Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen gyakran mondjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran mondjátok a házastársatoknak/párotoknak, hogy "Szeretlek"?

Figyelt kérdés
Ő mondja nektek? Nektek fontos, hogy mondja is vagy elegendő, ha érzitek, nem fontos kimondani...?

2014. máj. 28. 21:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
mi 5 éve vagyunk együtt, minden nap mondjuk, és nem csak megszokásból. Bújás, simi is van, ki is fejezzük, nem csak üres szó
2014. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Minden este elalvás előtt mondom a férjemnek.
2014. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

mi is minden nap. én talán gyakrabban, viszont akármikor mondom, mindig úgy érzem, hogy ez most nagyon ön, muszáj, mert 100%-ig úgy érzem. mikor nagyon szerelmesnek érzem magam, mindig átfut rajtam egy pici remegés, meg 1-2 pillanatig zúg a fülem, ilyenkor mindig muszáj neki mondanom. ő is szokta, és olyankor a szemében is látom :)

3 éve vagyunk együtt egyébként.


anyukámék 25 éves házasok, és pont mostanában panaszkodott, hogy apu nem igazán mondja, pedig régebben sokat mondta, sőt, mostanában javult is a kapcsolatuk, de apa nem mondja. hát, remélem ez fog változni.

2014. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Soha.
2014. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Én elég gyakran mondom, van, hogy naponta többször, de én tényleg úgy is érzem - az más kérdés, hogy ezek azért nem mindig ilyen nagy szerelmi vallomások :).

De van, amikor a csend jobban esik... hangulatfüggő.

2014. máj. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én minden reggel elmondom Neki, vagy este és utána alszom el.

Minden sms végére nem pötyögöm be :P, de naponta egyszer azért elmondjuk egymásnak:)

Persze éreztetjük is, megöleljük egymást, puszi, fejsimi:D


7 éve vagyunk együtt.

2014. máj. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mindennap mondjuk es mindennap van valami kedveskedes, ölelés, csók.
2014. máj. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
mi nagyon ritkan szoktuk. ö talan az öt ev alatt 2x-3x mondta, de ugy meg soha senktöl nem hallottam. en többször szoktam mondani, de nem minden nap. nekem ertekesebb az a nehany alkalom, mintha minden nap mondana. mi ilyenek vagyunk :)
2014. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Minden este elalvás előtt, és minden reggel mikor elköszönünk és elmegyünk munkába. Van hogy napközben is, de mellé párosul a testi megnyilvánulás is (ölelés, csók, bújás), és nem csak üres szavak.
2014. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Őszödi Ferenc ***** válasza:

Egyszer már mondtam neki, a legelején. Megértette.

Ha változik, majd szólok neki.

2014. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!