Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem tegnap elköltözött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem tegnap elköltözött egy hétre, de folyamatosan könyörög, hogy ha eltelik a hét fogadjuk vissza!?

Figyelt kérdés
Félek ha vissza fogadjuk a gyerekkel akkor minden folytatódik ott ahol abba maradt. Van rá példa, hogy elköltözés után a férj változtatott a hibáin?

2014. jún. 23. 07:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindegy, hogy mik azok a hibák.
2014. jún. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

ELég ritka, hogy valaki megváltozzon, föként ha komolyabb dologról van szó.


Ennek ellenére EGY esélyt adnék neki (kivéve, ha agesszív alkoholista, ver téged/benneteket, stb)

2014. jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
jaj biztos emlékeztek rá már írtam itt, hogy ütögetett poénból meg ha valami rosszat csináltam akkor combon csapott, meg ilyesmi. Emlékeztek kiírtam már ezeket, hogy mit csináljak, na most elköltöztettem 1 hétre, de nem tudom hogy változni fog e az egy hét alatt vagy ne reménykedjek. Mit gondoltok?
2014. jún. 23. 07:40
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
Fogadd vissza,de amikor ő akarja.Hagyd kínlódni még egy hétig,de úgy,hogy a telefont se vedd fel neki.Tudja meg milyen érzés,ha elveszít benneteket.Hidd el,ettől észhez tér:) Tapasztalatból mondom!
2014. jún. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Belinkelnéd az előzményt? Köszi
2014. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
* NE amikor ő akarja:Bocs!
2014. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2014. jún. 23. 07:45
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

Azt, hogy elnézzük-e a másik hibáit és szeretjük-e azokkal együtt, elfogadjuk-e, azt még a házasság előtt tisztázni kell. A házassággal pont azt mondjuk ki, hogy IGEN, elfogadjuk és szeretjük úgy, ahogy van, a hibáival együtt. Megváltoztatni senkit nem lehet. Maximum megkérni, hogy ebben-abban legyen rugalmasabb, kompromisszumkészebb, de gyökeres változást kérni és remélni óriási hiba és badarság.


Kérdező! Nem tudjuk nálatok mik is ezek a hibák és miért vannak. Az ilyen egy hetek nem szoktak változást előidézni, talán csak annyit, hoyg az illető, ha vissza akar menni, akkor egy ideig jókiskutya módjára meghunyászkodik egy időre, de a valódi énjét nem tudja levetkőzni és hamarosan visszajönnek a régi szokásai.

2014. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen, én is ettől tartok.
2014. jún. 23. 07:49
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

És megígérte, hogy nem ütöget többé?


Azt írtad, hogy ez egy reakció volt a részéről arra, hogy szerinte lusta vagy és nem csinálsz semmit. Az alap-problémát megoldottátok? Mert ha továbbra is ezen mennek a viták, nagy az esélye, hogy ismét visszatér a régi jó szokásához.

2014. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!