Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem érti meg párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg párom, hogy nem szeretném ha "tejfakasztót" tartanának?

Figyelt kérdés
Szépen megkértem, hogy ne csődítse össze az ismerőseimet nem szeretném ha arról szólna a lányunk születése hogy szétisszák magukat míg én bent vagyok a kórházban. Teljesen felesleges dolognak gondolom főleg hogy páromnak nincsenek is jóformán barátai és az én ismerőseimet akarja elhívni. Tudom, hogy szokás tartani, van akinél ez teljesen természetes s a többi én viszont ezt nem szeretném. Főleg hogy tudom annak mi a vége, ha a drága párom elkezd inni...undorító...és utálom olyankor. Értem én, hogy régi szokás, de annyi minden szokás van amit nem tart az ember. Ennyi erővel vegyen el feleségül, mert az is "szokás". Ez csak egy példa volt, nem vágyok különösen rá és nem is a féltékenység beszél belőlem, hogy ők buliznak csak sajnos ismerem páromat...na erre kiderült, már mástól tudtam meg, hogy ő már szervezi is a helyet, mindent nekem egy szót nem szólt róla. Sokszor azt érzem fontosabb neki ez a sz@r piálás, mint a gyereke születése. Ha társaságba mentünk valamerre ott se azt meséli, hogy várná a lány születését, vagy beszélne a gyerekéről arról semmit...de hogy a pálinka be van ágyazva a tejfakasztóra azt mindenkinek el kell mondani. És már másnak is feltűnt, más is megjegyezte, hogy "na te jobban várod a tejfakasztót, mint a gyereket". És az bosszant, hogy semmibe vette ezek szerint amit mondtam neki, hogy nekem ez rosszul esik hanem elkezdett szervezkedni, holott gondolhatta volna ha az én ismerőseimmel akar bulizni az visszajut a fülembe. És máskor is volt már ilyen...
2014. máj. 16. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
85%
Te választottad párodul, te döntötted el, hogy neki szülsz gyereket, eddig is ismerted, akkor most min csodálkozol?
2014. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
66%
Mivel épp szülni készülsz, legalább most figyelembe vehetné a kérésed, azért ez eléggé kiábrándító.
2014. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem senki nem fogja megkérdezni neked mi a véleményed,nem neked kell dönteni.
2014. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
82%
Ha már regenerálódtál a szülés után, akkor te is egyszer csak fogd magad, és menj el bulizni. Egyik este nyomd a kezébe a gyereket, hogy majd jössz valamikor, aztán csá. Ilyen alapon simán megteheted te is.
2014. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 acelsziv ***** válasza:
71%
Egyetértek a kettessel. Mi a nyavalyának szülsz egy ilyennek gyereket? Vagy másképp szólva: Neked kellett... Most mit háborogsz? Lesz a gyereknek egy alkoholista nemtörődöm apja.
2014. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
19%

Az oldal stílusában: Válj el azonnal!


Az én válaszom: Ha nem válsz el, akkor ha nem változtatsz, a férjed adja be a válópert.

2014. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
95%
A kérdező nem is házas, utolsó!
2014. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
15%

"míg én bent vagyok a kórházban"


És még lesz ott valaki rajtad kivül vagy tévedek? Ha már annyira a gyermek körül forog az agyad ahogy állitod és ahogy elvárod a még nem férjedtől.


Miért ne mehetne el tejfakasztó bulira mig ti a kórházban vagytok? Ezek az emberek jól fognak neked is jönni később, a kislányodnak is, miért probléma ha a barátoknak van rálátásuk az életetekre?


Ez ilyen szülési para vagy bosszú mert még nem vett el. Legalábbis a srác helyében ebben reménykednék, különben qrva nagy bajba van.

2014. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
66%
Kedves Ferenc! Azzal, hogy kevés a GYES, igen féreg dolog egy nőt a nem törődöm férje/élettársa mellet tartani. Joga van különmenni a kérdezőnek az élettársától, ha úgy érzi, hogy az sz@rik arra, hogy milyen kívánságai vannak, de az élettársnak kötelessége gyerektartást fizetni, mert bizony nem magától képződött oda a gyerek.
2014. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
60%

Fejtsd ki a véleményed kicsit erőteljesebben.


(Amúgy ti aztán nagyon boldog párnak tűntök :D)

2014. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!