Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bízni akarok, de már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízni akarok, de már nem tudok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Érdekes kapcsolatunk van, több mint 5 éve vagyunk együtt. Házasok nem vagyunk, de mégis ebbe a kategóriába sorolnám. Van egy 3 éves fiunk, akinek most jön a tesója. A kapcsolat mindent megélt, sok sok megcsalást részéről, részemről megbocsátást. Igen, itt lett elrontva. Tudom. Most is kiderült, hogy a volt szeretőjével telefonál, az elmúlt napokban párszor előfordult, illetve sms-ket is váltottak. A tartalmát nem tudom, de nem is érdekel. Állítása szerint csak beszélgettek, ő megváltozott nem akar semmit stb. Lehet, hogy igaz, de nem hiszem el. Nem tudom elhinni, annyiszor átverte már a fejem. A történethez hozzátartozik, hogy hónapok óta hetelős munkája van, így csak hétvégente van itthon. Elköltözni nem tudok és legyek akármilyen marha is még mindig szeretem. DE nem tudok megbízni benne. Így viszont nincs értelme. Mit csináljak? Jövedelmem, hozzátartozóm nincs, akihez mehetnék.Negatívtól nem leszek előrébb, én rontottam el, nem kellett volna mindent megbocsátani.
2013. dec. 2. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg marha vagy,hogy egy ilyet szeretsz,és én el sem tudom képzelni,hogy hogyan..na,mindegy,ez a te dolgod,ezen nem tudsz nagyon változtatni.

Vagy vegyél fel kölcsönt egy házra,albérletre..stb,és lakj ott,amíg helyre nem jössz,vagy pedig gyűjtsd össze a pénzt,spórolj..stb.,de ehhez éveket kell még várnod,mire újra dolgozni tudsz...


Az egy épeszű megoldást most az,ha KERESEL MÁS VALAKIT!!Tedd meg!!SOSEM KÉSŐ!

2013. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Most nem azért, de 5 éve vagytok együtt, ebből 1 év után rögtön teherbe estél, most megint terhes vagy...


Szerinted ez egy normális kapcsolat???!

2013. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is miért megbíznod benne.

Ennyi idő alatt, ennyi rossz történt és még most is csajozik.

Szerintem ez már sose lesz jó.

De nem tudom, hogy mit tehetnél, ha nincs hova menned.

Legelőször is dolgoznod kéne, hogy legyen saját jövedelmed.

Azt én sem értem, hogy minek vállaltad be a kistesót, ha ennyire rossz a kapcsolat.

2013. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2: A gyerek több, mint 2 év után jött és nem tervezetten.


A tesó tervezett volt, mivel jó ideje nem történt semmi, most is azt hittem minden rendben. Tévedtem.

2013. dec. 2. 20:52
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Tudod lehet, hogy tényleg nem akar semmit attól a nőtől már, viszont egy kapcsolatban ALAP az, hogy ha ilyen botlás (ha ez nevezhető annak...) után KIIKTATJUK az életünkből azt a személyt, akivel megcsaltuk a párunkat. RÁNÉZNI is tilos, nemhogy beszélgetni vele, mégha az tényleg csak ártatlan csevej volna, akkor sem lehet. Tehát tök mindegy, hogy akar-e tőle valamit.


Igazából kíváncsi volnék, hogy mi az, amit még szeretsz benne. Miért érzed, hogy szereted.

2013. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

Mondd meg neki hogy ha nem tud ezen változtatni akkor elhagyod. Márpedig te szereted őt, és szükséged van rá, és a gyerekeidnek is. Ha ki vagy borulva, és mindezeket elmondod neki, kiöntöd neki a szívedet, hogy nem tudod miért nem vagy neki elég jó, hogy mást kell választania, satöbbi, ha mindezeket elmondod neki, talán meg tudjátok beszélni mint felnőtt a felnőttel.

Azért pedig nem vagy marha mert szereted ezek ellenére.

Egyáltalán nem.

A szerelem nem logikus, és ez nem nyálaszás, meg ilyesmi, hanem ténymegállapítás. Szóval piros kéz az összes ilyen kommentnek!!

Neked pedig sok sikert, gondolok rád, ha gondolod majd írj hogy hogy ment!

2013. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Te is egy hülye nő vagy a sok közül... Mi a francnak bocsátod meg a 100. megcsalást is? Minek szülsz neki még több gyereket? Miért vársz a csodára?

Persze a szokásos hülye nő duma, "elköltözni nem tudok" és "még mindig szeretem". Akkor hajrá, fejet homokba dugni, lábat széttenni és szülni még 10 gyereket, sorsodat tűrni, mert hiába negatív a véleményem, te is jól tudod, hogy hülye voltál/vagy és semmit nem tudsz tenni. Ezt TE választottad magadnak. Viseld.

2013. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

nem szeretnek negativat irni. de egy fiatal erett no vagy megerdemelnel egy jobb ferfit melled aki szeret es te vagy neki az elso nem csal meg. gondolkodj bar ha nagyon szerelmes az ember minsent elnez:(

mi van ha majd elhagy teged es egyedul nevelheted a gyermekeid?

2013. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, fiatal vagyok és igen hülye is. És nem,nem tudom megmondani, hogy mit szeretek benne, inkább mindent. Akármilyen furcsa is. Ha nem érezném azt amit akkor már menekültem volna biztos ha máshova nem a híd alá lesz ami lesz alapon. Elköltözni nem tudok, ez tényleges, mert nincs hova és nincs kihez. A történet egyszerű feketén dolgoztam náluk, meg akart szerezni, fél év alatt sikerült is neki. Nagyon sok minden történt, még gyerek szakítottam vele, de visszakönyörögte magát. Akkor még nem egy harmadik fél, hanem más miatt. Tepert, tett, akkor még nem is szerettem annyira de megbocsátottam. Minden rendben volt, megszületett a kicsi. Nem hagytam el magam, összesen 6kg híztam, jobban néztem ki szülés után mint valaha. Ő dolgozott és mint kiderült, hajtotta a nőket. Jó ideig ez mind megbeszélésig jutott, mint ne csinálja, miért teszi, nem ezt kapja, rosszul esik és társai. Hatott is, ideig óráig. Ezt eljátszottuk kb. kétszer. Aztán tavaly nyáron összejött egy nála 10 évvel idősebb nővel, el is költözött tőlünk. 3 hónap után rájött, hogy ez mégsem annyira jó buli, mint amilyennek elsőre tűnt. Én addig éltem az életem, barátok segítettek, ő pedig fizette tovább az albérletet, bár nem lakott ott, igaz mindennap hazajárt a gyerek miatt. Ahogy rájött, elkezdett teperni, bizonyítani, esdekelni stb. Másik 3 hónapjába telt, mire az utolsó esélyt is megkapta. Innentől csend. Végre lett normális munkahelye is, normális volt otthon is, minden rendben volt. Okom sem volt gyanakodni, nem is tettem. Csak olyan sokáig volt csend és olyan szépnek tűnt, hogy meg akartam bizonyosodni, hogy így is van. Így aztán belenéztem a telefonjába, amit direkt hagyott itthon. Nem volt sok hívás, sms, de nekem elég volt maga a tény. Csak hogy kerek legyen a sztori.
2013. dec. 2. 21:19
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy ilyen emberrel kapcsolatban azt mondani, hogy mindent szeretsz benne, erősen arra utal, hogy társfüggő vagy. Kezeltesd magad!
2013. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!