Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akar sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar sok férfi házasságot/kapcsolatot egy okos nővel? Mi nők hogyan találjuk meg a középutat ez ügyben?

Figyelt kérdés

Nekünk nőknek érdemes alávetnünk magunkat az bármilyen irányítási szándéknak a jövendőbeli férfi részéről, vagy inkább veszélyes?

Tudom, hogy sok nő stratégiázik ezügyben: először ártatlanabbnak, csendesebbnek játsza meg magát, majd pedig határozottabb lesz, de biztos, hogy van egy középút, amely hosszú távon járható mindkét fél részére.

Előre köszönöm segítő válaszotokat.



2014. jún. 13. 08:51
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
24%

ma 12:19


De jó, hogy vannak még normális nők :)

2014. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
73%

Nem értek egyet azzal, hogy játszmázni kéne. Ha okos vagy, ne titkold, majd lesz olyan pasi, akinek nem egy ostoba kirakatlibára van szüksége, hanem olyan nőre, aki szellemileg is képes a partnere lenni.


Egyébként én tapasztaltam ilyet, volt egy pasim, aki egy az egyben kijelentette, hogy azért veszekszünk sokat, mert túl okos vagyok, és ebből kifolyólag szoktam gondolkodni. Magyarán nem nyalok be mindent szó nélkül, amit mond :D Hozzáfűzte azt is, hogy egy nőnek amúgy sem áll jól, ha okos, az a férfi dolga, a nő legyen szép és cuki, még aranyos is, ha egy kicsit butácska. Ezután a monológ után már nyilván nem volt a pasim.


Ugyanakkor a férjemet kimondottan idegesítik az ostoba nők, hülyét kap tőlük 3 perc alatt. Neki fontos volt, hogy okos legyen a felesége, és lehessen vele értelmes dolgokról beszélgetni, bár ő egyébként is egyenrangúként képzelte el a kapcsolatunkat, és nem úgy, hogy ő fölöttem áll.


Az exnek spec. az volt a baja az okos nőkkel, hogy mellettük nem érezte úgy, hogy minden kétséget kizáróan ő hordja a nadrágot. Szerintem a többi ostoba libára vágyó férfinél is ez van a háttérben, egy ilyen nő mellett a férfi többnek érzi magát, tetszeleghet a nagy és erős díszhím szerepében. Szánalmas.

2014. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
36%

Ezustpatak lehet kiforgatni a szavaimat teny a ferfi szamara a legfontosabb dolog a tisztelet a no szamara a szeretet.

Tisztelni szeretettel kell a ferjed es az a ferj aki szeret az alapbol tiszteli a not.

Csinaljatok csak ahogy ti akarjatok de az nem okos aki nem tudja tisztelnia ferjet pont a buta nok hobolognek okoskodnak razzak az okluket.

Az okos no megadja a tiszteletet a dontes jogat a ferjenek es mint tanacsado mukodik.

Az allam is igy mukodik egy allamfo soha nem dont egyedul de ove a tisztelet es a dontes kijelentese.

2014. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
56%

Amit írtam, az nem kiforgatása a szavaidnak, hanem az értelmük! Ha jobban elgondolkodsz rajta, rá kell hogy gyere.

Egyébként mind a tisztelettel, mind a szeretettel kapcsolatban egyet értek veled, csak máshogy fogalmaznák.

Ha nem tisztelem a férjem, akkor szeretni sem tudom ill. ha nem szeret a férjem, akkor a kellő tiszteletet sem adja meg. Vagyis szerintem mindkettőnek kölcsönösnek kell lennie és egyforma mértékűnek.

"Az okos no megadja a dontes jogat a ferjenek", igen, mert tudja azt, hogyan kell úgy előadni a dolgokat, hogy az legyen, amit ő akar, de mégis úgy nézzen ki, hogy a férje akarja úgy :-)

2014. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
49%

A dontes jogat ne keverjuk ossze a zsarnoki onuralommal.

A vegso dontes joga a ferfie DE csak a no meghallgatasa esetleges vita vagy megbeszeles utan.

Egy szereto ferj soha nem dont egyedul.

Nalunk ugy mukodik megbeszlejuk aztan o osszefoglalja es megegyszer elmondja ill a gyerekeknek mindig o mondja el a dontest.

Ill tarsasagban vagy baratokkal soha nem dontok egyedul ha meghivnak egyszeruen azt mondom megbeszleme a ferjemmel.

2014. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
76%

Most látom csak kérdező a kulcsszavaidat:

nő, okos, férfi, buta, stb.


Te lennél azaz okos nő, aki a férfiakat butának tartja és még megkérdezed, hogy miért nem akarnak házasságot, kapcsolatot?


Lehet, hogy csak VELED nem!

2014. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Csak buta, ostoba pasi választ hosszútávra hülye nőt....


Meg kell találni azt az okos férfit aki szereti hogy okos vagy, ennyi:) nem szabad megalkudni. Abból csak válás lesz...

2014. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 mustafa33 ***** válasza:
48%
55%, akkor voltál te nő, amikor én szombatos püspök ☺
2014. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 mustafa33 ***** válasza:

Kérdező, azt mond meg hol találom? Mármint azt az okos nőt. Mert bizony hiába keresem, csak nem kerül utamba egy szabad sem.

Egyébbként nem értem, miért kellene egyiknek irányítani a másikat? Okos embert nem kell irányítani, az tudja mit akar és mikor mit kell tennie.

2014. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
22%
No vagyok es mi a hitunk elvei szerint elunk. Nekunk ezt modja a hitunk hogy mindenkinek megvan a sajat szerepe a hazassagban. A ferfie az iranyitas es a feleosseg a noi a szeretet.
2014. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!