Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit és hogyan lehet tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogyan lehet tenni, hogy az apa abban mesterkedik, hogy a gyerekek sokat legyenek az apai nagyszülőknél az anyai nagyszülőknél meg alig-alig?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 13:21
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
3 hete akarok kimenni így együtt,mint ahogyan szoktunk is, de valahogy mindig úgy van, hogy hetente többször mennek át az apaiakhoz és hozzánk meg hetek óta nem. Amikor hozzánk mehetnénk, mert pld itt van a húgom, aki külföldön él, akkor sem megyünk, mert csakis pont akkor lehet menni az apai nagyszülőkhöz, semmikor máskor, pedig egy házban lakunk....hiába pont akkor jön haza a tesóm is. Ez mi, ha nem mesterkedés?
2014. jún. 29. 15:15
 22/29 anonim ***** válasza:
Miért hagyod magad?
2014. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hogyan nem kell hagyni magam.
2014. jún. 29. 15:51
 24/29 anonim ***** válasza:
Mondj nemet. Fogod a gyerekeket aztán felülsz a buszra/vonatra és irány a szüleidhez. Nehogy már ennyire a férjedtől függj.
2014. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ha valaki ennyire szolgalelkű, akkor meg is érdemli. Én egy percig sem hagytam volna ezt, nemhogy odáig eljussunk, hogy gyereket szülök neki. Lépj le. Vidd a gyerekeket, költözz el, add be a válópert. A férjed nem normális. Mondjuk te sem, hogy ezt évekig hagyod.

Sok szerencsét mindenesetre.

2014. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

hogyan lehet lelkiekben ezen a "szolgalelkűségen" változtatni?

a munkahelyemen is ilyen voltam...még a gyerekek előtt

2014. jún. 29. 17:37
 27/29 A kérdező kommentje:

ezért is gondolom, hogy nemcsak benne van a hiba

kettőn áll a vásár

mármint, lelkiekben

2014. jún. 29. 17:39
 28/29 anonim ***** válasza:
Nehezen, de lehet. Merd kinyitni a szádat, mert így te is és a gyerek is csak szenvedni fogtok. Ha nem tetszik valami, akkor szólj vissza. Ha meg akar ütni, üss vissza. De mindenképpen lépj le a gyerekkel, és add be a válást. Ez így nem élet. Ha boldog akarsz lenni, akkor el kell hagynod a férjed. Nem vagyok válás párti, hiszen sok dolgot meg lehet javítani, de ezt nem.
2014. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
mi hulyeseg ez.akkor viszed a gyereket es oda ahova akarod.ki o hogy megtiltsa hogy a szuleidhez elvidd a gyereket?allj a sarkadra
2014. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!