Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hisztek az igazi szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az igazi szerelemben? Létezik olyan, hogy 2 ember egymás mellett marad élete végéig szerelemben és tiszteletben és nem csalják meg egymást? A mai világban szerintetek létezik még ilyen?

Figyelt kérdés
Én hiszek ebben. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2014. jún. 10. 12:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Hiszek benne, hogy szeretetben, egy mélyebb, lelkibb szerelemben, tiszteletben le lehet élni együtt egy életet. De azzal tisztában kell lenni, hogy szinte minden (ha nem minden) hosszú, egy életen át tartó kapcsolatnak, házasságnak vannak hullámvölgyei, mélypontjai. Aztán, hogy túl tudjuk-e magunkat tenni rajta, hogy meg tudjuk-e oldani, kitartunk-e egymás mellett, az rajtunk múlik.
2014. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

Az örök szerelemben nem hiszek, bár igaz, hogy közel 3 év után is forrón lángolva imádom a férjem :) szóval lehetséges, hogy mégiscsak van örök szerelem :)


A hűségben is hiszek. Nem a mai világ számít, hanem ami bennünk van.

2014. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, létezik-e, akármi más, amit érzékszerveiddel megtapasztalsz. Amennyire tapasztalod, úgy létezik. S ha beszámolnak róla, mert nincs személyes tapasztalatod, úgy is létezik. Mint a globális felmelegedés, nem hit, hanem annak a kérdése, hogy kinyitod-e a pici szemeidet. :)
2014. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Kései Sirató ***** válasza:
93%
Igen, van ilyen, létezik. Ritka, de létezik.
2014. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%
Létezik, de nagy meló. Mindkét félnek dolgoznia kell a házasságukért, és együtt megoldani a gondokat. A mai világban sajnos apró-cseprő dolgok miatt is válnak az emberek. Küzdeni kell egy kapcsolatért, és ha valamelyik fél nem képes, vagy nem akar, akkor jönnek elő a gondok és a válás.
2014. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%

Létezett,létezik és létezni is fog!

Igaz nem mindenki találja meg,na meg ma már sok embernél az anyagiak számítanak.

2014. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
17%
Nem hiszek.Ilyen csak a szulejmán-ba van meg a mesébe.2 ember leélhet egymás mellett akár 100évet is.Van ahol már nem is igen beszélnek egymással,van ahol még megy a karate kupa.Kirakat házasság.Aztán ez" a rohadt Béla fordulna má fel."Amikor meg Béla fogja magát és elhagyja a szuszogását..hát az olyan de olyan jó ember vót...Úgy 20-30 stb évek után már csak vannak mint a befőtt.küzdeni mire?se újat mondani se újat nyújtani nem lehet.
2014. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
9%

3. válaszoló vagyok:

5 hónapja vagyunk együtt, összeköltözést tervezzük, egy vitánk sem volt még. Első perctől egy hullámhosszon vagyunk

2014. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%

Én egymás elfogadásában, egymás mellett való kitartásban és a tiszteletben hiszek. Ha bármelyik hiányzik, akkor veszett ügy. Egy filmben van ebben ez a mondat, ami (HA ESETLEG NÁLAM IS BEKÖVETKEZIK) által fogok majd mérlegelni.


"Én...el akartam hagyni. Hidd el, már majdnem elmentem, de aztán egyik délután egyedül voltam a házban és elkezdtem nézni a fényképeket, téged és a nővéredet. És a ház valahogy...annyira megtelt velünk. Egy család voltunk! És akkor rádöbbentem, hogy számomra a világon ez a legfontosabb és nem tudtam...nem tudtam...nem tudtam elmenni! Én döntöttem úgy, hogy vele maradok mindazokért a sok jó dologért, amit tett és nem hagyom el azért az egy dologért amiben hibázott. Így megbocsátottam!"

2014. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
92%

Mi nem vagyunk vallásosak,soha nem tettük be templomba a lábunkat, mégis minden felmenőm (illetve korombeli rokonom is eddig) 1 ember mellett élte le az életét, boldogan, mi valahogy erre vagyunk programozva és meg is találjuk a hozzánk illő társat is hozzá.

Így igen, fiatalkorom ellenére hiszek ebben és remélem az elmúlt 7 év a 2 hete megoronázott esküvőnkkel tovább folytatódik ugyanígy.

2014. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!