Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit rontottam el, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el, ha a férjem bejárónőnek néz?

Figyelt kérdés

Május eleje óta nem dolgozom, júniusban kezdek a másik munkahelyemen.

Mire a párom hazaért (3-negyed 4), kitakarítottam, megfőztem, bevásároltam. Hozzászokott ehhez 2,5 hét alatt... Közben munka mellet suliba járok, péntek délután, szombat délelőtt. Tehát szombaton amíg ő délig alhat, én az iskolapadot koptatom.. Konkrétan azt várta el most, hogy amiért egyszer elmosogatott meg főzött, állítsak neki szobrot. Annyit kértem tőle hétfőn, hogy vigye ki a szemetet (10 emeletesben lakunk, működik a szemétledobó), ma kivitte...

Mondtam neki, ha megint dolgozni fogok, fél 6 után érek haza, akkor ő mivel fog várni? Kiviszi a szemetet, elmosogat, kiszellőztet??


Ma nem voltam hajlandó semmit csinálni, ha nem becsüli a munkám. Hol rontottam el?


2014. máj. 21. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem rontottál el még semmit. Csupán beszélni kell egymással, ki, mit érez, gondol.
2014. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Isten hozott a való világban.
2014. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem te rontottad el, hanem az anyja, ha bejárónőnek néz. Meg kell vele beszélni, hogy te nem a cselédje vagy, hanem a társa. Ha te is dolgozol, akkor csak vállajon szépen részt a házimunkából. Nem fog leesni az aranygyűrű az ujjáról, ha megteszi.
2014. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az édesanyja 10, az apja 5 éve meghalt.
2014. máj. 21. 21:32
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ott, hogy kezdettől fogva kiszolgáltad. Arról szól a dolog, hogy kölcsönösen adunk, nem csak te. Belekényelmesedett.
2014. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam amíg nem dolgozom, megteszem mert ráérek...
2014. máj. 21. 21:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ott, hogy 2,5 hétig mindent a feneke alá kapott tőled. Semmit nem beszéltetek róla, te magadra vetted a háztartást, ő meg szívesen átadta. Most még az elején vagytok, könnyű változtatni.

Megmondhatod neki, hogy oké, hogy eddig nem dolgoztál munkahelyen, addig otthon tetted a felnőttek dolgát, de most már hogy neked is két helyen kell helytállnod, osszátok meg a dolgokat. Vagy május előtt hogy volt? Akkor ő is kivette a részét a háztartási munkákból?

2014. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Május előtt csak 6 órában dolgoztam, kb ugyanakkor értünk haza. Apum főzött, hétvégén közösen kitakarítottunk...
2014. máj. 21. 21:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen férfiak idősebb korukra magukra maradnak. Nem talál mind feleség-rabszolgát.
2014. máj. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ott rontottad el, hogy bekapcsoltad a gépet... kapcsold ki, és menj vissza főzni meg takarítani!
2014. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!