Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen gyakran mondjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran mondjátok a házastársatoknak/párotoknak, hogy "Szeretlek"?

Figyelt kérdés
Ő mondja nektek? Nektek fontos, hogy mondja is vagy elegendő, ha érzitek, nem fontos kimondani...?

2014. máj. 28. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap mondjuk egymásnak.


Nekem fontos, ahogy az egyéb "jelek" is: ölelések, puszi, csók, simogatás stb.

2014. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl sokat mondanánk, én úgy érezném, hogy csak a látszat kedvéért, magunk meggyőzéséért mondogatjuk, mert igazából nem is érezzük úgy. De kifejezzük ugyanezt más szavakkal.


Ezt nem azért írtam, mert azt gondolnám, hogy aki sokat mondja, az a látszat kedvéért teszi, csak arról van szó, hogy mi így éreznénk. Senki mást nem akarok ezzel kritizálni.

2014. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%
Mi nem szoktuk mondani (20 éve vagyunk együtt), nekem bőven elég, ha érezteti, modnjuk én alapból se nagyon szeretem az érzelgős, romantikus férfiakat, és szerencsére a férjem nem ilyen! :) A gyereknek minden nap mondom többször is, hogy "szeretlek". A férjemnek nem, ő se nekem, de éreztetjük egymással.
2014. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor, de nem csak mondjuk, éreztetjük is.

Simogatás, csók közben, nem csak úgy odavetjük gyorsan, hogy "szeretlek - én is".


De attól még szerethetitek egymást, hogy nem mondjátok sokat :)

2014. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont egy tipikusan olyan téma, ami annyira emberfüggő!

Mi minden nap többször mondjuk egymásnak, pedig nem tegnap házasodtunk.

Nekünk jólesik mondani, hallani. Mi tettekben, szavakban, meg mindenhogy, ahogy csak lehet, szeretjük egymásnak kimutatni az érzéseinket.

2014. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Naponta..

Jólesik kimondani, jólesik hallani, de nem gondolom azt, hogy amikor épp véletlenül nem mondja, akkor nem szeret..van 100 másik jel, amiből tudom... Tehát,ha sosem mondaná, is tudnám, és nem esne rosszul.

2014. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Naponta többször is. Ő is mondja természetesen.


Ez meg akkora baromság, hogy ha érezzük nem kell kimondania. Nem kell napi 30x az ember orrára kötni nyilván. De aki tényleg szereti a másikat, annak nem esik nehezére kimondani!

2014. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
naponta legalább egyszer. de fontos az is hogy jelezzük is
2014. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem naponta. De inkább csak én udvarolom körbe a férjem. Ő nem az a kimutatós, érzelgős fajta. Én viszont imádom ölelgetni, becézgetni, szeretgetni, imádni...éjjel s nappal..egyaránt. Ettől jól érzem magam! :) Még akkor is, ha ő nem teszi ezt velem...illetve csak elvétve.
2014. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ritkán mondjuk ki,de annak sulya van.nem vetem csak úgy oda hogy szeretlek ahogy ő sem nekem.

Tudom hogy szeret és én is őt.ahogy hozzámér amikor elmegy melettem mindent elárul,nem kell kimondania semmit.10éve vagyunk házasok.

2014. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!