Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt a férjem, vagy sem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem, vagy sem? Miért mondta ezt?

Figyelt kérdés

A férjem korábban egy volt kalandjával hónapokon átszexchatelt a facebookon, a végén már a személyes találkozást szervezték. Lebukott (régebben megadta egyszer a jelszavát), így az egész beszélgetést végigolvastam. Akkor úgy tudtam, semmi több nem történt. Ennek kb 3 éve, azóta annak a nőnek is van gyermeke (nekünk korábban is volt).

Tegnap este beszélgettünk egy pohár bor mellett és szóbakerült, hogy mivel bántottuk meg valaha a másikat. A férjem azt válaszolta, hogy "Tudom, én azzal, mikor megcsaltalak". Először ki se mondta végig a szót,én kérdeztem vissza, hogy mit mondtál? Aztán annyit mondott, hogy fizikailag nem, de számára az a szexchatelős időszak annak számított.

Bár nekem anno nagyon fájt, de nem tekintettem rá eddig megcsalásként, mert érzelem nem volt benne és tudtommal fizikailag sem történt me. Mo st viszont elbizonytalanodtam.


2014. máj. 4. 15:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Mivel a szexcset nekem is megcsalás kategória...így szeribtem ő is erre gondolt...
2014. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Lehet, de anno meg pont azzal védekezett, hogy sosem csalna meg és ez csak szórakozás volt. Lehet, hogy én fújom fel...
2014. máj. 4. 15:51
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Egy nőnek ez nagy sérelem így jobb is ha nem hozzuk fel a múltat. Magunk érdeke. Járás alatt velem is volt hasonló próbálom nem eszembe juttatni hisz nekem is fáj
2014. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is arra gondolt.

Ha megcsalt volna máskor, akkor nem mondta volna ezt, mert nem tudsz róla, vagyis nem bántott meg vele.

2014. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a chatelésre gondolt és gondolom lelkiismeret furdalása van miatta. Egyéb megcsalásra ebből ne következtess.
2014. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én nem más esetre gyanakszom, hanem arra, hogy mégis történt köztük anno több is. Azt tudom, hogy utána is tartották a kapcsolatot.
2014. máj. 4. 15:58
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem...
2014. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Remélem, és köszönöm. Sajnos azóta nem bízom már úgy meg benne, mint korábban.
2014. máj. 4. 16:03
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Fizikailag megcsalt vagy sem, nekem nem ferne bele, foleg hogy meg utana is tartottak a kapcsolatot. En velem mar reg nem borozgatna ez a pasi.
2014. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
itt minden nő hülye? tisztelet a kivételnek.Szinte senki nem mond rosszat a palira vagy a kérdezőre,pedig szerintem szexchatelni igenis megcsalás lenne, hisz már találkoztak volna is stb. és a kérdező hogy lehet olyan naív hogy ő sem látja megcsalásnak sőt tovább tartotta vele a kapcsolatot és az sem zavarja hogy a férfi is ezt tette a nővel... A férjed igenis akkor megcsalt ez tény én elküldtem volna a fenébe mert ez már csak melegített kapcsolat és rég rossz ha már most mentegeted a párod hogy biztos te gondolod rosszul...RÖHEJ
2014. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!