Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valaki sokáig párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki sokáig párkapcsolatban él (több évig) annak mi fog megváltozni az esküvő után, a házassági életben?

Figyelt kérdés
A házassági élet miben különbözik az eljegyzés előtti együttlakástól? Más? Miben? Ha meg nem, akkor minek kell esküvő?

2014. máj. 19. 15:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hm...én kis naiv. én is azt hittem lesznek gyerekeink...de nekünk nem adatik meg...


egyébként jókat írnak a válaszolók:) összetartozás:) IGAZI elköteleződés egy ember mellett.

2014. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi külföldön élünk, itt például jobban támogatják a házaspárokat mint az egyedülállókat/együtt élő de nem házas párokat. Több lehetőségük van munkára, segélyre stb.

Mondjuk mi nem ezért fogunk összeházasodni, hanem azért, mert hívők vagyunk, és szeretnénk járni templomba rendszeresen, és tagok is lenni. Ott teljesen máshogy tekintenek majd ránk, ha házasok leszünk. Egyelőre csak arról tudnak prédikálni, hogy a Biblia szerint nem lehet házasságon kívüli kapcsolatot létesíteni blablabla. Utána majd nem lesz mibe belekötniük.

2014. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!