Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem érti meg párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg párom, hogy nem szeretném ha "tejfakasztót" tartanának?

Figyelt kérdés
Szépen megkértem, hogy ne csődítse össze az ismerőseimet nem szeretném ha arról szólna a lányunk születése hogy szétisszák magukat míg én bent vagyok a kórházban. Teljesen felesleges dolognak gondolom főleg hogy páromnak nincsenek is jóformán barátai és az én ismerőseimet akarja elhívni. Tudom, hogy szokás tartani, van akinél ez teljesen természetes s a többi én viszont ezt nem szeretném. Főleg hogy tudom annak mi a vége, ha a drága párom elkezd inni...undorító...és utálom olyankor. Értem én, hogy régi szokás, de annyi minden szokás van amit nem tart az ember. Ennyi erővel vegyen el feleségül, mert az is "szokás". Ez csak egy példa volt, nem vágyok különösen rá és nem is a féltékenység beszél belőlem, hogy ők buliznak csak sajnos ismerem páromat...na erre kiderült, már mástól tudtam meg, hogy ő már szervezi is a helyet, mindent nekem egy szót nem szólt róla. Sokszor azt érzem fontosabb neki ez a sz@r piálás, mint a gyereke születése. Ha társaságba mentünk valamerre ott se azt meséli, hogy várná a lány születését, vagy beszélne a gyerekéről arról semmit...de hogy a pálinka be van ágyazva a tejfakasztóra azt mindenkinek el kell mondani. És már másnak is feltűnt, más is megjegyezte, hogy "na te jobban várod a tejfakasztót, mint a gyereket". És az bosszant, hogy semmibe vette ezek szerint amit mondtam neki, hogy nekem ez rosszul esik hanem elkezdett szervezkedni, holott gondolhatta volna ha az én ismerőseimmel akar bulizni az visszajut a fülembe. És máskor is volt már ilyen...
2014. máj. 16. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 H_Vivien ***** válasza:
23%
Az első hozzászólóval értek egyet. Ez a baj a legtöbb nővel, hogy mindig mindent meg akarnak szabni a párjuknak. Most ne menj ide, ne menj oda. Ne csináld ezt, mert én nem szeretném. Ne csináld azt, mert már apa leszel, már nem viselkedhetsz így, bla-bla-bla. Miért baj az, ha szervez egy tejfakasztó bulit? Az én párom sem áradozik lépten-nyomon arról, hogy apuka lesz, sőt. Szerintem azt sem tudja, hogy hány hetes terhes vagyok. Viszont mindent megtesz a születendő gyermekéért. Egyébként pedig úgy gondolom, hogy a hozzáállás a részedről és az a kijelentés, hogy utálod a párod, ha iszik és undorító, sok mindent elárul. Én a páromat semmilyen körülmények között nem utálom, és sosem mondanék ilyet :( Mindenesetre kicsit önzőnek tartalak, mert leírtad a legnagyobb problémádat már az elején.... "...míg én bent vagyok a kórházban."
2014. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
95%
9-es: Szerintem sincs semmi értelme a tejfakasztónak, csak annyi, hogy találjunk egy okkal többet az ivásra. Ha tényleg engem és a gyereket ünneplik, akkor tegyék ezt úgy, hogy én és a gyerek is ott vagyunk!
2014. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
10%

Ha te is ott lennél meg a gyerek akkor csak pislognál azt kell mondjam.

Qrvára senkit nem érdekel hogy szerinted ez felesleges és ha pasidnak van esze akkor őt sem fogja érdekelni.

Szerintem meg a műszempillád feleslesleges, a sminked és a festett hajad, úgyhogy kezdheted is leszedni az extrákat magadról.

2014. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
93%
Mit szedjek le, ha nincs is rajtam semmi a felsoroltak közül? Hm? Ha pedig szerinted jár a tejfakasztó, akkor egy buli az anyának nem jár? Mert szerintem ami az egyiknak, az a másiknak is, szóval...
2014. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
77%
Ha a pasinak akkor van esze, ha nem érdekli, hogy én mit akarok, akkor engem se fog érdekelni, hogy ő mit akar. Nagyszerű, akkor itt mindenki azt csinál, amit akar, nem?
2014. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
25%
Nem írok semmit! Azt is letudjátok pontozni:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2014. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
12%

Hol van az a rész itt ahol a nő el van tiltva a bulitól? Hmm?


És természetesen kifogtam az egyetlen nőt az aki nem sminkel, nem festi a haját, ugye? Hihető... a vitákat mindig füllentéssel próbálod rendezni?

2014. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
12%
Kérdező miért baj, hogy nem csak rólad szól a szülés hanem megünneplik az apát is? Na hogy neked nincsenek barátaid az fix.
2014. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
12%
Te elmebeteg vagy? De persze ne hidd el, ha nem akarod, nehogy összeomoljon a kis világképed, de tényleg. De ilyen alapon anyuka bármikor apa kezébe adhatja a gyereket, hogy vigyázzon rá, amíg ő dorbézol egyet. Nagyszerű, végre egyenrangúság van Magyarországon is!
2014. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es és akik hasonló "jóindulatú" hozzászólással tudnak csak jönni arra annyi a válaszom, hogy vagyok annyira nagylány hogy egyedül is eltartsam magamat és a gyerekemet ha éppen olyan helyzetbe kerülnék. Nem szeretem mikor valaki így lenézi az embert. Jelen esetben pedig ha én egyedül maradnék a lányommal, akkor bizony párom is egyedül maradna a gyerekkel, mert van egy kislánya akit úgy szint én nevelek és ők lennének nagyobb bajban, nem én. De itt erről szó sincs, ahogy "válni" sem készülök. Imádom a páromat, a lányát is, nem adnám őket semmiért, de igenis amikor bizonyos szint alá issza magát az számomra undorító és utálatot kelt bennem, mert sajnos elég sok alkoholistához volt szerencsém eddigi életem során. Szerencsére párom nem sűrűn iszik, ritka számba megy de nem szeretném ha a kórházba mikor jön be hozzám meg az újszülött lányához piaszagúan, másnaposan vagy ne agyja isten még az naposan tántorog be. Tudom milyen rosszul tud olyankor lenni és mondhatom nagyon meghitt órák lesznek ha ott szédeleg mellettünk.
2014. máj. 16. 18:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!