha szeret. Ennyi.


Szóval ez van. Én rákérdeznék. Ha nem történt semmi és megharagszik a bizalmatlanságért akkor haragudjon meg. Elviselem....


De szerintem kérdező, a férjed, a viselkedésével simán kétséget ébreszthet.

2014. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Sokszor fájdalmas az igazság, de azt legalább fel tudja dolgozni az ember, bele tud törődni. Örökre, állandó kétségek között vergődni, nagyon rossz lehet.

Ha meg is csalt, mostanra biztos megbánta, és biztos, hogy téged szeret. Ebben az esetben a megcsalás segített, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. Csekély ár a boldogságért.

Ha nem csalt meg, akkor viszont a bizonytalanságod fogja tönkretenni a kapcsolatotokat.

Nagyon fontosnak tartom, hogy őszintén elmondjon neked mindent, akármi is történt.

2014. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Történt azóta valami? Rákérdeztél?
2014. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!