Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, apák! Benneteket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, apák! Benneteket ez zavar?

Figyelt kérdés
Egy fórumon hangoztatták az anyák, hogy a gyerekkel kell aludni, akár 10 évig is, mert az a jó és természetes, nem baj, ha közben az apuka és anyuka között vannak folyton, senki nem alszik jól, csak a gyerek, vagy rosszabb esetben apuka 10 évig a nappaliban alszik. Én oda találtam írni-már bánom- hogy a férfiak nem hiszem, hogy ennek örülnek, max nem mernek szólni. Nekem mondta a férjem, hogy őt zavarná, ha ilyen ősanya lennék, hogy a gyerek köztünk aludjon ötödikes koráig. Erre sekélyesnek lettünk kikiáltva, meg hogy nekünk fontosabb a házasság, mint a gyerek... Hát nem fontosabb, de a jó házasság és házasélet kell a gyereknek is. Ti mit gondoltok erről? Férfiak válaszoljanak légyszíves elsőkörben, ne olyan anyukák, akikkel együtt alszik a gyerek... nem veszekedni akarok, csak érdekelne, hogy a pasik név nélkül, anonim módon hogyan vélekednek erről...
2014. máj. 13. 13:53
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
68%
Totál egészségtelennek tartom ha a gyerek/ek a szülők ágyában alszanak. Így is velük foglalkoznak javarészt a szülők nappali idejükben, nehogy már az éjszaka is róluk szóljon. Gyerekkoromban a kiságyat kinőve egyből mentem a saját szobámba, nagyágyamba aludni én is meg a testvérem is, szóba se jött az együttalvás a szülőkkel. Reggelente viszont jó volt bebújni hozzájuk az ágyba, arra emlékszem. Szülőként én is így fogom csinálni ahogy az én szüleim. Abban is biztos vagyok, hogy a férjem is így vélekedik a témáról. Mindenki aludjon a saját ágyában!
2014. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Igen, még csak 1 éves a Fiúnk, de én is azt tervezem, ha majd nagyobb lesz, és reggel korán jön át, azt engedni fogom. Azért is mert reggel mi nem szoktunk együtt lenni a férjemmel, tehát nem zavar etéren, másrészt meg legalább egy kicsit tovább alszik majd így talán, tudunk mi is szundizni még mellette így hétvégente. Akár bekapcsolja halkan a mesét a TVben és az ágyunkból nézi majd... Ez teljesen belefér, és jó is szerintem.
2014. máj. 13. 14:11
 13/55 A kérdező kommentje:
ja, a legdurvább, hogy amikor írtam, hogy így szinte nulla a nemi élet, a válasz az szinte mindenkitől, hogy azt meg lehet oldani napközben is akár a fürdőbe bezárkózva.... hááát, nem tudom, ezeknek a házaspároknak mennyire degradálódott le a szex egy gyors menetre a fürdőben.. nekik mér csak ennyi? 2 perc gyorsan, aztán gatya fel? a gyerek meg szól a szobából, hogy anya, apa, gyertek, ők meg ordítanak bentről, hogy mindjárt? a nő meg rászól a férjére, hogy menj már el gyorsan??? bocsi, ezt annyira látom magam előtt.. csak gratulálni tudok.
2014. máj. 13. 14:16
 14/55 anonim ***** válasza:
72%

Nő vagyok, de teljesen egyetértek veled.

1. A gyereknek is jobb, ha saját szobája (ha nem megoldható, saját ágya) vagy

2. A házasság és a szülők érdeke, hogy legyen saját terük, magánéletük. Nemcsak a szex miatt, hanem amúgy is

3. A gyerek érdeke is, hogy a szülei ne hidegüljenek el, és ne legyenek boldogtalanok.


Ergo előnyét nem látom az együtt alvásnak, csak a hátrányát, de azt nagyon.


28/N

2014. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
0%
*van
2014. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok férfi,de nálunk ez nem probléma . Szépen lassan leszoktattuk arról hogy kettőnket kitúrjon a franciaágyból. Ma már hajnali 5-ig alszik egyedül,aztán átüvölt és még két órát durmol nálunk. Mi teljesen egyetértettünk a férjemmel ,nem kell hogy ott aludjon minden éjjel,és nem csak a házasélet miatt.
2014. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
44%

Bocsi, én is nőként fogok hozzászólni.

Szerintem minden család, minden kapcsolat más és más. Nem hiszem, hogy meg tudnánk itt ítélni, hogy kinek mi a jó, elfogadható. Ha egy férfinek otthon valami problémája van, akkor alapvető dolog lenne, hogy ezt a feleségével beszélje meg. Ha viszont erre nem képes, akkor elég aljas dolognak tartom, hogy idegeneknek teregeti ki a problémáit. És igen, közöttünk is ott aludt a lányunk. Nem azért, mert annyira ősanya típus lennék, hanem mert egyszerűen erre volt szüksége ahhoz, hogy kiegyensúlyozott, nyugodt baba legyen. Az egész igaz csak fél évig tartott és amint lehetett visszaszoktattam a saját ágyába. És köszönöm a féltéseteket, de nem kell aggódnotok a férjem szexuális élete iránt. Mindent meg lehet oldani, csak kölcsönösen akarni kell. És most nem a fürdőszobai két percekre gondolok. Mert akinek az megfelel, az gyerek nélkül sem igényel szerintem többet.

2014. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
74%

Bocsika, én is nőlány vagyok.

Nem tudom, milyen fórum volt ez, valószínűleg a "Hogyan tegyük gyorsan tönkre a házasságunkat?" című. Ez a lehető legrosszabb, amit a szülők csak tehetnek. A férjek többsége hallgat és tűr - a családi béke kedvéért.

2014. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
49%
Miért hallgat? Miért tűr? Családi béke? Ugyan már. Azért mert így kényelmesebb neki is. Aztán lehet a kollégáknak az asszonyt szidni, az helyett hogy kivegye a részét a gyereknevelésből.
2014. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
hááát, van olyan nő, akivel jobb nem vitatkozni...már nem azért. egyik-másik engem is megrémít. apuka szól egy rossz szót hónapokig megy a durci meg az érzelmi zsarolás
2014. máj. 13. 14:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!