Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hisztek az igazi szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az igazi szerelemben? Létezik olyan, hogy 2 ember egymás mellett marad élete végéig szerelemben és tiszteletben és nem csalják meg egymást? A mai világban szerintetek létezik még ilyen?

Figyelt kérdés
Én hiszek ebben. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2014. jún. 10. 12:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
65%

Én hiszek benne, hogy létezik örök szerelem, örök hűség, tisztelet, és minden olyan, ami egy boldog kapcsolathoz kell.

Csak amennyire egyszerű a recept, annyira nehéz is, mert egyszerűen meg kell találni hozzá a megfelelő társat saját magunk számára, és ez az ami egyben a legnehezebb dolog is....


Nekem viszonylag fiatalon sikerült ez, 24 évesen, 5 év és több sikertelen kapcsolat után.

Összejöttünk, szerelmesek lettünk, megvolt a lánykérés is elég hamar, aztán összeköltöztünk, majd össze is házasodtunk. Mindössze másfél év leforgása alatt. Szóval elég pörgős időszak volt:)


Túléltünk már nehéz dolgokat (munkanélküliség mindkét oldalon, kevés együtt töltött idő miatti stressz, illetve az is kiderült, hogy nem lehet kisbabánk) de együtt vagyunk, szerelemmel szeretjük egymást, boldogságban élünk, soha 1 percet nem veszekedtünk. Ha valami van, megbeszéljük és kész:) Nem vagyunk veszekedős fajták. Nem látunk benne megoldást. Inkább a kommunikációban, beszélgetésben...


Múlt héten ünnepeltük a 4. évfordulónkat, és ma vagyunk 2,5 éves házasok. Semmi kétségem nincsen afelől, hogy tökéletesen illünk egymáshoz, és együtt fogjuk leélni az életünket szerelemben. Épp a minap mondta a férjem, ha majd meghalunk, a hamvait az enyémhez keverjék majd, mert akkor is velem akar lenni. Vagy fordítva...attól függ ki megy el előbb.


28/N (a férjem jövő hónapban lesz 25 éves)

2014. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
69%
Hiszek! És ha nem hinnék...akkor férjhez sem mentem volna soha!
2014. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!