Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit és hogyan lehet tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogyan lehet tenni, hogy az apa abban mesterkedik, hogy a gyerekek sokat legyenek az apai nagyszülőknél az anyai nagyszülőknél meg alig-alig?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 13:21
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Jól írod. Sok időbe tellett, mire rájöttem, hogy félek tőle. Csak azt nem tudom, hogy mit és hogyan csináljak, önbizalmam nulla.
2014. jún. 29. 13:40
 12/29 anonim ***** válasza:

Tessék végre kiállni magad, a gyerekek és a szüleid mellett!

Az unokázás idejét nem stopperrel mérik! Beleszámítja az utazást, jézusom, de beteg...

2014. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy azért számítja bele, mert bezzeg az ő szülei közel laknak és az enyémek miatt kell utazni, akkor az az ő idejükből menjen, ne a családi közösből, mikor helyette játszóterezhetnénk is.
2014. jún. 29. 13:46
 14/29 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy üljetek le a férjeddel és bezséljétek át még egyszer, vagy tényleg menj le egyedül a gyerekekkel. Sztem az hogy ki hol hova mikor lakik tök felesleges egyik hétvégén az egyik nagyihoz mennek a másik hétvégén a másikhoz és ennyi, ugyanannyi időre és az utazási időt meg nem számoljátok bele. Akkor nincs vita kinél töltenek több időt a gyerekek mert ugyanannyit fognak :D
2014. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
11%

Már megbocsáss, de mind a ketten gyerekesen viselkedtek, főleg te. Attól hogy az egyik nagyszülő párnál többet vannak, nem fogják őket jobban szeretni. Szerintem teljesen normális, hogy a férjed szüleihez gyakrabban mennek a gyerekek, hiszen egy házban laknak veletek, míg a te szüleid fél óra autóútra tőletek. Gyermekkoromban én is sokkal többet voltam az apai nagyszüleimnél, pontosan ugyanezen okból. Ők a faluban laktak, míg anyai nagyszüleim fél órányi autóútra. Érdekes módon az én szüleim sosem veszekedtek egymással emiatt, nekik is teljesen magától értetődő volt, hogy ahhoz megyünk gyakrabban, aki közel lakik :)


Anyai nagymamámékkal szinte csak ünnepekkor találkoztam, esetleg nyáron ott voltam náluk néhány napot. Ettől még ugyanúgy szeretem őket, mint az apai nagyszüleimet szerettem (ők már meghaltak sajnos.)


Butaság azon versengeni, hogy melyik nagyszülőnél legyenek többet a gyerekek, főleg azért, mert az is lehet, hogy valójában ők maguk is megelégednének azzal, ha kevesebbet vannak náluk.

2014. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolso,

Itt nem versenyges van, sokkal tobb itt a problema. Az anya el van nyomva, nagymamak latogatasa csak az egyik resze.

2014. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy meg szerintem itt alapvetően a férjed szeretne kifejezni valamit ezzel. Nem hiszem, hogy alapvetően a nagyzsülőknél töltött idő a gond, hanem itt más probléma is felmerül.. meg hát elégég szomorú, hogy úgy fogalmazol, hogy mesterkedik a férjed. Lehet abszolút más szándéka van..és mondjuk lehet nem akar rosszat. Csak esetelg tényleg meg kéne bezsélni..kár,hogy te egyből rosszat feltételezel, nem látsz bele a másik fejébe.


Üljetek le és bezséljétek meg, kommunikáció nélkül nem nagyon fog működni a megoldás sem, mert scak veszekedni fogtok.

2014. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%

Holly,

Eltel mar egy olyan pasival aki terrorizal, fenyeget, elnyom, ha nem az van amit o akar, akkor kiabal, fenyeget, ut? Aki stoporaval idozit mindent, sot meg talan a szekreny tetejet is megnezi, nem e poros.

2014. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez "mesterkedés" lenne. Nyilván kézenfekvő, hogy ha egy házban éltek az ő szüleivel, akkor a gyerekek többet vannak az ő szüleinél (pl. egy emelettel arrébb), és az nem jár utazgatással sem, meg neki sem kell furikázni, azaz neki is kényelmesebb. Az, hogy te nem vezetsz még mindig, az baj, mert az egyenrangú társ az mindenben egyenrangú.
2014. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
2014. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!