Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt szerintetek? Kérdezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt szerintetek? Kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Mindig álomkapcsolatnak gondoltam a mienket, szerencsésnek éreztem magam. 14 éve vagyunk együtt, fél évvel ezelõttig minden rendben volt. Akkor éreztem rajta, hogy kicsit elege van a hajtásból. Sokat dolgozunk, fõleg õ, a semmibõl értük el azt, ami most van. Megkértem, hogy járjon el a barátaival, engedje ki a gõzt. Elsõ hónapban mûködött is, felszabadultabb lett, de egyre többet járkált el, munkája is volt bõven, nekem is több dolgom lett, itthon mindketten inkább a gyerekekkel foglalkoztunk egymás helyett. Holott addig mindig szakítottunk idõt egymásra.

Tehát elmentünk egymás mellett, õ eljárkált, hol felszabadultabb volt, hol lehangolt. Már akkor megfogalmazódott bennem, hogy ez a kettõség egy nõnek és a büntudatnak tudható be. De nem akartam elhinni róla vagy bevallani magamnak.

Pár hete úgy jött haza, hogy nagyon maga alatt volt. Bújt, szinte könnyezett, azt mondta nem jó ahogy elmegyünk egymás mellett, szeret, csináljuk máshogy.

Nem értettem, akkor örültem, mert én is tudtam, hogy gond vanamin vâltoztatni kell.

Azóta kedves, figyelmes, boldogabb, érzemhogy szeret.

Mégis ott motoszkál a fejemben, hogy minek tudható ez be. Volt e nõje vagy sem. Ha rákérdeznék és igaz, akkor úgy gondolom bevallaná. Viszont nem tudom akarom e tudni. De ez a bizonytalanság sem jó.

A leírtak alapján szerintetek volt valakije?

Akarnátok tudni?



2014. máj. 9. 08:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
22%

Én nem akarnám tudni. Minden házasságban vannak mélypontok, csak a feleken múlik, hogy átvészelik-e vagy sem.

Ha úgy érzed boldog vagy, akkor ne vond kérdőre, mert ha tett is valamit nincs jelentősége, hiszen veled van, téged szeret.

Ezt úgy írom, hogy szerintem legalábbis úgy vagyok mint Te, a férjemmel kapcsolatban két éve éreztem így. Szerintem volt valakije. Voltak változások az ágyba, és néha mintha mellébeszélt volna. Azonban nem bizonyosodott be. Azóta nem történt semmi. Szerintem előfordul, hogy a férfi úgy érzi másra vágyik. Aztán rájön, hogy nem. Lehet, hogy minden házasságban történik egy ilyen, csak van ahol kiderül és van ahol nem.

Lehet, hogy pont ez kell ahhoz, hogy soha többet ne nézzen másfele.

2014. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
47%
Ha kibirtad a kritikus időszakot, akkor most már ne kérdezz rá. Akkor kellett volna. Most örülj, hogy tesz érted, a kapcsolatotokért.
2014. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy gondolom, hogy a bizonytalanságnál nincsen rosszabb. Lehet, hogy tényleg nem történt az ég világon semmi, de te még nagyon sokáig fogsz ezen rágódni.

Ha rákérdezel és elmondja, hogy nem volt semmi, akkor megkönnyebbülsz.

Ha az derül ki, hogy egyszer megcsalt, nem tudom mennyivel rosszabb, mintha azt gondolod, hogy megcsalt. Szerintem mindkettő ugyanúgy nyomaszt. Ha viszont kiderül, megbeszélitek az okokat..stb, lehet, valahogy biztosan fel lehet dolgozni. Ha mindketten folytatni akarjátok.

2014. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell mindent tudnod, vagy ha mindent tudni akarsz, azt egyedül derítsd ki és sose fedd fel neki, hogy tudsz mindent. Ha pedig szereted, hagyd, hogy újra megtudjon hódítani.
2014. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
37%
minden megint jó köztetek, és te tönkre akarnád tenni az egészet azzal, hogy ilyenre rákérdezel. ha nem csalt meg téged, akkor csak fölöslegesen megbántod azzal, hogy nem bízol benne, és ez rontja meg a kapcsolatotokat. ha meg is csalt valószínűleg egy alkalmi dolog volt, és meg is bánta, legalábbis a leírásodból úgy tűnik. ha neki bűntudata van emiatt, lehet hogy majd bevallja magától. én nem kockáztatnék rákérdezéssel. ennyi szabadság meg különben is kell neki hogy ha már te engedted el legalább ne faggasd, hogy hol mit csinált.
2014. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%
Én biztosan nem tudnék elhallgatott hazugságok és kétségek közt élni. Biztosan rákérdeznék. Jobb szeretem a realitást, mint a lufikat, mert ez utóbbiak hajlamosak kipukkadni.
2014. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
58%

tudni akarnám

nem akarnék úgy élni, hogy vajon mi történt, mi nem történt, ez emésztene végig és előbb utóbb kibukna belőlem!

2014. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
30%

Amit nem tudunk az nem is fáj!

Ne kombinálj, örülj hogy a férjed szeret, és téged akar!Sokan tényleg ezért összetennék a 2 kezüket.

Meg te küldted el bulizni..aztán meg kombinálsz..na nee..

2014. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
82%

Ezt tett a kérdező:

Megkértem, hogy járjon el a barátaival, engedje ki a gõzt


Ebben hol van benne , hogy nőzzön és csalja meg?

Talán a kérdező mondta, hogy menjen el és csalja meg? Ha a férj megtette, legyen gerince, hogy elmondja, de itt csak a sok "csukjuk be a szemünket, és tűrjünk" nő van, akik meg is érdemlik hogy szétcsalják őket+++

2014. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal lehet megóvni egy családot, hogy homokba dugjuk a fejünket, hanem úgy, hogy minden probléémát megbeszélünk és közösen találunk rá megoldást.
2014. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!