Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, apák! Benneteket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, apák! Benneteket ez zavar?

Figyelt kérdés
Egy fórumon hangoztatták az anyák, hogy a gyerekkel kell aludni, akár 10 évig is, mert az a jó és természetes, nem baj, ha közben az apuka és anyuka között vannak folyton, senki nem alszik jól, csak a gyerek, vagy rosszabb esetben apuka 10 évig a nappaliban alszik. Én oda találtam írni-már bánom- hogy a férfiak nem hiszem, hogy ennek örülnek, max nem mernek szólni. Nekem mondta a férjem, hogy őt zavarná, ha ilyen ősanya lennék, hogy a gyerek köztünk aludjon ötödikes koráig. Erre sekélyesnek lettünk kikiáltva, meg hogy nekünk fontosabb a házasság, mint a gyerek... Hát nem fontosabb, de a jó házasság és házasélet kell a gyereknek is. Ti mit gondoltok erről? Férfiak válaszoljanak légyszíves elsőkörben, ne olyan anyukák, akikkel együtt alszik a gyerek... nem veszekedni akarok, csak érdekelne, hogy a pasik név nélkül, anonim módon hogyan vélekednek erről...
2014. máj. 13. 13:53
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
26%

hááát kicsit kilógok


mert nekem a gyerek amíg kicsi legyen testközelben éjszaka

erre még az elsőnél szoktam rá lévén éjjel is szopott és hát felkelni odamenni és elaludni a gyerekkel a fotelben nem volt jó dolog

szal amíg éjjel is szopott mellettem volt

sarokágy legbelülre tettem :-)


amikor nagyobbak lettek szépen be lettek szoktatva az ágyukba de még egy szoba velünk, majd mikor már ez is rendben volt akkor külön szoba


szal nekem bevált mindnél h szépen lassan kerültek külön


ami meg a gyors szexet illeti :-)

nincs is jobb mint mikor centrizik a gép és a párom feldob rá :-)))))

és soha nem volt gond a szex

max átmentünk a nappaliba, mint a tinik akik anyu elől bujkálnak :-P

2014. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
35%
Kedves Kérdező, egy olyan nőt nem kell elvenni sem :-)
2014. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
54%

Első házasságában hasonlóan volt a férjemnek, kéri is, hogy amint meglesz a gyerek (terhes vagyok), akkor ne szoktassam rá.

A horkolása miatt külön alszunk, de ugye elaludni tudunk együtt, csak amint rázendít, valamelyikünk cuccol.


Az első 2 hétben a költözés csúszása miatt egy helyiségben leszek a gyerekkel, de akkor más amúgy sem lenne. Gyermekágy, nekem valamim fájni fog, stb.


Költözés után saját szobája lesz a gyereknek, én egyelőre a nappaliban leszek, gyerekszoba mellett, férjemé a háló. De onnan már tudunk mozogni a gyermekágy letelte után, többek között erre lesz a légzésfigyelő is. Ha gond van, akkor úgyis mindketten pattanunk és rohanunk a gyerekhez, de nem alszunk vele egy szobában.


Ez alól komolyabb betegség lehet kivétel, akkor valamelyikünk átmenetileg a gyerekszobába fog költözni, amíg nem gyógyul meg. Persze remélem, hogy ilyen ritkán lesz, a gyerek miatt is, legyen egészséges :)

2014. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
67%
Megkérdezhetem mi rosszat írtam? Nem mondtam, hogy jó dolog, ha a gyerek a szülők között alszik, főleg nem hosszú távon. Csak annyit írtam, hogy lehet olyan helyzet, akár mennyire nem így tervezi is valaki. Meg azt, hogy ezt a két embernek kell lekommunikálnia egymás között. Mi ebben a rossz?
2014. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
67%

Az én férjem azt mondta szó sem lehet róla.Mondjuk én is így gondoltam mind a 3 gyereknél. Ő egyébként nem a házaséletet/intim szférát féltené,hanem a gyereket. Nekem mondhatja bárki,hogy nem fekszel rá "ösztönösen" ,nem vágod orrba,nem kerül a fejére a párna.. én olyan kómás voltam,hogy állva el tudtam aludni kb.Kétlem,hogy annyira magamnál lennék alvás közben,hogy vigyázzak egy csecsemőre. Ráadásul a légzésfigyelőt hogy használtam volna ? Nálunk előfordult bölcsőhalál a családban,2 is,makk egészséges gyerekeknél.

Szóval mindenféle szempontból nemet mond az együttalvásra a férjem,és igaza is van.

2014. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
53%
Kedves 21-es, most sajnálom csak igazán, hogy beépített mosógépünk van ;-)
2014. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 23-as válaszoló! Jó dolog az optimizmus:) És jogos, ha a férjed elvárja, hogy a baba miatt ne aludjatok külön. Viszont akkor meg elvárható lenne, hogy a horkolását kivizsgáltassa, hogy amiatt sem kelljen külön aludni, mert így lenne kölcsönösen igazságos.

És kívánom neked szívből, hogy ne járj úgy, hogy a kicsid órákig ordít a hiányod miatt éjjelente. Mert akkor majd pár hónap után zombiként, miközben nappal hetek óta morcosan járkálsz a kialvatlanságtól és a férjedhez egy jó szavad sincs, mert az idegrendszeredet megtépázta a napi 2-3 óra alvás, el kell döntened, fontos -e annyira, hogy a gyereknek a nagy ágy tabu. Hogy tényleg ezen múlik -e a házasságod? Mert hiszem, hogy ritka az olyan szívtelen anya, aki hagyja órákig sírni a babáját, aki nyilván hiányolja őt, hiszen benne növekedett 9 hónapig, és az anya jelenti neki az életet. Apa meg aludja végig a küzdésed...... Hidd el, le fogod to..ni ezek után az elveidet és a párodét is.

2014. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
49%

nemrég volt egy kérdés arról, hogy egy éves kor után szoptatni ciki-e. Akkor én ott azt válaszoltam, hogy manapság divat összenőni a gyerekkel, és ne mondja nekem senki, hogy ez a gyerek óhaja... mutass egy két hetest, aki azért sír, mert neki anyu mellett kéne aludni. Azt szokja meg, amihez szoktatják. Ja, hogy anyunak kényelmes, mert nem kell felkelni, átmenni...

NAgyon sok dolog a szülő önzősége miatt működik úgy, ahogy, de annyira meg bírják ám magyarázni, hogy nem, nem, ez a gyerek érdeke...

2014. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
6%
23, több gyereket nevelő anyaként légy kedves, kicst írj normálisan... szal... br :(
2014. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
53%

Házasok vagyunk, de még nincs gyerekünk. A férjem a kezdetektől fogva csak úgy tud aludni, ha közben engem átölelthet. Ha én egy kicsit arrébb fekszek, mert már elzsibbadt mindenem, akkor rögtön felébred és megkérdezi, hogy "már nem szeretsz?" :-)

Azt hiszem, ha jön a baba, az egymást átölelve alvásról nem fog tudni lemondani... Meglátjuk!

2014. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!