Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megsértődnétek, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek, vagy csak nekem esik ez most sz@rul?

Figyelt kérdés
Nemsokára szülök, igazából akár bármelyik pillanatban beindulhat a szülésem és párom ma egész nap nem hívott fel, hogy mi van velem. Mindig amikor szünetre ment rám csörgött, hogy beszéljünk pár szót főleg hogy (elvileg) egyedül jár ki szünetre, megkávézik és bőven lenne ideje felhívni. Eddig nagyon nem foglalkoztam vele, de most elkezdett kattogni az agyam és elgondolkoztam, hogy 2-3 hónapja már nem hív fel napközben. Na de most nem is ez zavar hanem hogy mikor végez 5 körül akkor viszont mindig felhív, hogy kell-e valami a boltból stb... Ma reggel mondta hogy megy majd ki a keresztanyjához, de jól esett volna azért ha rám csörög..itt van lassan este 8 és egész nap rám se bagózott, hogy egybe vagyunk-e még. Szerintem már rég borozgatnak én meg elvagyok itthon. Szerintetek?
2014. jún. 20. 19:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Egy szülési görcsökkel bajlódó nőnek kisebb gondja is nagyobb annál, hogy a párját hajkurássza na meg mire az hazaér, mikor ilyenkor azonnal indulni kéne a kórházba...de nem baj a taxis majd pátyolgatja a kismamát egy kis plusz jattért.

A lepontozók elég szánalmasak nyilván nem szültek még vagy belőlük is ilyen "apuka" lesz. Gratula!

Szomorú, hogy ennyi érzéketlen ember van a világon de egyszer mindenki megkapja a maga leckéjét az élettől.

Neked meg sok szerencsét kismama. Ne izgasd magad ezen is túl leszel max. kihívod a mentőket ha nagyon nem tudsz útra kelni.

2014. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A másik, hogy ne borozgasson most, mert bármikor szükség lehet rá, és arra, hogy józan legyen.

A szülés attól még mert rutin, még nem vicc, komoly fájdalmakkal jár (már előtte is).

2014. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%

Pár hete szültem és nem, a férjem nem ült itthon velem. Mivel akár 1-2 héttel túl is lehet hordani, illetve szintén hetekkel korábban beindulhat a szülés - az apának 1-2 hónapot otthon kellene dekkolnia, hátha menni kell?


Nekem magzatvízelfolyással kezdődött, de még akkor is volt két óránk beérni a kórházba. Én egy órát p.csöltem a fürdőben indulás előtt, annyira mindegy volt, hogy hazafelé jön, vagy két méterre van tőlem.

Ha telefonon amúgy elérhető és nincs nagyon messze, akkor nem jogos.


A "görcsölő szülő nő" mítoszt meg ne terjesszük, nem derült égből villámcsapásként jönnek a fájások. Eleinte rendszertelen, nem is fáj annyira, a végén durvulnak csak be. Ahhoz már magatehetetlennek kell lenni, hogy valaki képtelen legyen egy 5 másodperces hívást elintézni, mert pár percenként van egy fél perces görcse.

2014. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

Igen, egy mindenórás kismamát nem lenne szabad egyedül hagyni. Főleg nem egy kis iszogatás miatt. Nem tudom apás szülés lesz-e, vagy meg van-e beszélve, hogy jutsz be a kórházba, de így ő már bevinni nem tud, egy-két fröccs után meg az apás szülés sem biztos, hogy olyan jó dolog.


Ez nem a hormonok műve, szerintem minden kismamának rosszul esne. Nemrég szültem, és nekem is szarul esett volna. Nálunk a párom a szülés hetére még szabadságot is szeretett volna kivenni, csak sajnos nem úgy jöttek össze a dolgok, így a szüleimnél voltam napközben, amíg ő dolgozott. Nem hiszem, hogy nyugodt lett volna, ha én "felügyelet" nélkül maradok itthon.

2014. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Hát basszus én már kétszer is szültem és csak azt tudom mondani,h a férfiak máshogy működnek.Náluk a nő a fontos és a gyerek csak elválasztja őket tőlünk.Így élik meg.Sosem felejtem el,mikor az apám,én voltam az első szülött,aki elsőként választotta el az anyámtól,megkérdezte,hogy nem utáltam e szívből a gyerekem mikor megszületett.Lehidaltam ettől,hisz a legfontosabb volt nekem.De ez e kérdés és h hozzátette neki igencsak hozzánk kellett szoknia,mély nyomot hagyott bennem.
2014. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%

" Nem hiszem, hogy nyugodt lett volna, ha én "felügyelet" nélkül maradok itthon"


Miért? Csak mert terhes egy nő, már állandó felügyeletet igényel?

Van mobilja, nem kell elmenni a főutcára a nyilvános telefonig, ha fel akarja hívni apukát!

Ne drámázunk már úgy, mintha életveszélyben lenne...akkor nyilván nem otthon unná magát halálra és gyártana problémákat, hanem a kórházban dekkolna!

2014. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hát basszus én már kétszer is szültem és csak azt tudom mondani,h a férfiak máshogy működnek.Náluk a nő a fontos és a gyerek csak elválasztja őket tőlünk.Így élik meg."


Mi van? Utálja a gyerekét? Neki csak a nő kell? Milyen óvodás filozófia ez? Az ő gyereke is, könyörgöm! Ketten vállalták! Nem akarok megbántani senkit, ezért csak azt írom, hogy nem, a férfiak nem így működnek, legalábbis a normálisok nem.

2014. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus! A terhes nő a terhesség miatt, a nem terhes pedig azért hisztizik, mert biztos meg fog neki jönni. Azok a fránya hormonok! Végül is még mindig egyszerűbb erre fogni, mint komolyan venni valakit és meghallgatni a problémáit, ne adj isten elismerni, ha valamiben mi vagyunk a hibásak.
2014. jún. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez az a helyzet, amikor "gyereknek" lesz gyereke....
2014. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!