Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit és hogyan lehet tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogyan lehet tenni, hogy az apa abban mesterkedik, hogy a gyerekek sokat legyenek az apai nagyszülőknél az anyai nagyszülőknél meg alig-alig?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 13:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben?
2014. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Apai nagyszülőkkel egy házban élünk.Társasház, nem családi.

Az én szüleim kicsit messzebb, olyan fél órányira laknak.

Mindig a kifogások vannak, hogy miért ne menjünk az én szüleimhez és mindig a szervezkedés, hogy miért menjenek át a másik nagyszülőkhöz.Olyan hetente 2-3x mennek át az apai nagyszülőkhöz. Az enyémekhez olyan 4-5 hetente.

Azt mondja, hogy ez azért igazságos, mert ha náluk vannak, az olyan hétköznap 1-3 óra, hétvégén 4 mondjuk, ha meg hozzánk megyünk el, akkor az olyan déltől 7-ig van és az órákat összeadva így a jó.

2014. jún. 29. 13:26
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Megfogod a gyerekeket es atviszed oket a szuleidhez, kesz.
2014. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
47%

Féltékeny a szüleidre.És/vagy anyós is az,és az tömködi a férjed fejét tele ezzel,hogy náluk többet legyenek.

De ha te nem állsz a sarkadra,akkor ne várj mást.Mindkét nagyszülő párnak joga van az unokájához!

Sétáljatok el a gyerekekkel anyádhoz.Vagy menjetek kocsival,nem tudom mennyire laknak tőletek.ha ott vagytok,hagyd ott,menj el intézd el a bevásárlást,menjél szoliba,vagy tudom is én.de a férjed nem valami kiskirály,hogy ő döntse el,hogy mikor hova merre meddig....hol vagy te ebben a kapcsolatban,ha nincs szavad?

Gondolod csask el neked hogy esne,ha majd ilyen baromség miatt nem meetnek hozzá az unokák?????

2014. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Ebbe belefájdult a fejem, ahogy olvastam...

Fél órára lakik. Tényleg fogod a gyerekeket és mentek. Ennyi. Apai nagyszülőkél is lehetnének többet, hamár egy épületben laktok...

2014. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Fér óra autóval. Nem vezetek.

Jön a nyár, majd elmegyünk busszal, akkor, amikor munkában lesz, mert akkor nem lesz itthon és nem tudja megakadályozni.

Ilyenkor már ott van 1/2 5-kor az óvodában ő is, nem tudok lelépni, mert ha elmennék hétvégén vagy hétköznap, akkor én lennék a ....aki a család közös idejét meglopja, hogy anyukámékhoz mehessünk a játszótér helyet.

2014. jún. 29. 13:35
 7/29 A kérdező kommentje:
Az idők kiszámolásába az utazási időt is beleszámítja.
2014. jún. 29. 13:35
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
És Te ehhez mentél férjhez...gratulálok!!!!
2014. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Szoval itt sokkal tobb a problema mint hova, mikor nennek a gyerekek. Tudod, regen se voltak kocsik, megis mindenhova eljutottunk. Te felsz a ferjedtol, terrorizal, meghajolsz neki. Ez itt a legnagyobb baj.
2014. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Azóta ilyen, hogy megszületett az első gyerekünk és ő és az állam tart el, mert nem dolgozom, csak egész nap henyélek és lógatom a lábam. Idézet tőle.
2014. jún. 29. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!