Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, apák! Benneteket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, apák! Benneteket ez zavar?

Figyelt kérdés
Egy fórumon hangoztatták az anyák, hogy a gyerekkel kell aludni, akár 10 évig is, mert az a jó és természetes, nem baj, ha közben az apuka és anyuka között vannak folyton, senki nem alszik jól, csak a gyerek, vagy rosszabb esetben apuka 10 évig a nappaliban alszik. Én oda találtam írni-már bánom- hogy a férfiak nem hiszem, hogy ennek örülnek, max nem mernek szólni. Nekem mondta a férjem, hogy őt zavarná, ha ilyen ősanya lennék, hogy a gyerek köztünk aludjon ötödikes koráig. Erre sekélyesnek lettünk kikiáltva, meg hogy nekünk fontosabb a házasság, mint a gyerek... Hát nem fontosabb, de a jó házasság és házasélet kell a gyereknek is. Ti mit gondoltok erről? Férfiak válaszoljanak légyszíves elsőkörben, ne olyan anyukák, akikkel együtt alszik a gyerek... nem veszekedni akarok, csak érdekelne, hogy a pasik név nélkül, anonim módon hogyan vélekednek erről...
2014. máj. 13. 13:53
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
nem szeretném linkelni, mert facebookon történt, és az anonimitásomat ezzel elveszíteném.de már mondtam a kérdésben is, hogy nem kívánom ezt a vitát itt folytatni, férfiakat kérdeztem, hogy őket zavaja-e. mert odaírtam nekik, hogy a férfjük nem hiszem, hogy örül azért ennek hosszú éveken keresztül. és igenis nem egy olyan volt, akinek már iskolás a gyereke, és vele alszik még mindig. és több olyan is, akinek 2,3 gyereke van és a férj közel 10 éve a nappaliban alszik, mert a hitvesi ágy gyerekekkel van tele. az egyik nőnek meg a gyereke 5 éves, és úgy alszanak, hogy az anyja mellét fogja... lehet csak nekem furcsa, nem tudom. de mondtam, nem azért tettem ki a kérdést, hogy tovább olvassam a "de ez így jó nekem" anyukákat. csak egyszerűen kíváncsi voltam férfiak véleményére, mert nem hiszem el, hogy az ilyen esetekben nem rossz ez a házasságnak. mondhat akárki amit akar, de biztos rányomja a bélyegét. vagy tényleg sokakat nem zavar, ha az ágy jobb oldalán a gyerek alszik ők meg a bal oldalán szexelnek...
2014. máj. 14. 13:02
 52/55 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó válaszom ennél a kérdésnél, mert teljesen meddő vitának tartom (mindenki csinálja úgy, ahogy ő és a párja jónak látja), ráadásul tegnap óta 30 százalékot estek a százalékaim, köszönhetően nektek Kedves lepontozók! :-)


De azt még elárulhatnátok nekem, hogy akik ezzel érvelnek, azok miért hiszik azt, hogy a jól működő, mindkét fél számára kielégítő szexuális élethez szükség van arra az ágyra, amelyben a gyerek együtt alszik a szülőkkel? Más lehetőségeket nem ismertek? (és most nem a két perces fürdőszobáról beszélek)

2014. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom hogy kinek lenne jó egy ágyban vagy egy szobában aludni a gyerekkel. Ott a bébiőr, úgyis hallod ha sír, de a felnőttek ágya a felnőtteké, semmi keresni valója nincs ott másnak. Szerencsére a légzésfigyelőtől elkezdve minden rendelkezésre áll ahhoz, hogy nyugodtan lehessen külön aludni. Különben van olyan kolléganőm akik 7en alszanak egy ágyban - szivacsokon a földön - 5 gyerekkel. 8 éves a legnagyobb, és mondanom se kell hogy az egész cég rajtuk röhög.
2014. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
9%

25ös válaszadó vagyok. Arra szeretnék reagálni,hogy óvodás korukban majd saját ágyba kéreckednek a gyerekek. Hát ez nem biztos,én 10 éves koromig RETTEGTEM anyám nélkül aludni,és ott is aludtam.

Számomra ez elég elrettentő példa volt attól,hogy a gyerekeimet rászoktassam erre. Senkinek nem jó.Nekik sem,ha utána át kell szokni a saját ágyba,persze hogy félni fognak (tisztelet a kivételnek).

Aki vállalja azt,hogy a gyerek sosem fog garanciálisan önszántából külön ágyba szokni,és 8-10 évesen is anya apa között alszik,annak egészségére.

2014. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
40%

én ugyan nő vagyok, de szeretném elmondani a saját esetünket!

A húgom 15 évet töltötte idén, és még mindig a szüleimmel alszik. Apukámat ez nagyon nagyon zavarja. Nekem van egy pszichológus barátnőm, és Ő is mondta, hogy ez nagyon nem egészséges.

Azért alakult így, mert mikor a húgom megszületett, utána nem sokkal a szüleim elváltak. Anyukám egyedül volt a húgommal, és mikor újra összejöttek Apukámmal, akkor a húgom mindig sírt, hogy ő fél egyedül, és így maradt. Anyukám nem elég erős hozzá, hogy átszoktassa a húgomat a másik szobába.

én megfogadtam, hogy a gyereknek meg kell szoknia nagyon hamar, hogy külön szobája legyen.

2014. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!