Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akar sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar sok férfi házasságot/kapcsolatot egy okos nővel? Mi nők hogyan találjuk meg a középutat ez ügyben?

Figyelt kérdés

Nekünk nőknek érdemes alávetnünk magunkat az bármilyen irányítási szándéknak a jövendőbeli férfi részéről, vagy inkább veszélyes?

Tudom, hogy sok nő stratégiázik ezügyben: először ártatlanabbnak, csendesebbnek játsza meg magát, majd pedig határozottabb lesz, de biztos, hogy van egy középút, amely hosszú távon járható mindkét fél részére.

Előre köszönöm segítő válaszotokat.



2014. jún. 13. 08:51
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Okos férfi nem fél az okos nőktől. Aki fél, azon el kell gondolkodni.
2014. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
46%

az félreértés, hogy a pasik félnének, vagy nem szeretnék az okos nőket... ez így nem igaz.

de mondjuk az tény, hogy a férfiak többsége szeret "okosabb, erősebb, ügyesebb, /jobb keresetű/ vezető, főnök" lenni egy kapcsolatban. nem véletlen él a kifejezés, erősebbik nem. a férfiak természetében ez van kódolva, ezek a dolgok a mindennapos viselkedésükben is benne vannak..


ezért aztán egy pasinak nem imponál, ha mondjuk közlik vele, téved, rosszul tudja, vagy éppen nem tudja, és helyette egy nő mondja meg a választ. ráadásul azok a nők, akik nem félnek (!) használni az eszüket, bátrabban szállnak szembe mondjuk a hülyeséggel, ez pedig valahol a férfiúi büszkeséget töri le.


egy férfi attól érzi magát férfinak, ha megmentheti, támogathatja, netán irányíthatja a nőt. könnyebb így érezni, ha valaki nem szólja le egy egy egyszerű, ostoba, téves, baromságos gondolata miatt.


egy okos, érzelmileg fejlett férfinél ez nem jelent persze gondot, de nem terem minden bokorban ilyen ember.


amúgy meg egy buja szex inkább lázban tartja a fickókat, mint egy jó beszélgetés, ha egy nő inkább cicamica, pitsa, ösztönös, buja, nem is kell magasztos gondolatokkal jönnie, csak legyen egy bestia, odatapasztja a férfit.


egy okos nőnek tudnia kell, hogy mitől döglik a légy...

kompromisszumot kell kötni, sajnos, vagy sok keresés árán, jól kell választani...

2014. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
91%

Furcsának találom, hogy egy magát okosnak tartó nő ilyen kérdést tesz fel.

Ugyanis eleve ott kezdődnek a gondok a kérdéssel, hogy nincs feltétlenül köze az okosságnak, a tanultságnak ahhoz, hogy valaki irányító típus, vagy sem. Lehet egy több diplomás, nagyon művelt nő is csendesebb, engedékenyebb.

Nem ezen múlik, kié lesz az irányító szerep a kapcsolatban.

Az pedig úgy nem igaz, ahogy van, hogy nagy általánosságban a férfiak nem akarnak összeházasodni "okos" nővel. Ha veled nem akarnak, akkor ott nyilván nem az eszeddel van a gond.

2014. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
91%
Ez annyira gagyi kérdés. Azok tesznek fel ilyen kérdést, akiket senki nem akar elvenni és szeretnek abban a szerepben tetszelegni és elhitetni a környezetükkel és magukkal is, hogy ez azért van mert ők olyan nagyon okosak. Holott csak egyszerűen unalmasak, középszerűek. Aki neten kérdezi meg, hogy milyen legyen a személyisége az inkább buta, és unalmas.
2014. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
49%

nekem magasabb vegzetsegem van mint a ferjemnek.

megis a ferjem a csalad feje es az utolso szo joga az ove igy adom meg neki a tiszteletet ami jar.

Az okossag es a bolcsesseg ket kulon dolog a ferjem egy bolcs ember ha valamihez nem ert vagy nem tudja megkerdezi azok velemenyet akik ehez ertenek.

ha a csaladban donteni kell eloszor kikeri az en tanacsomat mint egy jo hadvezer majd meghallgatja a gyerekeket is.Ezek utan mindent figyelembe veve dont.Na ez a bolcsesseg.

2014. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
67%

Azt hiszem erre mondják, hogy nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik!

Definiáld kérlek az "okos" fogalmát! Milyen értelemben okos?

Én ismerek olyan nőt, aki elismert szaktekintély a szakmájában, a magánéletben meg teljesen pancser...

A játszmázást sem sorolnám az "okos" nő kategóriába!

Egyébként a férfiak nem ilyen bonyolultak! Ha kell neki egy nő, akkor tesz érte, hogy megszerezze, ha meg nem kell a nő, akkor az a nő a feje tetejére állva játszmázhat, akkor sem fog kelleni!

2014. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
78%
Egy intelligens, alapvetően racionális nő, akinek még jó végzettsége és keresete van, csak azokat a férfiakat rettenti el, akik mindenáron a kapcsolat urai és parancsolói akarnak lenni. Én azt vallom, hogy az utolsó szó joga a kompetensebé legyen. Tehát pl. ne ő mondja meg, hogy milyen arányban legyen a liszt és a cukor a süteményben, mert a sütés az én területem, én pedig ne akarjak pl. az autóvásárlásnál okoskodni.
2014. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Amúgy ez nálunk mindig érdekes, mert apukám, aki soha nem sütött életében még egy piskótát sem, állandóan bele akar szólni, mikor én sütök valamit. Hogy ezt így meg úgy kell, meg így és úgy fogom elrontani. Ilyenkor megmondom neki, hogy csak akkor lehet ebben szava, ha ő is akkora tapasztalatot fog szerezni a sütés terén, mint én, addig maradjon csak csendben. A végén mindig kiderül, hogy akkor rontottam volna el, ha hallgatok a hülyeségeire. Szóval aki nem ért az adott dologhoz, az ne álljon le okoskodni.
2014. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
5%

lehet lepontozni de mi betartjuk a szabalyt a ferfinek jar a tisztelet a nonek a szeretet.

Nalunk mukodik a ferjem egy ferfias boldog ember akit tisztel a csaladja.

Mi nem hodolunk be a ,modern,megfordult bolond vilagnak.

Latjuk mennyi boldogtalan hazassag mennyi valas es tragedia tortenik a csaladokban. Ez reszben azert van mert senki nem tudja es csinalja azt a szerepet ami neki valo termeszettol fogva.

Puhapucs papucs ferfiak gatyat hordo agressiv nok de szep is a vilag.

2014. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
72%
Kedves utolsó, ezek szerint neked nem jár tisztelet, míg a férjedet ugyan tiszteled, de nem kap tőled szeretetet? Ez lenne a hosszú "boldog" kapcsolat titka?
2014. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!