Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan, aki már nem szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki már nem szerette a párját, de mégsem tudta elhagyni?

Figyelt kérdés
Miért? Mióta? Hogy alakult? A nem menthető kapcsolatra vagyok kíváncsi, ahol már nincs meg a bizalom de az elhagyás nem megy.
2014. jún. 24. 13:59
1 2
 11/11 dorina210 válasza:
szia.én 7 éve küzdök ezzel a kapcsolatunk elejétől.nagyon szeretett és a rámenősségével és a szeretettével csak meg kapott. 3 éve össze házasodtunk és nagyon szemét lett merem igy mondani mára .érzem hogy nem ebbe a kapcsolatba vagyok valo se szerelmet se nagyon boldogságot sem kapok tőle. szó szerint most is sirok. csak az a baj hogy van egy 2 éves kislányom és nem tudom mit csináljak.mert mint apa nagyon jo .de nem tudom meddig birom még igy . ezzel a válnék is meg nem dologgal. szerintem amig tudsz addig szakits vele és hidd el eljönn majd életed nagy szerelme is akivel nagyon boldog leszel.kivánom nekeda legjobbakat szia
2014. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!