Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon naív vagyok, ha azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon naív vagyok, ha azok után is megbízom a férjemben, hogy elárulta nagyon bejön neki valaki más?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól fél akiről nem beszél ha félni akarsz.
2014. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg megbíznál benne, és nem gyötörnének kétségek, akkor ez a kérdés nem fogalmazódott volna meg.
2014. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
attól függ hogyan mondta, milyen a kapcsolatotok és hogy igaz e :)
2014. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gondok akkor kezdődnek, amikor nem őszinte. Ilyen megesik, de beszélni kell róla és tenni ellene.
2014. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pont azzal győzött meg, hogy beszélt róla. Ha nem teszi, akkor sosem tudtam volna meg. Alapvetően tudom, hogy soha nem hagyna el minket. De annyi rosszat hallani, olvasni és milyen sokan hitték ugyanezt.
2014. jún. 25. 11:44
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolatban meg lehet mondani egymásnak, ha tetszik valaki más. Ha nem lehet elmondani, mert betegesen féltékenyek egymásra, ha bizalmatlanok, ha ki akarják sajátítani egymást, akkor persze titkolni fogják.
2014. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Amíg beszél valakiről, nyugodt lehetsz. Ha titkolózna valakivel kapcsolatban, akkor lenne gond.
2014. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem is tudom. Szerintem erről nem kellene beszélni egy jó házasságban sem.


Mindenkivel előfordul, hogy találkozik valakivel, aki szimpatikussá válik, esetleg meg is kívánja, tehát ha nem lenne párja akkor ráugrana.

Viszont ez magánügy, egész addig amíg nem gondolkodik el rajta komolyan az ember.


Nekem ez a mondat inkább tűnik puhatolózásnak, hogy a másik hogy vélekedik erről, vagy előkészítésnek egy hármasban töltött légyott felvetésére.


Ez még önmagában nem baj, de én biztos nem bántanám meg ilyesmivel feleslegesen a férjemet, ha nem akarnék valamit pluszban kihozni a helyzetből.

2014. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább légy büszke rá, hogy a férjed tartja olyan erősnek a kapcsolatotok, hogy el meri mondani, hogy bejön neki más is.

Hidd el. Mindenkinek van az életében olyan ember a párján kívül aki bejön neki. Ha erről beszélni is tudtok az szerintem annak a jele, hogy erős a kapcsolatotok. Ha meg akarna csalni nem beszélne róla, hogy ki tetszik neki vagy ki nem

2014. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező csak a komoly válaszokat olvasd el. Könnyű az ocsút kiválogatni.
2014. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!